بین المللی, زندگی به اندازه “خانه از کارت” نمایشگاه سر به کشف سبز این بهار

اندازه ornately-تزئین کارت های بازی را به زندگی می آیند با کمک 20 هوستون هنرمندان این بهار به عنوان بخشی از کشف سبز جدیدترین نمایشگاه.

آینده “خانه از کارت” نمایشگاه امکانات گسترده کارت های بازی است که صفحه نمایش های سفارشی هوستون آثار و گرد هم می آیند به شکل یک زندگی به اندازه خانه از کارت. در طول روز این کارت را به آثار هنری خیره خواهد کرد در زیر نور آفتاب و در شب ساختار روشن خواهد شد با طراحی چراغ که ایجاد یک توهم از کارت های افزایش و کاهش با توجه به انتشار از کشف سبز.

در هوستون CHRONICLE.COM: هرمان پارک و کشف سبز شدن عمده makeovers

“کارت مجلس همچنین با اشاره به ساختار مهم در جامعه است که ساخته شده توسط مردم و روابط خود را,” هنرمندان از شرکت در پشت این نمایشگاه اسرائیل مبتنی بر OGE گروه گفت: در این انتشار است. OGE گروه ساخته شده مشابه نمایش در شهرستانها در سراسر جهان از جمله آمستردام میلان و برلین با توجه به وب سایت این شرکت.

Houstonians می گرفتن نمایشگاه جدید هنگامی که آن آغاز بکار در کشف سبز چهار شنبه, آوریل 1. این نمایشگاه خواهد شد بر روی صفحه نمایش از طریق Aug. 2 و در دسترس خواهد بود برای مشاهده روز و شب از غروب تا نیمه شب.

کشف سبز میزبان یک پیش نمایش از نمایشگاه با رسمی مراسم روشنایی در 30 آوریل. بلان سبز ارائه شده توسط Bracewell خواهد شد از ویژگی های هنر, موسیقی, اجرای زنده و نیش اندازه دسر. درآمد حاصل از این رویداد به نفع پارک ها و مکمل های غذایی در طول سال های برنامه نویسی. بلیط شروع در $100.

برای اطلاعات بیشتر در هوستون هنرمندان برجسته در این نمایشگاه در کشف سبز وب سایت.

کشف سبز واقع شده است و در 1500 مککیننی خیابان هوستون.

پیش نمایش: ما کارشناسان میدارد برای کنسرت مسائل بچه ها, هنرهای زیبا, فیلم ها و بیشتر در هر هفته در سرگرمی ما عضویت در خبرنامه.

ربکا Hennes جامعه را پوشش می دهد اخبار. خواندن او در ما اخبار سایت Chron.com و در ما مشترک سایت houstonchronicle.com. | [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>