اینترنت واکنش نشان می دهد به CeeDee بره دختر در گرفتن تلفن خود را

به روز شده

سابق پرورش دبیرستان ستاره CeeDee بره ساخته شده اخبار هنگامی که او برداشت توسط دالاس کابوی ها در دور اول پیش نویس NFL در پنج شنبه شب اما او واقعا آن ضربه بزرگ در رسانه های اجتماعی به عنوان تصویری از او ظاهر می شود به ربودن تلفن خود را دور از دوست دختر خود رفت و ویروسی.

در تگزاس ورزشی ملت ایران: CeeDee بره سه نفر دیگر از Houston-منطقه ستاره گرفته در دور اول پیش نویس NFL

پس از بره انتخاب شد 17th, به طور کلی, ESPN دوربین نشان داد او با خانواده اش و دختر Crymson افزایش یافت. بره بر روی گوشی و تا به حال یکی دیگر از گوشی در دامان خود. به عنوان بره در صحبت با تلفن دوست دختر خود را برداشت گوشی خاموش دامان خود تنها به بره به سرعت ربودن آن را از او در دست و تکان دادن سر خود را. 13-ویدئو دوم از این حادثه تا به حال بیش از 3 میلیون بازدید در توییتر فقط در سه ساعت است.

عنوان این ویدئو در زمان خاموش رز به توییتر گرفت به توضیح خودش.

“نماینده او بود FACETIMING او در حالی که او بر روی گوشی با کابوی” او هنوز توییتی. “من این کار را انجام GF چیز. میخوام جواب آن را برای او. Sheesh.”

بره نیز آمد و به دختر خود را و دفاع, به tweeting; “y’all واقعا عاشق سرما. حتی مانند dat.”

فهرست اسامی را از طریق عکس ها در بالای صفحه برای برخی از جالب ترین واکنش به تلفن ربودند

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>