آستین – تگزاس روز جمعه اعلام کرد که استخدام از علامت گذاری هاگن به عنوان نهایی علاوه بر این به مربی تام هرمان جدید-نگاه کارکنان تایید یک گزارش پیش از آن که این دو به نزدیک شدن به یک توافق است. او را مربی خط دفاعی و نیز داده شده است برچسب “دستیار سر مربی” برای دفاع.

هاگن اخیرا به عنوان ایندیانا همکاری دفاعی هماهنگ کننده (2018-19) و خط دفاعی مربی (2016-17). در سال آخر خود را در ایندیانا hoosiers رتبه 36 در مجموع دفاع, شماره 34, سوم پایین دفاع و شماره 45 در نمره دفاع.

در HOUSTONCHRONICLE.COM: تگزاس اراضی یکی از دفاعی linemen آن را هدف قرار

قبل از آن از روی لئامت دادن در آلما مادر هاگن صرف سه سال در تگزاس A&M برای اولین بار به عنوان linebackers مربی (2013-14) قبل از حرکت بیش مربی دفاعی linemen (2015).

“علامت آمد واقعا به شدت توصیه می شود که یک مربی (دفاعی هماهنگ کننده) کریس خاکستر شده است بسیار آشنا و تحت تاثیر قرار است و کسی که همه ما بزرگ بود با بازدیدکننده داشته است در طول فرآیند مصاحبه” هرمان در بیانیه ای گفت. “او دارای روابط قوی برای دولت ما و زمانی که شما در مکان های او شده است, آنها تا به حال موفقیت های بزرگ در حال توسعه دفاعی linemen و تا به حال واقعا واحد تولیدی. ما بسیار هیجان زده در مورد آنچه که او را به کارکنان ما هیجان زده به او را داشته باشد پردازنده و به دنبال به جلو به گرفتن او را به آستین.”

هاگن خواهد بود زوج با اسکار Giles سابق تگزاس پایان دفاعی که در خدمت به عنوان برنامه دفاعی به پایان می رسد مربی از 2005-13 و پس از 2017. آنها هر دو کار جدید دفاعی هماهنگ کننده کریس خاکستر کنار کارکنان همکار تازه واردان جی Valai (, cornerbacks) و کلمن Hutzler (linebackers).

طرف توهین آمیز نیست تحت عنوان تکمیل تعمیرات اساسی با استن دریتن (در حال اجرا پشت) و گیاه دست (co-حمله هماهنگ در خط حمله) حفظ و آندره کلمن (گیرنده) ترویج از یک تحلیلگر موقعیت. جی Boulware شد, جدید ترین استخدام در آن طرف در آورده از اوکلاهما به مربی تنگ به پایان می رسد و تیم های ویژه.

“خانواده من عاشق ایالت تگزاس – مردم مهمان نوازی – وجود دارد هیچ چیز مانند آن را به طوری که آنها در حال فوق العاده هیجان زده در مورد پدر خود که در دولت” هاگن در بیانیه ای گفت. “من می دانم جی Boulware از بازگشت در روز ما در ایلینوی شمالی و او همیشه صحبت کردن در مورد چگونه بزرگ از یک محل Austin بود و چه افتخار او بود که یک UT آلوم. من می دانم که او واقعا هیجان زده در مورد بازگشت وجود دارد, بنابراین من واقعا به دنبال به جلو به اتصال مجدد با او.”

تگزاس در روز چهارشنبه قرار دادن نکات تکمیلی در آن سال 2020 کلاس امضای اضافه کردن چهار ستاره دفاعی lineman آلفرد کالینز و چهار ستاره wideout Kelvontay دیکسون به یک کلاس رتبه شماره 1 در 12 و شماره 9 در کشور توسط 247Sports.

هاگن را تجربه استخدام منطقه تنها باید تقویت Longhorns تلاش در جذب دنباله. او مربی است 25 بازیکن که در نقل مکان به NFL همراه با دو بار به رسمیت شناخته شده توسط Rivals.com به عنوان یکی از بالا استخدام در کشور است.

“من قادر به جذب ایالت تگزاس و هیچ بیشتر دولت برای استخدام از تگزاس دبیرستان فوتبال” هاگن گفت. “شما یاد بگیرند که واقعا به سرعت و سنت و نمایش با شکوه و فقط عشق بازی به عنوان شما را در سراسر کشور, بنابراین من نمی توانم صبر کنید برای اتصال مجدد با کسانی که قبل از روابط است. استخدام نیروی حیاتی از هر برنامه و در حال رفتن به بسیار مهم برای تگزاس فوتبال به ادامه مسیر آن را در و در ادامه که برای سال آمده است. من واقعا هیجان زده در مورد گرفتن وجود دارد, کار با کارکنان و غواصی به بهار عمل است.”

تگزاس افتتاح می شود سال 2020 فصل در سپتامبر. 5 در رویال-یادبود ورزشگاه علیه جنوب فلوریدا. اما طرفداران خود را می توانید اولین نگاه اجمالی از Longhorns در آوریل 25 در طول سالانه نارنجی-سفید بهار بازی.

تگزاس ورزشی ملت ایران: دریافت خبرنامه واقعی برای طرفداران ورزش فرستاده شده به طور مستقیم به صندوق پستی خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de