DES MOINES, آیووا – بسیار پیش بینی انتشار آیووا, نظرسنجی, یکی از محترم ترین نظرسنجی سیاسی در کشور لغو شد شنبه شب پیش از آیووا قفقاز پس از پیت Buttigieg انتخاباتی شکایت کرده است که نام او حذف شده بود توسط یک نظرسنجی مصاحبه.

آیووا نظرسنجی حامیان Des Moines Register و سی ان ان به طور مشترک ساخته شده است این تصمیم در مشورت با Selzer & Co., که انجام این نظرسنجی پس از تعیین نمی تواند آنها را بررسی کنند که نتایج معتبر بودند.

دموکرات نامزد ریاست جمهوری شد و مشتاقانه در انتظار نتایج نظرسنجی منتهی به روز دوشنبه قفقاز را در صدر به تعیین خواهد شد که چالش رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در پاییز.

“آیووا نظرسنجی تاسیس شد و در سال 1943” کارول شکارچی سردبیر اجرایی ثبت نام گفت: در مصاحبه روز شنبه. “آن را ساخته شده است شهرت خود را بیش از چندین دهه برای دقت و ما احساس مسئولیت نهایت به حمایت شهرت آن است.”

آیووا نظرسنجی: Des Moines, ثبت نام همکاران لغو انتشار آیووا نظرسنجی بیش از مخاطب نگرانی

Buttigieg کمپین شکایت از بی نظمی ها در انتخابات روش که از سمت چپ نام خود را در میان پانل از نامزدها که یک حامی بود مورد بررسی برای نظرسنجی.

این کمپین به ارمغان آورد مشکل به توجه ناظر انتخابات و همکاران رسانه ای.

“کمپین ما دریافت گزارش از یک دریافت کننده آیووا نظرسنجی تماس نگرانی که هر نامزد شد توسط مصاحبه زمانی که از او خواسته که آنها پشتیبانی” Buttigieg کمپین سخنگوی کتابداری و اطلاع رسانی اسمیت در بیانیه ای گفت.

“ما این را با سازمان ها پشت نظرسنجی که انجام تحقیقات داخلی و مصمم به انتشار آن است. ما تحسین سی ان ان و دس Moines ثبت نام برای تمامیت خود را.”

این تصمیم می تواند تحریک Buttigieg رقبای که در حال متقاطع دولت و به دنبال استفاده از نظرسنجی به عنوان یک سیگنال را به طرفداران خود را.

رئیس در میان آنها است و از سوی دیگر ، برنی ساندرز ورمونت بود که جلوتر در آخرین نظرسنجی آیووا در ماه ژانویه منتشر شد. لغو نظرسنجی ایجاد فوری حدس و گمان در میان ناظران سیاسی.

“سی ان ان باید بلافاصله شروع یک ساعت خاص در چه Des Moines Register نظرسنجی ممکن است گفت:” تحلیلگر سیاسی جف سبز گفت: sarcastically در یک صدای جیر جیر.

شکارچی گفت: این تصمیم نباید تحت تاثیر قرار روز دوشنبه جلسه نتیجه.

“نهایی نظرسنجی است که همیشه هنگامی که رای دهندگان و تصمیم گیری های خود را” شکارچی گفت. “هدف ما در انتخابات این است که هرگز برای برخی از نتایج. یک نظرسنجی است که به سادگی یک تصویر لحظهای از مردم آیووا نمایندگان شان نظرات.”

نظرسنجی انجام شده توسط اپراتورهای زنده از یک مرکز تماس که در آن پاسخ دهندگان در حال خواندن اسامی کاندیداها از یک لیست برای تعیین اینکه کدام نامزد رای دهندگان برنامه ریزی برای حمایت از.

سی ان ان انجام تحقیقات داخلی و متوجه شد که یک اپراتور به حال بزرگ شدن فونت در صفحه نمایش کامپیوتر خود قطع Buttigieg نام شده در پایین.

این نظرسنجی به روش تصادفی چرخه اسامی کاندیداها به طوری که آنها در حال خواندن در یک سفارش ساخت آن را غیر ممکن است برای تعیین که دیگر اسامی کاندیداها باقی ممکن است – و یا چگونه بسیاری از بار آن ممکن است اتفاق افتاده است.

در حالی که رای گیری همکاران آگاه هستند از تنها یک نمونه از یک نامزد نام بودن حذف شده این تصمیم به انصراف از این نظرسنجی به دلیل همان چیزی که می تواند رخ داده است با Buttigieg یا نامزدهای دیگر.

“یک جواب مطرح شده موضوع را با آنها مصاحبه انجام شد که می تواند به خطر بیافتد نتایج نظرسنجی” سی ان ان گفت: در بیانیه ای در روز شنبه. “ما قادر به تعیین آنچه اتفاق افتاده در طول مخاطب و مصاحبه و نمی تواند تعیین اگر این یک حادثه جدا.”

دنبال فیلیپ M. Bailey در توییتر: @phillipmbailey.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de