معلوم آیووا دموکرات باید ایده های خود را در مورد electability.

پیام خود را تحت الشعاع قرار بود, عجیب و غریب, تاخیر در انتشار نتایج, اما, آیووا, قفقاز با اینحال ارائه اولین سخت قضاوت توسط رای دهندگان به جای صاحب نظران. نامزدهای پیشرو در بخشی بازده بودند پیت Buttigieg, 38 سال همجنسگرا و با هیچ بالاتر دولتی تجربه از خدمت دو دوره به عنوان شهردار South Bend, ایندیانا, ایالات متحده آمریکا به مردم ایران ، برنی ساندرز از ورمونت 78 سال سن دارد و خود توصیف دموکراتیک سوسیالیستی است.

انتهایی به خوبی پشت در شنبه چهارم محل سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن سابق پیشتاز و نامزد مورد علاقه بسیاری از دموکرات تاسیس – و کسی که ساخته شده است مبارزات انتخاباتی خود را بر این فرض است که او را باید یک فرصت بهتر از رقبای خود را شکست رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. او در پایان با پشت سناتور مارک کرک سناتور الیزابت وارن از ماساچوست است.

شکست دادن تهمت است و بدون شک بالای ذهن دموکرات در آیووا و در سراسر کشور. به عنوان آنها وارد انجمن سایت های دوشنبه, رای دهندگان 61% به 37% ABC گفت ورودی نظرسنجی که electability اهمیت بیشتری به آنها نسبت به ایدئولوژی. اما یک بحث درگرفته است بیش از, بهترین راه برای رسیدن به هدف: پیروزی وزش نوسان رای دهندگان به عنوان آشنا بایدن معتقد? و یا انرژی جدید رای دهندگان بسیاری از آنها جوان و لیبرال و متنوع به عنوان مخل ساندرز ادعا می کند ؟

با 62 درصد از حوزه شمارش به نمایندگی از همه 99 شهرستانهای Buttigieg در 26.9 درصد از دولت نمایندگان ساندرز در 25.1% وارن در 18.3 درصد و بایدن در 15.6 درصد. ایالت مینه سوتا ctq پنجم شد در 12.6%.

ساندرز بود جلوتر از Buttigieg در رای محبوب 28,220 به 27,030.

در آیووا رای دهندگان رفت و برای خارجی ها بیش از ایجاد مخاطره آمیز بیش امن است.

در انجام این تاریخچه را در کنار خود است. در دوران مدرن و دموکرات باید بیشتر برنده کاخ سفید زمانی که آنها نامزد xxx آماتور, گاهی اوقات پیشگامانه که: باراک اوباما در سال 2008 بیل کلینتون در سال 1992 جان کندی در سال 1960. آنها اغلب از دست داده اند کاخ سفید زمانی که آنها نامزد استقرار اولویت بیش از یک رقیب: هیلاری کلینتون در سال 2016 جان کری در سال 2004 ال گور در سال 2000.

در حالی که آیووا نگهداری شمارش نامزدها و کمپین نقل مکان کرد و در روز سه شنبه به نیوهمشایر که در آن ساندرز در حال حاضر منجر می شود. اول-در-این-ملت اولیه فقط یک هفته دور اغلب انشعابات با آیووا را می گرداند و گاهی اوقات نمی کند تصمیم می گیرید تا آخرین لحظه. آیووا را افزایش تقریبا به طور قطع شده است با کاهش عدم انتشار نتایج شنبه شب دولت حزب دموکرات نگاه بی منطق و سوخت سراسیمگی از تئوری های توطئه است.

در راه که فعال مغلوب ساختن پیشی جستن به نفع هر دو حزب جمهوری خواه و دموکرات قفقاز در آیووا. او تقریبا بلامنازع در ایران با طرف حمل 97 درصد از جمهوریخواهان رای دهند. او تمسخر ظروف سرباز یا مسافر در طرف دیگر به عنوان یک نشانه آن است که دموکرات ها نمی تواند اجرا شود و یک انتخابات بسیار کمتر از دولت است. “هیچ چیز با این نسخهها کار درست مانند آنها فرار این کشور,” او توییتی با تمسخر.

بیشتر: است که در آیووا انجمن مرده ؟ هرج و مرج و هیچ نتیجه ای قرار می دهد Hawkeye دولت وضعیت در سوال

‘ظروف سرباز یا مسافر’: Iowa دموکراتیک حزبی شکست ممکن است قرار دادن سیستم در آستانه انقراض

ساندرز و Buttigieg مانده بود به تحویل بی دست و پا پیروزی-شب سخنرانی بدون مجوز و پروانه گواهی پیروزی. آنها را دریافت نمی, بنر عناوین که آیووا برندگان رویای مورد استفاده به عنوان یک بادبان به New Hampshire.

“بنابراین ما لازم نیست که تمام نتایج” Buttigieg گفت: تشویق هواداران در Des Moines شنبه به نیمه شب نزدیک شد. “اما ما می دانیم که زمان این همه گفته و انجام داده, آیووا شما را شوکه ملت است. چون با همه موارد ما در حال رفتن به نیوهمپشایر پیروز است.” بخشی نتایج نشان داد Buttigieg برنده 31, آیووا, شهرستان بود که بدبختانه از اوباما برای مغلوب ساختن پیشی جستن مهم لاف زدن نقطه.

بایدن از سوی دیگر رو به طور موقت تعلیق از نیاز به توضیح ملال انگیز به پایان برسد. “من نمی دانم چه اتفاقی افتاد در آیووا امروز صبح” او به خبرنگاران گفت: شنبه پس از یک رویداد در Nashua, New Hampshire, پرتاب کردن دست خود و کاهش به سوالات. مبارزات انتخاباتی خود را امیدوار به بهبود با پیروزی در کارولینای جنوبی اولیه در فوریه. 29 جایی که او را به شمارش در قدرت خود را در میان رای دهندگان آمریکایی آفریقایی.

یکی دیگر برنده از آیووا: یک نامزد که نبود در مخلوط. سابق شهردار نیویورک مایک بلومبرگ است پرش چهار مسابقات در آیووا و نیوهمشایر, نوادا و کارولینای جنوبی – و تمرکز در مارس 3 شنبه. نظریه او این است که او می تواند یک میانه رو جایگزین اگر بایدن دچار سردرگمی و ساندرز در رول است. مبارزات انتخاباتی خود تایید کرد که او تایید استخدام کارکنان بیشتر و خرید بیشتر تبلیغات تلویزیون در پی, Iowa.

همه که گفت: Iowa نتایج هنوز هم صحبت می کنند و به قضاوت رای دهندگان است که ما داریم. آنچه ما شنیده از آنها بروید ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de