سرمایه گذاری در تبدیل شدن به بهترین نسخه از خودتان را با این بسته نرم افزاری از برنامه های بهره وری

ما همه در مورد خواب بودن ابرقهرمانان اما شما همیشه به عنوان یک راه که در آن شما می تواند تبدیل به یک مافوق بشری? ما در حال صحبت کردن در مورد پرواز تبدیل شدن به نامرئی و یا teleporting. ما در حال صحبت کردن در مورد تبدیل شدن به بهترین نسخه از خود را تقویت ذهن و بدن خود را.

ابرانسانی اشتراک طول عمر بسته نرم افزاری ایجاد شده برای کمک به شما در بهبود هر جنبه ای از زندگی خود را از چگونه به سرعت شما به عنوان خوانده شده چگونه به فکر شما هستند. پس از تکمیل تمام پنج دوره شما را پیدا خواهد کرد خود را بیشتر مولد استرس کمتر و در کل خیلی شادتر. در چشم ما که واقعا چگونه شما تبدیل به یک مافوق انسانی در سال 2020 است.

در اینجا یک نگاه اجمالی از آنچه در هر دوره را پوشش می دهد:

1. 7 سرعت خواندن: اشتراک طول عمر: سه برابر سرعت خواندن خود را با کمک استراتژی های تعاملی نرم افزار فعالیت ها و آموزش های ویدئویی.

2. uTalk: عمر اشتراک (هر 2 زبان): انتخاب دو زبان از 140+ و یادگیری عملی واژگان است که شما گوش دادن و صحبت کردن مانند یک بومی در تعطیلات بعدی خود را, بین المللی, تماس تلفنی یا خانواده ریونیون.

3. یکپارچگی آموزش: اشتراک طول عمر: نمره یک عمر از دسترسی به 600+ دوره های پوشش همه چیز را از آن گواهینامه به مدیریت پروژه و ساخت تا خود را resumé برای انواع تلاش های آینده.

4. Fitterclub: اشتراک طول عمر: از طریق شخصی ویدئوها و تغذیه برنامه شما می توانید لذت بردن از مزایای یک مربی شخصی بدون برچسب قیمت سنگین است. به علاوه با یک عمر اشتراک شما هرگز به مرحله پا در بدنسازی دوباره.

5. MindFi: اشتراک طول عمر: این برنامه ابتکاری شما کمک می کند تا خود را بهبود تمرکز و کاهش استرس و تمرکز حواس را به زندگی پر مشغله خود را. بیشتر به شما استفاده از آن را شما در آغوش درونی خود را برتر از انسان است.

تمام پنج تن از این نرم افزار و نرم افزار را دریافت کرده اند بررسی های فوق العاده. فقط به نام چند عنوان به شما پایمال با تمجید 7 Spead خواندن دریافت مدال طلا و جایزه تعالی از TopTenReviews. برنامه دوم بحث است که دارای امتیاز 4.3/5 ستاره در فروشگاه App اپل و برنده دو جایزه: ملکه جایزه برای نوآوری و صادرات و اجاره موسسه زبان Threlford جام 2019. با افتخارات مثل این است که به جرات می گویند شما در حال گرفتن بهترین از بهترین وقتی که شما خرید این بسته نرم افزاری.

معمولا مافوق بشری اشتراک طول عمر بسته نرم افزاری را به شما هزینه $2,957.99 اما شما می توانید نمره آن را برای تنها $79.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>