بازرسی گام مهم در روند خرید و فروش خانه

منتشر شده

بازرسی یدکی می تواند شما را از شگفتی ناخوشایند بعد از اینکه شما خرید. پس از خرد اعداد جستجوی مورد علاقه خود را به محله و به وزن جوانب مثبت و منفی هر یک از اموال شما سفر شما انتخاب کرده اید یک خانه است که به نظر می رسد مانند ایده آل مناسب برای شما.

در حالی که ممکن است آن را “کامل” وقتی که می آید به محل قیمت و یا امکانات آن را در حال حاضر زمان برای شما برای پیدا کردن در مورد خانه عیوب قبل از شما دست خود را سخت به دست آورده پول نقد.

مهم نیست که چقدر زمان شما صرف به دنبال بر روی صفحه اصلی شما احتمالا نمی واجد شرایط برای انجام یک ارزیابی از هر جنبه ای از آن را قبل از اینکه شما متعهد به خرید آن است.

خانه ها تشکیل شده از بسیاری از اجزای پیچیده مانند سیستم های سرمایش و گرمایش و سیم کشی برق و لوله کشی, یک بام جانبداری و خیلی بیشتر. مجوز بازرس خانه می تواند به ارائه یک ارزیابی خوبی از وضعیت کلی خانه و قطعات آن.

به عنوان یک خریدار در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن در مورد بازرسی صفحه اصلی.

آنچه که یک بازرسی خانه ؟

بازرسی بصری بررسی ساختار و سیستم های خانه خود را. یک بازرسی معمولی را پوشش می دهد, برق, گرمایش و تهویه مطبوع سیستم های لوله کشی, سقف, دیوار و سقف, عایق, ویندوز, درب شومینه و دودکش لوازم و پایه و اساس.

نگه داشتن در ذهن که اگر یک بازرس نمی تواند دسترسی به یک منطقه خاص مانند یک شیب سقف یا اتاق زیر شیروانی پر از جعبه های سنگین او به احتمال زیاد قادر نخواهد بود به بازرسی آن است و نه لزوما موظف به انجام آن است.

چرا من باید یک بازرسی ؟

هنگامی که شما در حال مسلح با یک گزارش بازرسی از یک بازرس واجد شرایط, شما می توانید یک تصمیم آگاهانه تر در مورد خرید که ممکن است معنی شما ادامه با معامله به عنوان برنامه ریزی شده از فروشنده بخواهید به برخی از تعمیرات و یا سازش و یا فسخ قرارداد فروش.

گاهی اوقات یک فروشنده انجام خواهد شد خود را بازرسی به ارائه اطلاعات به خریداران بالقوه است. حتی اگر از یک فروشنده در حال حاضر انجام یک بازرسی ممکن است آن را در بهترین منافع خود را به یک خریدار بازرسی به پایان رسید. بازرس خود را می تواند تایید فروشنده گزارش بازرسی و یا ممکن است پیدا کردن آیتم های اضافی است که ممکن است نیاز به توجه.

زمانی که باید من را بازرسی?

شما می خواهید به تماس با بازرس خانه درست بعد از امضای قرارداد خرید. که راه شما می توانید برنامه بازرسی قبل از قرارداد را فسخ گزینه دوره منقضی می شود. این رویکرد را قادر می سازد شما را به پیگیری هر گونه مشکلات کشف شده توسط بازرس. و اگر شما پیدا کردن چیزی است که شما نمی توانید زندگی می کنند با شما در حقوق خود را به فسخ قرارداد بدون مجازات. مسکن خود را می تواند به شما توصیه در زمان خانه خود را بازرسی و پاسخ به هر گونه سوال شما در مورد ختم گزینه در خود قرارداد.

این زمان برای پیدا کردن یک بازرس است قبل از شما ثبت قرارداد در یک خانه. مطمئن شوید که شما شناسایی حداقل دو بازرسان در مورد یکی از در دسترس نیست. درخواست دوستان و خانواده خود را برای بازرس توصیه و پیگیری برخی از تحقیقات خود را.

پس از شما تعیین کرده اید که یک پتانسیل بازرس محفوظ است, مطمئن شوید که شما بخواهید سوالات خود را در مورد هزینه یک لیست از مواردی است که گنجانده شده یا نشده در بازرسی و اگر شما می توانید شرکت بازرسی. مسکن خود را می تواند کمک به شما تصمیم می گیرید چه سوال دیگر ممکن است ارزش پرسیدن برای وضعیت خاص خود را.

بازرس خانه را برای پیدا کردن مشکلات آنها را حل کنند.

آن را بعید است که شما پیدا کردن یک خانه بدون هیچ مشکلی – حتی به تازگی ساخته شده خواص ممکن است دارای نقص است. حتی پس از بازرسی خانه می تواند شما را بهتر مطلع homebuyer. هنگامی که شما می دانید وضعیت خانه رویای شما و مسکن شما می توانید بحث در مورد چگونگی ادامه.

برای اطلاعات بیشتر HAR.com.

جان Nugent با RE/MAX مرکز فضایی است سال 2020 رئیس هوستون انجمن از Realtors/ HAR.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>