ارزان استروئید دگزامتازون برای اولین بار مواد مخدر برای کاهش مرگ و میر ناشی از covid-19

لندن – ارزان استروئید کاهش مرگ و میر ناشی از کوروناویروس با عفونت کمک به برخی از sickest بیماران مبتلا به آسیب ریه زنده ماندن این بیماری با توجه به نتایج کارآزمایی بالینی اعلام کرد روز سه شنبه در انتشار اخبار.

60 سال, داروی دگزامتازون, اولین دارو نشان داده شده است برای افزایش شانس زنده ماندن covid-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus. این کاهش خطر مرگ بیماران در هواکش یک سوم و کاهش خطر مرگ در بيماران اکسیژن توسط یک پنجم دلگرم کننده اخبار است که جلب منافع گسترده و امید است.

انگلیسی, تنظیم کننده سرعت تایید این دارو برای استفاده در بیماران بستری در بیمارستان نیاز به اکسیژن و نخست وزیر بوریس جانسون بوق و کرنا نتایج اعلام وجود “واقعی باعث به جشن قابل توجه, انگلیسی, علمی, دستاورد و منافع آن را نه فقط در این کشور بلکه در سراسر جهان است.”

دگزامتازون یک اسب بارکش استروئید به طور معمول استفاده می شود برای درمان التهاب از جمله شعله ور شدن یو پی اس و آرتریت روماتوئید و داده شد به عنوان یک قرص یا مایع به داخل وریدی آمادگی در آزمون. برخی از استروئید های دیگر نیز در حال آزمایش در برابر covid-19.

خارج از پزشکان خو خوشبینی خود را در مورد خبر با تماس های فوری به انتشار جزئیات محققان یافته به طوری که پزشکان می تواند منافذ بیش از داده ها و درک مزایا و محدودیت های مواد مخدر است.

“اگر این تکرار است و اگر آن را در تابه آن را یک پیروزی بزرگ – اما این که بسیاری از “ifs'” گفت: اسحاق Bogoch یک بیماری عفونی پزشک متخصص در بیمارستان عمومی تورنتو. “آن را ارزان به عنوان نوعی ابگوشت سبزی دار روسی به عنوان پدربزرگ و مادربزرگ من می گویند. آن را به طور گسترده ای در دسترس است. هر پزشک در این سیاره است که شیوه های بیمارستان-پزشکی مبتنی بر این است که راحت با استفاده از این دارو است.”

اما بدون اطلاعات کامل از محاکمه پزشکان مانند Bogoch هستند در یک مشکل مخمصه. Bogoch گفت که اگر یک بیمار به بیمارستان امروز با covid-19 او مطمئن نیست که آیا او می خواهد با استفاده از مواد مخدر و یا زمانی که او شروع به آن را بدون نیاز به اطلاعات بیشتر. از شنبه بعد از ظهر دستورالعمل درمان از سازمان بهداشت جهانی و موسسه ملی سلامت توصیه می شود در برابر استفاده از استروئیدها به دلیل عدم وجود شواهدی وجود دارد که بهره مندی از مواد مخدر بیشتر آسیب بالقوه.

Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: در مصاحبه روز شنبه که یک گروه از کارشناسان که هنر و صنعت دستورالعمل در درمان covid-19 در حال حاضر در حال برنامه ریزی برای دیدار با بررسی داده ها و ارزیابی اینکه آیا توصیه ها را باید تغییر داد.

“که کل هدف از این دستورالعمل, پانل است که می تواند در دیدار با رها کردن یک سکه” Fauci گفت.

نتایج حاصل آمده از یک بزرگ انگلیسی کارآزمایی بالینی طراحی شده برای تست شش بالقوه درمان از جمله دگزامتازون در برابر معمولی مراقبت. انگلیسی محققان پیشرو در دادگاه گفت که آنها را در انتخاب مسیر غیر متعارف از بیان نتایج قبل از ارائه اطلاعات اضافی به دلیل بهداشت عمومی اهمیت است.

محققان تخمین زده است که دگزامتازون می تواند به جلوگیری از یک مرگ در حدود هشت تهویه بیماران و یا یک مرگ در حدود 25 نفر است که در آن بیماران مورد نیاز اکسیژن اضافی.

پیتر Horby دانشگاه آکسفورد استاد که منجر به محاکمه پیوست جانسون در یک کنفرانس خبری در 10 خیابان داونینگ. او گفت که از شش داروهای مورد مطالعه در طی سه ماه گذشته در بزرگترین covid-19 کارآزمایی بالینی در جهان دگزامتازون بود “یکی از من بیشتر هیجان زده در مورد.”

“پزشکان می تواند راه رفتن در سراسر به داروخانه کابینت در پنج دقیقه و با آنها می توانید آن را تجویز. آنها می دانند که چگونه کار می کند, و آنها می دانند که آن را به کمک. و پس از آن می تواند انجام شود در این شب آن را فوق العاده” Horby گفت.

