داخل مسابقه فوق العاده ای به ابداع یک coronavirus واکسن

ایان Haydon سالم 29 ساله گزارش به یک کلینیک پزشکی در سیاتل برای سرنوشت خون در قرعه کشی هفته گذشته است.

“اوه بله” گفت: پرستار گرفتن خون او. “است که مایع طلا.”

Haydon مبهم است اما مهم شرکت کننده در مهم ترین مسابقه برای واکسن در تاریخچه پزشکی. در اوایل ماه آوریل او در میان مردم برای اولین بار در ایالات متحده به دریافت یک واکسن آزمایشی است که می تواند کمک به پایان coronavirus بحران است. او داوطلب به یک موضوع آزمون دانستن در مورد خطرات و گمنام اما مشتاق به انجام بخشی خود را برای کمک به پایان دادن به بدترین بیماری همه گیر در یک قرن.

‘زندگی یا مرگ تاثیر’: کتی که بهبود از COVID-19 شرکت اهدای پلاسما برای بیماران

دانشمندان در موسسه ملی بهداشت در بتسدا در مریلند را مطالعه خون از Haydon و دیگران برای نشانه هایی که این واکسن باعث پاسخ ایمنی به پاتوژن های آنها مواجه می شوند هرگز. آن خواهد بود که برای اولین بار اولیه سیگنال است که این واکسن می تواند ارائه ایمنی به covid-19 بیماری ناشی از این ویروس که تاکنون بیش از 200 ، 000 زندگی می کند.

یک coronavirus واکسن تبدیل به نور در انتهای یک تونل ابزار است که می تواند این ویروس را به پاشنه, اجازه می دهد مردم را به شرکت در رویدادهای ورزشی در آغوش دوستان جشن عروسی و غمگین در تشییع جنازه. هدف ارائه یک واکسن در 12 تا 18 ماه اغلب تکرار توسط ملت بیماری های عفونی دانشمند تبدیل به یکی اطمینان خودداری کنند در طول جلسات در بحران است. کاخ سفید هم قرار دادن نیروی کار به نام عملیات با سرعت پیچ و تاب سعی کنید به حرکت حتی سریع تر ساخت صدها میلیون دوز آماده ژانویه.

با حداقل 115 واکسن پروژه در آزمایشگاه در شرکت ها و آزمایشگاه های تحقیقاتی علم است برخورد رو به جلو به طوری سریع و خم بسیاری از قوانین در مورد چگونگی روند معمولا کار می کند که حتی کهنه واکسن توسعه دهندگان نمی دانم چه به انتظار.

علمی مرحله است که به طور معمول محل پی در پی در طول سال – حیوانات آزمایش سم شناسی مطالعات آزمایشگاهی آزمایش های عظیم انسانی و مطالعات طرح به سطح شیب دار بالا تولید – در حال حاضر در حال حرکت سریع به جلو و موازی است. کارشناسان نگه داشتن با استفاده از کلمه “بی سابقه است.”

این یک خطر ناک در واکسن علم بلکه یک دلسردکننده یکی.

ایالات متحده تنظیم کننده شرکت هستند که در آنها نمی خواهد قربانی ایمنی برای سرعت اما برخی از ethicists افزایش نگرانی ها در مورد “همه گیر پژوهش استثنایی” است که در آن تقاضا به سرعت یک واکسن به بازار آمده می تواند در هزینه شواهد و سوخت قدرتمند ضد واکسن لابی.

“26 سال از آن زمان ما به واکسن روتاویروس خیلی معمولی است. اگر آن را در 12 تا 18 ماه شما پرش گام” گفت: پل Offit که توسعه یک واکسن روتاویروس که باعث مرگبار اسهال در نوزادان و کودکان. “این است که کمی خطرناک است ؟ بله اما تا آلوده شدن با ویروس.”

– – –

در یک آخر هفته در اوایل ژانویه دانشمندان در Inovio داروسازی یک شرکت زیست فناوری در خارج از فیلادلفیا شروع به طراحی یک واکسن برای مرموز ذات الریه که حتی نمی باید یک نام. آنها مانند تیم های دیگر در سراسر جهان استفاده می شود آقايی از رمان coronavirus به اشتراک گذاشته آنلاین توسط دانشمندان چینی به عنوان راهنمای خود.

از آن زمان حدود سه ساعت برای طراحی واکسن گفت: یوسف کیم رییس اجرایی Inovio.

