افزایش تست می تواند منجر به NFL فصل Fauci می گوید

منتشر شده

Anthony Fauci فکر می کند که هیچ راهی وجود دارد NFL فصل می تواند آغاز خواهد شد به زودی در میان رمان coronavirus بیماری همه گیر. خوشبختانه لیگ است حدود چهار ماه قبل از کیکآف که در آن نقطه دولت فدرال را بالا عفونی-بیماری کارشناس فکر می کند آن است که حداقل “امکان پذیر” است که طرفداران می توانید ببینید فوتبال حرفه ای جریان به عنوان برنامه ریزی شده.

کسانی که طرفداران به احتمال زیاد خواهد بود از راه دور آمده سپتامبر, اگر چه, و نه نشستن در غرفه Fauci که در دیدگاه منتشر شده توسط دوشنبه NBCSports.com. شانس وجود دارد NFL استادیوم ممکن است یک سوم و یا حتی نیمی از کرسی خود را اشغال کردند اما شرکت کنندگان هنوز هم نیاز به تعامل اجتماعی مناسب فاصله.

سفر وسوسه: تگزاس هتل لوکس ارائه تخفیف بر بازگشایی

هیچ کدام از آن امکان پذیر خواهد بود هر چند مگر آزمایش برای coronavirus را افزایش می دهد و کمک می کند تا به شدت پایین آوردن نرخ عفونت گفت: Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی از سال 1984. گسترده پیشگیرانه پروتکل خواهد بود همه مهم تر او گفت: در صورت همه گیر دوباره تشدید در پاییز و یا زمستان.

“حتی اگر این ویروس به طور چشمگیری پایین می رود در ماه های ژوئن و ژوئیه و اوت به عنوان ویروس شروع به بازگشت به در سقوط آن خواهد بود در ذهن من شرم بر ما اگر ما ندارد و در محل همه مکانیسم هایی را برای جلوگیری از باد کردن دوباره” Fauci گفت. “به عبارت دیگر به اندازه کافی تست برای تست هر کسی که نیاز به آزمایش می شود. به اندازه کافی تست به طوری که زمانی که به کسی می شود آلوده شما بلافاصله می تواند انجام دهد تماس با ردیابی و جداسازی برای جلوگیری از عفونت از رفتن به یک زن و شوهر از عفونت به صدها نفر از عفونت. که چگونه شما را کنترل شیوع.”

“اگر شما سریع به جلو است و در حال حاضر سپتامبر. فصل شروع می شود. من می گویم شما نمی توانید یک فصل – این غیر ممکن است,” او اضافه شده است. “وجود دارد بیش از حد عفونت وجود دارد. مهم نیست که آنچه شما انجام دهد. اما من امیدوارم که در زمانی که شما رسیدن به ماه سپتامبر آن را به راه آن است که در حال حاضر است.”

در کاخ سفید در کنفرانس خبری روز شنبه رییس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که ایالات متحده تا حدود 300,000 coronavirus آزمون در هر روز و تعداد تنظیم شده است به افزایش “قابل ملاحظه است.” آنتی ژن تست برای مواد غذایی و دارو اعطا اضطراری مجوز جمعه یک رویکرد جدید است که دارای وعده بررسی “میلیون ها نفر از مردم” برای عفونت ممکن است تا پایان ماه اوت Fauci گفت.

که زمانی است که NFL خواهد بود نگه داشتن اردوگاه های آموزشی در آماده سازی برای شروع برنامه ریزی شده خود را به طور منظم فصل هفت. 10. لیگ است اوراق در شخص offseason شیوه اما به دنبال مارس پیش نویس با انتشار یک برنامه کامل هفته گذشته است. این برنامه به نظر می رسد اجازه می دهد تا برای امکان وجود دارد که NFL ممکن است کوتاه فصل آن از 16 به 14 یا حتی 12 بازی.

“برنامه این است که برای حرکت رو به جلو به صورت عادی به بازی یک فصل کامل کامل برنامه تا زمانی که جامعه پزشکی به ما می گوید در غیر این صورت” تروی وینسنت NFL را معاون اجرایی رئیس جمهور از فوتبال عملیات گفت: در هفته گذشته. “و شده است که رویکرد ما از روز 1. . . . بیایید فقط مطمئن شوید که ما مسئول ما در حال انجام برنامه ریزی مناسب است.”

تسلا مشکل: Elon Musk می پرسد دستگیر عنوان تسلا بازگشایی کارخانه در برابر سفارشات

Fauci گفت: NFL باید انتظار برای تست بازیکنان در هر دو شب قبل و صبح روز بازی. در این سناریو او پیشنهاد یک بازیکن تست مثبت ممکن است به اندازه کافی برای لغو بازی به دلیل آن می تواند یک “پرت” است. اگر چهار بازیکن – نسبتا پایین شماره 55-مرد roster – تست مثبت است که می تواند نشان می دهد که “دیگر آنهایی که منفی هستند واقعا مثبت است.”

“هنگامی که شما باد تا با داشتن یک وضعیت که در آن به نظر می رسد مانند آن را گسترش در یک تیم شما یک مشکل واقعی است. شما رو به آن را تعطیل,” او اضافه شده نشان می دهد کل تیم باید به, قرنطینه به مدت دو هفته.

چنین توسعه می تواند مشکلات عمده ای برای NFL اما Fauci ارائه برخی از امید برای طرفداران فوتبال, ترس از کامل لغو 2020 فصل است.

“من فکر می کنم این امکان پذیر است که منفی-تست بازیکن می تواند بازی را خالی ورزشگاه” او گفت:. “در آن است تضمین شده است ؟ به هیچ وجه. . . . اگر این ویروس به قدری پایین است که حتی در کل جامعه کم خطر است, پس از آن من می توانید ببینید پر کردن یک سوم از ورزشگاه و یا نیمی از ورزشگاه به طوری که مردم می تواند شش فوت از هم جدا. منظورم این است که چیزی است که دوباره امکان پذیر بسته به سطح از عفونت است.

“من در حفظ و بازگشت به آن است که: آن را به بستگی دارد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>