کریس Whitty, انگلستان افسر ارشد پزشکی گفت: در توییتر که آن را “مهم ترین نتیجه دادگاه برای covid-19 تا کنون.”

اما پزشکان آن است که نمونه دیگری از دشواری تمرین دارو در طول covid-19 عصر است که در آن یافته های علمی به طور معمول به اشتراک گذاشته شده توسط انتشار اخبار رسانه ها گزارش و یا مطالعات اولیه که هنوز تحت بررسی همکار که کمک به شناسایی کاستی ها و یا معایب.

“من فکر می کنم که پزشکان به طور کلی نمی خواهید به تغییر عمل در انتشار اخبار, مهم نیست که چقدر امیدوار کننده به نظر می رسد” گفت: ناهید Bhadelia مدیر پزشکی ویژه پاتوژن واحد در بوستون مرکز پزشکی.

انتشار اخبار توافق موقت داده ها از اوایل ایمنی آزمایش یک واکسن در حال توسعه توسط شرکت زیست فناوری مدرن فرستاده بازار سهام, افزایش, اما دانشمندان هنوز در حال انتظار برای دیدن نتایج کامل. روز دوشنبه یک بحث در مورد هیدروکسی کلروکین ضد مالاریا مواد مخدر است که ترویج شد و توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دیگران بر شواهد اولیه به نظر می رسد به حل و فصل زمانی که غذا و دارو انصراف اضطراری-استفاده از مجوز – تا حدی به دلیل اطلاعات از همان انگلیسی آزمایشی که نشان داد که مواد مخدر نه کمک به بیماران.

انگلیسی محققان پیشرو آزمایشی به صورت تصادفی بیماران به دو گروه دريافت دگزامتازون و یا به طور منظم مراقبت. بیش از 2000 بيمار دريافت کننده دوزهای پایین دگزامتازون یک بار در روز به مدت 10 روز در حالی که از 4000 بيمار دريافت معمولی مراقبت.

خارج از پزشکان گفت: این مهم برای مردم به درک که این دارو برای افراد با علائم خفیف یا درمان برای covid-19. اثرات بودند دیده می شود در بیماران مبتلا به آسیب ریه – نیاز به اکسیژن اضافی و یا دستگاه تنفس مصنوعی.

به جای هدف قرار دادن ویروس استروئید با هدف پاسخ ایمنی بدن است که می تواند خشم خارج از کنترل مردم به عنوان مبارزه با عفونت باعث التهاب و آسیب ریه. منطق تست استروئیدها در افرادی است که مواد مخدر می تواند سرکوب التهاب در ریه ها و یا اجزای دیگر از پاسخ ایمنی.

استفاده از استروئیدها در برابر coronaviruses شده بود یک منبع پزشکی بحث با برخی از نگرانی که مواد مخدر می تواند یک عامل خطر برای عفونت است. استروئیدها از جمله دگزامتازون باید سعی شده است با نتایج مختلط در برابر زجر تنفسی حاد یک فرم از ریه شکست که خرس برخی از شباهت به شدید covid-19 عفونت.

“ما همیشه یک نگرانی هنگامی که ما به استروئیدها برای بیماران به طور کلی به دلیل استروئید کاهش سیستم ایمنی بدن,” Bhadelia گفت. “آنها حمل خطر ساخت عفونت فعلی بدتر و افزایش شانس خود را از یکی دیگر از عفونت مصرف یک جای پا است.”

استروئید می تواند اضافه کردن به یک کوچک اما رو به رشد آرسنال از مواد مخدر با حمایت شواهد استفاده می شود در برابر covid-19. Remdesivir یک داروی ضد ویروسی داده شد اضطراری-استفاده از مجوز در ایالات متحده پس از یک محاکمه نشان داد آن کاهش طول بستری شدن در بیمارستان. انسانی چند آزمون را آغاز کرده اند که از داروهای آنتی بادی مونوکلونال است که بسیاری از کارشناسان امید می تواند یک سلاح قدرتمند در برابر این بیماری است.

پزشکان امیدوار هستند که اگر موج دوم coronavirus عفونت شروع به افزایش در پاییز آنها را باید بیشتر روش های درمانی و دانش را به صرفه جویی در زندگی مردم است.

نیک Cammack, covid-19 درمان شتاب دهنده سرب در Wellcome این بشردوستانه سازمان کمک کرد که پرداخت هزینه برای پژوهش در بریتانیا نامیده می شود نتایج یک “دستیابی به موفقیت” در بیانیه ای اعلام کرد و گفت: دگزامتازون باید استفاده می شود در سراسر جهان برای بیماران بدحال اضافه شده اما این تنها آغاز است.

“این بسیار امیدوار کننده اخبار و یک گام مهم رو به جلو اما ما هنوز راه طولانی برای رفتن” او گفت:. “برای پایان دادن به این بیماری همه گیر ما هنوز هم باید بهتر تشخیص برای تشخیص دارو برای درمان و واکسن برای جلوگیری از covid-19.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>