دانشمندان در NIH شده در مذاکرات در مورد همکاری با یک ماساچوست بیوتکنولوژی شرکت مدرن و بلافاصله شروع به طراحی واکسن دیگری نامزد شده است. در پایان ماه آن را در تولید در یک کارخانه پر از روبات ها در حومه جنوب بوستون.

با آرایه ای از امیدوار کننده واکسن فن آوری های سوخت در اوایل علمی باز بودن ده ها تن از واکسن تلاش لگد blindingly سریع در ده ها کشور جهان است.

“پس از آن دشوار کار آغاز شد” کیم گفت.

طراحی امیدوار کننده واکسن در برخی از راه ، نشان می دهد که آن را بی خطر و موثر, و سپس پوسته پوسته شدن تولید می تواند سالها طول می کشد و یا حتی دهه ها. محققان در حال حاضر در تلاش برای فشرده سازی جدول زمانی که در راه آنها قبل از هرگز در برابر یک نوع ویروس هرگز آنها را با موفقیت quelled. در برخی موارد آنها همچنین بهره برداری از فن آوری است که هرگز مورد استفاده در تایید واکسن. در مقابل دانشمندان توسعه جدید واکسن آنفولانزا هر سال تلاش است که بیشتر از یک “پلاگین و بازی” وضعیت که در آن زمان آزمایش پایه پلت فرم می تواند به هدایت می شوید به مبارزه جدید سویه های آنفولانزا.

هجوم اضطراری سفارش: آوازی چند که مقاومت در برابر رژیم صهیونیستی است. ابوت اضطراری به منظور جلب استناد–و سلامتی

“این یکی دیگر از دلایل بهتر آمادگی” گفت: بارنی گراهام معاون واکسن مرکز تحقیقات در موسسه ملی سلامت با اشاره به آزمایشگاه خود را در حال توسعه یک واکسن برای MERS مربوط coronavirus اما فقط آن را از طریق ماوس مطالعات. “اگر ما می خواهم گرفته است حداقل دو تا سه واکسن مفاهیم از طریق اوایل مرحله آزمایش های بالینی بر روی MERS ما ممکن است یک ایده بهتر در مورد آنچه به تمرکز بر روی این کوروناویروس سارس – بنابراین به جای کار با 115 مختلف واکسن ایده های ما ممکن است کار بر روی پنج.”

دانشمندان در دانشگاه آکسفورد اعلام کرده اند تهاجمی ترین جدول زمانی برنامه های خود را با واکسن است که بستگی به تضعیف سرماخوردگی ویروس است که به طور معمول آلوده شامپانزه ها – در دسترس قرار می گیرند.

مدرن و Inovio در حال توسعه واکسن که کشتی دو نوع مختلف از مواد ژنتیکی به سلول های آموزش سیستم ایمنی بدن به تشخیص متمایز “سنبله” پروتئین در سطح coronavirus. پکن شرکت در تلاش است یک ویروس،. غول دارویی, خیط و پیت کردن با بودجه دولت, در حال تبدیل شدن آنها واکسن سیستم عامل نسبت به کوروناویروس. محققان در تگزاس A&M University, repurposing موجود سل واکسن برای دیدن اگر آن را می تواند به جلوگیری از مرگ و میر یا بیماری شدید.

تا همه چیز را سخت تر به عنوان گسترش عفونت در سراسر جهان علمی تیم مجبور به تغییر چگونه کار می کنند, تمرین های اجتماعی فاصله در آزمایشگاه های خود را به طوری که ویروس نمی کند, را از تلاش برای مبارزه با آن است. که اتفاق افتاده است در NIH زمانی که یک دانشمند آلوده شد با covid-19 و دو نزدیک همکاران در تلاش بود به قرنطینه برای 14 روز.

گراهام واکسن مرکز تحقیقات کار با تنها حدود 10 درصد از مردم آن در آینده و آزمایشگاه خود را – که معمولا در خانه ها 20 نفر – تنها می تواند دو در هر زمان.

در ضمن سخت علوم آزمایشگاهی مانند حیوان, تست, در بسیاری از, بودن leapfrogged و یا در حال اجرا در پشت سر هم با تست در مردم است.

“این غیر معمول است که” کیم گفت. “این واقعا در حال حرکت در سرعت رعد و برق با فوریت برای مطابقت با آن است.”

