آیووا انجمن recanvass تغییر نمی کند Buttigieg-ساندرز نماینده تقسیم اما بازشماری است به احتمال زیاد اتفاق می افتد

DES MOINES — دو هفته پس از آیووا قفقاز اولیه حسابرسی دموکراتیک نتایج ایجاد هیچ تغییر در تقسیم ملی نمایندگان بین پیت Buttigieg و برنی ساندرز اما در سمت چپ آنها را عملا در هيئت دولت اعداد.

آیووا حزب دموکرات منتشر شد نتایج یک جزئی recanvass درخواست شده توسط دو نامزد ریاست جمهوری مبارزات سه شنبه شب. به عنوان آن می ایستد Buttigieg سابق South Bend, ایندیانا, شهردار, 14 آیوا ملی نمایندگان و ساندرز یک سناتور ایالات متحده از ایالت ورمونت دارای 12, آیووا, حزب گزارش شده است. در کنوانسیون ملی دموکرات ها در تابستان امسال حدود 4000 نمایندگان از سراسر کشور دیدار خواهد کرد تا به طور رسمی رای در حزب 2020 نامزد.

آسوشیتد پرس است نه به نام یک برنده در آیووا نژاد حتی به عنوان نامزد منتقل شده از طریق نیوهمپشایر اولیه و به دیگر اوایل اولیه متحده است.

تاب از حزبی لزوما به پایان رسید: یک مقام رسمی با ساندرز کمپین گفت: آن را به درخواست برای بازشماری. یک recanvass شد یک پیش نیاز به بازشماری درخواست با توجه به قوانین.

بیشتر: چه recanvass? چگونه آیووا دموکرات ها تا به حال به نقد و بررسی حزبی داده

این recanvass کاهش Buttigieg را باریک و سرب در هيئت دولت معادل.

“ما در حال حاضر بر این باورند بازشماری خواهد داد سناتور. ساندرز به اندازه کافی هيئت دولت معادل به او را بیش از این بالا که متریک به عنوان به خوبی. ما می خواهیم برای تشکر از مردم آیووا, ما حامیان داوطلبان ما و هر کسی که ساخته شده این امکان” برنی 2020 مشاور ارشد جف ویور در بیانیه ای گفت.

این Buttigieg کمپین نه بلافاصله پس از صدور بیانیه در مورد نتایج.

این recanvass تحت پوشش 81 حوزه از جمله سه ماهواره سایت. مدیران با آیووا حزب دموکرات تغییر نتایج 29.

این recanvass به دنبال یک فاجعه تاخیر حزبی نتایج گزارش روند و پس از آن مبارزات به رهبری به نیوهمپشایر بدون دانستن حتی مقدماتی آیووا نتایج. یک برنامه نرم افزاری است که برای گزارش نتایج malfunctioned و پشتیبان گیری گوشی تلفن تبدیل به یک تنگنا گرفتار کردن pranksters خبرنگاران و حوزه صندلی به طور یکسان.

Des Moines, ثبت نام و دیگر رسانه ها یافت اشتباهات و تناقضات در انجمن اطلاعات منتشر شده توسط این حزب در هفته پس از قفقاز.

این recanvass درگیر یک دست ممیزی از “انجمن ریاضی برگه” توسط حوزه صندلی. چک طراحی شده است برای اطمینان از این جلسه نتایج شمارش و گزارش به درستی. بازشماری شامل یک دست شمارش و تفتیش آرا ریاست جمهوری, اولویت کارت که حوزه صندلی جمع آوری شده است.

هر دو انتخاباتی ادعا کرده اند آیووا پیروزی از قفقاز در فوریه. 3.

Buttigieg برگزار کرده است سرب در هيئت دولت معادل; ساندرز تا به حال بیشتر از فردی حمایت در انجمن سایت. هيئت دولت معادل شده اند سنتی اندازه گیری تعیین برنده آیووا قفقاز.

Buttigieg کمپین مقامات امیدوار بود که recanvass خواهد سیمان خود را نماینده رهبری در حالی که ساندرز’ اردوگاه مردمی اعتقاد recanvass و بازشماری می تواند او را به یک جارو تمیز از پیروزی در آیووا.

نیک Coltrain یک سیاست و اطلاعات خبرنگار برای ثبت نام. او را در رسیدن به [email protected] یا در 515-284-8361.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>