اینترنت و انفجار را با الگوهای رفتاری خنده دار پس از Astros’ عذرخواهی

در آن زمان آنها را یک ماه اما Astros بازیکنان آمد و عذرخواهی کرد برای استفاده از یک دوربین به سرقت علائم و رله آنها را به خمیر در طول بازی در سال 2017 و 2018 فصل است.

در تگزاس ورزشی ملت ایران: ‘من امیدوارم که برای به دست آوردن مجدد (خود) اعتماد”: چه Astros بازیکنان گفت: در طول خود عذرخواهی کنفرانس مطبوعاتی

دقیقا یک ماه پس از لیگ اصلی بیس بال را از گزارش تقلب منتشر شد آستروس تا به حال یک کنفرانس مطبوعاتی در بهار مجتمع آموزشی در وست پالم بیچ فلوریدا., در روز پنج شنبه. الکس Bregman و خوزه Altuve هر دو ساخته شده اظهارات و صاحب جیم جرثقیل و مدیر گرد و خاکی Baker پاسخ پرسش از رسانه ها.

در تگزاس ورزشی ملت ایران: “این یک دروغ’: Astros شدیدا انکار زنگ استفاده

بعد از آن در صبح آستروس باز clubhouse و بقیه بازیکنان خطاب به رسانه ها.

در تگزاس ورزشی ملت ایران: اوکلند پارچ انفجار Astros’ عذرخواهی

در میان قوی ترین طول می کشد آمد از کارلوس کوریا که گفت: “ما در اشتباه بودند برای همه چیز ما در سال 2017” و او نیز به شدت دفاع تیمی سابق کارلوس Beltran که scapegoated توسط برخی به عنوان آمر آستروس’ ، کوریا که به نام “راست بالا (B. S.).”

در تگزاس ورزشی ملت ایران: جاستین Verlander گرفتار در وسط Astros,’ ثبت نام-سرقت گلایه

هنوز هم که نیست به اندازه کافی برای برخی از دلیل توییتر وجود دارد و ناراضی است یک وضعیت که در آن وب سایت است.

فهرست اسامی را از طریق عکس ها در بالای صفحه برای یک نگاه در اینترنت بهترین واکنش به آستروس عذرخواهی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nethec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>