– – –

بسیاری از محققان می توانند توضیح واکسن به طور معمول توسعه یافته است. اما آنها نمی توانم بگویم دقیقا چه coronavirus واکسن خواهد آمد. خیلی بستگی دارد نه تنها در علم بلکه در چگونه شیوع می یابد, چگونه انعطاف پذیر تنظیم کننده تصمیم گیری می شود و آنچه که ما همچنان به یادگیری در مورد ویروس در زمان واقعی است.

نیکوکار بیل گیتس معتقد چیزهایی که واقعا نمی تواند به حالت عادی بازگشت تا جهان 7 میلیارد نفر واکسینه می شوند – یک سناریوی دلهره آور است که می تواند سال ها طول بکشد و ایجاد یک نوع جدید از جنگ به عنوان دولت و فردی مردم تقلا برای محدود دوز. بیش از یک واکسن به احتمال زیاد مورد نیاز باشد به این دلیل که برای اولین بار یکی ممکن است به عنوان موثر به عنوان پیروی از فایرفاکس.

پیشتاز واکسن در ایالات متحده هرگز ساخته شده در مقیاس صنعتی و برخی از واکسن ها نیاز به دو دوز داده می شود بیشتر پیچیده در مقیاس بالا.

“ما واقعا هرگز ساخته شده این نوع واکسن در بزرگ مقدار. چگونه به سرعت می تواند که انجام شود ؟ ” گفت: کاترین ادواردز استاد طب اطفال در دانشگاه دانشکده پزشکی. “ما در حال رفتن به قادر به می گویند در 18 ماه است که ما به اندازه کافی برای همه مردم جهان به واکسینه با دو دوز.”

به طور معمول انسان است بالینی رخ می دهد پس از گسترده حیوانات تست. سپس تعداد کمی از افراد بشر دریافت واکسن در فاز 1 آزمایش در نظر گرفته شده برای تعیین ایمنی و دوز مناسب. مردم نظارت برای هر گونه عوارض جانبی و همچنین به عنوان اوایل نکات است که این واکسن کار می کند. پس از دقت در تجزیه و تحلیل داده ها که شرکت تصمیم به ادامه به بزرگتر فاز 2 آزمایشی در چند صد بیماران که به دنبال نشانه هایی از این واکسن در حال کار است. سپس آنها می توانند اقدام به بزرگ فاز 3 آزمایشی است که در آن مردم به صورت تصادفی برای دریافت یا واکسن یا ساختگی شات – قطعی آزمون ایمنی و اثربخشی که اغلب طول می کشد و هزاران نفر از بیماران و چند سال.

Offit است که کمک به توصیه آمریکا واکسن تلاش گفت: “بزرگ” محاکمه در نظر گرفته شده است که او آگاه است از محدوده از 1000 تا 6000 نفر که به احتمال زیاد محل را بیش از سال. در مقابل زمانی که توسعه یک واکسن علیه روتاویروس محوری آزمایشی شامل 70,000 نوزادان سالم بیش از چهار سال است. ویروس پاپیلومای انسانی واکسن مورد آزمایش قرار گرفت در 30000 نفر است.

“کسانی که به نوعی محاکمه” Offit گفت. “آنها به شما بسیار راحت است که واکسن موثر است و به حدی است که آن را ندارد غیر معمول عوارض.”

هیچ کس صحبت کردن در مورد که برای coronavirus.

مدرن این شرکت که تولید کننده این واکسن که Haydon دریافت, برنامه ای برای شروع بعدی خود را بزرگتر از محاکمه در 500 تا 600 نفر در بهار امسال با توجه به استفان Bancel رئیس اجرایی. او گفت که این شرکت شروع به برنامه ریزی این دادگاه تقریبا یک ماه پیش حتی اگر آن را هنوز هم به عکس به افراد بشر.

“ما گفت:” ما نمی توانیم صبر کنید'” Bancel گفت.

به جای نگه داشتن تا زمانی که این افراد دارای علائم در خون خود که واکسن آثار آنها در حال رفتن به ادامه به سطح بعدی دادگاه به عنوان به زودی به عنوان آن را نشان می دهد ایمنی. Bancel گفت: Moderna امیدوار به امضای قرارداد به زودی با یک سازمان دولتی به طوری که آنها می توانند شروع به تولید و انباشت این واکسن قبل از تصویب. آنها می تواند 100 میلیون دوز آماده برای رفتن در یک روز اگر آن تایید شده است در یک سال است.

تنظیم کننده اصرار دارند که حتی تحت بی سابقه فوریت محصولات برگزار خواهد شد به ایمنی بالا میاره.

“شعار من این است که یک نجاری یک: اندازه گیری دو بار یک بار قطع. تنها تغییر که شعار: اندازه گیری سرعت دو برابر برش به سرعت یک بار گفت:” پیتر علائم مدیر مرکز بیولوژیک ارزیابی و تحقیق در حوزه غذا و دارو.

اما واکسن کارشناسان اشاره می کنند که بسیاری از نادر مشکلات ایمنی تنها می توان برداشت تا در مطالعات و یا حتی از طریق نظارت پس از یک واکسن است مستقر شده اند. آنها بیشتر نگران این خطر است که این واکسن در واقع می تواند این بیماری را بدتر در برخی از افراد به عنوان اتفاق افتاده در برخی از مطالعات حیوانی از واکسن برای سندرم حاد تنفسی (سارس) از طریق یک مکانیزم به نام آنتی بادی وابسته به افزایش.

در سال 1966 به عنوان مثال یک واکسن آزمایشی برای RSV مشترک ویروس تنفسی در کودکان نتیجه معکوس هنگامی که برخی از کودکان توسعه یافته بیشتر بیماری شدید. بحث علمی است که هنوز هم مواج در مورد یک دانگ واکسن مورد استفاده در فیلیپین در سال های اخیر که افزایش خطر بستری شدن در بیمارستان برای دانگ در کودکانی که قبلا آلوده شده است.

عمومی سلامت و اعتماد در واکسن به طور کلی به عنوان یکی از موفق ترین مداخلات بهداشت عمومی در تاریخ بشر خواهد بود محافظت شده توسط تنظیم کننده حتی به عنوان فشار سیاسی تشدید برای دریافت واکسن به گسترده استفاده کنید.

“آنها در نگه داشتن خط و نمی خواهید برای انجام هر چیزی که بی پروا چرا که اگر آنها این کار را می تواند به خطر اندازد کل ایالات متحده واکسن تلاش به خصوص با ضد واکسن لابی” گفت: پیتر جی hotez را بازتوییت کرد که رئیس مدرسه ملی گرمسیری پزشکی در کالج پزشکی بیلور.

– – –

یک راه برای سرعت بخشیدن به توسعه واکسن است که “انسان چالش” آزمایش های که در آن مردم در حال عمدا آلوده با این ویروس پس از واکسینه شوند. در حالی که این ایده به دست آورده بخار در میان برخی از دانشمندان و افراد مشغول به کار در واکسن محاکمه گفت: این یک اخلاقی به چالش کشیدن رویکرد آنها ناراحت کننده خواهد بود مگر اینکه با یک درمان موثر کشف شده است.

“در حال حاضر من فکر می کنم آن را کمی پیش از موعد. با این حال, آن را از روی میز گفت:” ویلبر چن رئیس بالغ مطالعات بالینی بخش در دانشگاه مریلند مرکز برای توسعه واکسن و بهداشت جهانی. “من فکر می کنم این می تواند چیزی است که می تواند انجام شود; آن می تواند به ما کمک کند تا واقعا ارزیابی اثربخشی واکسن بسیار سریع تر است.”

داوطلبان برای چنین چالش تلاش در حال حاضر آب گرفتگی آنلاین ثبت نام ایجاد شده توسط grass roots گروه از محققان. دانشمندان امیدوار هستند که شور و شوق را پر کنید تا تمام آزمایشات لازم را برای اثبات این واکسن کار می کنند. این معنی خواهد بود که مردم مایل به افراد مورد آزمایش برای اثبات نشده واکسن با نازک تر از معمول حیوانات شواهد در پشت آنها. آن معنی خواهد بود که مردم داوطلبانه برای آزمایش است که در آن نیمی از آنها دریافت دارونما. این ممکن است به این افراد با وزن یک واکسن که منافع و خطرات نیست به طور کامل شناخته شده در برابر خطر ابتلا به این ویروس.

Haydon است که با توجه به شات دوم خود را از این واکسن در هفته آینده گفت: او هرگز تا به حال شرکت در یک مطالعه تحقیقاتی بود اما مشتاق برای کمک به.

“من فوق العاده امیدوار ما می رسند در یک واکسن” او گفت:. “اما به منظور انجام این کار ما نیاز به آزمایشات بالینی – و در برخی از نقطه برای هر یک واکسن جدید و هر یک داروی جدید است که برای رفتن به کسی که برای اولین بار.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>