در دو هفته آینده از دانشکده تبدیل شده نامشخص با تشکر از coronavirus

در طول تقریبا دو هفته آمریکا در نظام آموزش عالی تبدیل کرده است. آینده آن به طور فزاینده ای نامشخص است.

اکثر کلاس ها در حال حاضر برگزار می شود حاضر اغلب برای بقیه ترم. خوابگاه در حال تخلیه در سراسر کشور است. برخی از دانشگاه ها هستند و حتی به تعویق انداختن یا لغو مراسم فارغ التحصیلی برنامه ریزی شده سال است. این است که بیشتر از همه تعجب آور با توجه اکثر دانشگاه ها شهرت ساکت به تغییر به خصوص در یک مقدار کوتاه از زمان.

Coronavirus اتحادش را تغییر همه که. همانطور که از پنج شنبه شب تعدادی از ایالات متحده موارد در ایستاده بود بیش از 14,200 با 205 مرگ و میر.

کالج ها سعی کرده اند به سرعت واکنش نشان می دهند به تصویب اقدامات کمک خواهد کرد که برای جلوگیری از این ویروس گسترش یافته است. در آمریکا دانشگاه و اساتید و دانشجویان و بسیاری از آنها بین المللی کار در مجاورت نزدیک برای مدت زمان طولانی. خوابگاه, اتاق مشترک اغلب بین افراد متعدد ساخت اجتماعی فاصله در کنار غیر ممکن است.

همه این تغییرات می تواند تهدید کالج ” وجود دارد. والدین و دانش آموزان خواستار بازپرداخت کوتاه ترم در خوابگاه. ارزش و با کیفیت از نخبگان تحصیل در کالج است که تحت بررسی به عنوان دانشگاه محوری برای موقت کلاس های آنلاین. و معلوم نیست چگونه دانش آموزان را مشاهده کالج ها پس از بحران است و آنها استقبال در دانشگاه.

برای اقامت در امریکا یا رفتن به خانه ؟ بیماری همه گیر کوروناویروس به ارمغان می آورد استرس و ترس برای دانشجویان بین المللی.

کالج ها در حال حاضر در رنگ قرمز

مودی در روز چهارشنبه خود را کاهش داد 2020 چشم انداز آموزش عالی از “پایدار” به “منفی است.” این آژانس رتبه بندی اعتباری ذکر افزایش هزینه های مرتبط با تغییر ناگهانی به کلاس های آنلاین و بالقوه از دست دادن درآمد به ثبت نام دانشجویی و شهریه پول است. به علاوه مودی گفت: دانشگاه ها کمتر قادر به تکیه بر خود و اوقاف به عنوان یک مجدد از بازار انداخت.

پول در حال حاضر تنگ در مدارس مبارزه با کاهش ثبت نام. “فقط بیش از 30 درصد از دانشگاه های دولتی و نزدیک به 30 درصد از دانشگاه های خصوصی در حال حاضر در حال اجرا عامل کسری گفت:” مایکل Osborn, معاون رئیس جمهور که نظارت بر دانشگاه ها در مودی.

در روز پنج شنبه به نمایندگی از گروه کالج آمریکایی به نام دولت فدرال برای حمایت از دانشگاه ها به عنوان کنگره در نظر coronavirus کمک. از آنها خواسته به صورت اضطراری کمک های مالی به دانشجویان و دانشگاه ها دسترسی به zero-بهره وام برای کالج ها و پول برای حمایت از آموزش دیجیتال.

در میان بی سابقه وقفه برخی از دانشجویان و دانشگاه ها در حال حاضر به میزبانی slimmed پایین جشن فارغ التحصیلی خود را. دانش آموزان در دانشگاه میشیگان حتی در زمان سنتی کلاه-و-لباس شب عکس در اغلب خالی پردیس. و در Earlham College در ایندیانا دانش آموزان به میزبانی بداهتا مراسم فارغ التحصیلی قبل از آنها به خانه رفت برای شکستن بهار.

موارد فوق نمرات صدور بازپرداخت

برای بسیاری از حرکت به کلاس های آنلاین هنوز آغاز نشده است. بسیاری از کالج ها شده اند در سنتی خود را رخصتی بهار و برخی از تمدید آن برای یک هفته اضافی. برخی گفته بود حرکت به آموزش آنلاین خواهد بود به طور موقت اما پس از لغو مانده در کلاس آموزش. برخی مانند بری کالج در کنتاکی لغو شده ترم آشکار است. دانشگاه به اتهام نیست شهریه, اما آن را ارائه 1.000 دلار هزینه برای دانش آموزانی که نقل مکان کرد و از مسکن پردیس.

یک تعداد انگشت شماری از موسسات از جمله موسسه تکنولوژی ماساچوست, Middlebury College در ورمونت و کالج ولزلی در ماساچوست می گویند خود را در دوره های آنلاین خواهد بود مدرج بیشتر leniently و یا نه در همه.

در حال حاضر کمبود پول نقد بسیاری از کالج ها در حال کشتی با اینکه به ارائه بازپرداخت هر دو برای شهریه و اتاق و هیئت مدیره هزینه به دانش آموزانی که خود را مشاهده ترم به عنوان برش های کوتاه.

سراسیمگی از بسته بندی و سپس جداسازی: چگونه آمریکا دانشجویان ماندم, به, برای coronavirus

ایالت نبراسکا کالج سیستم که شامل سه دانشکده در دولت گفت: ارائه 60 درصد بازپرداخت به دانش آموزانی که تصمیم به حرکت از خوابگاه. اقامت سالن از لحاظ فنی باز باقی خواهد ماند برای دانش آموزانی که قادر به سفر خانه به راحتی به سیستم دانشگاه حرکت به کلاس های آنلاین در هفته آینده.

در دانشگاه کالیفرنیا در سن دیگو دانش آموزانی که حرکت قبل از مارس 29 خواهد شد بازپرداخت کامل در هزینه های مسکن برای ترم بهار. دانشگاه ایالتی اوهایو گفت: آن را “مناسب” بازپرداخت برای اتاق ناهار خوری اما مشخص نیست یک مقدار دقیق.

چند دادخواست آنلاین ظهور کرده اند تا در Change.org درخواست به صورت جزئی یا کامل بازپرداخت شهریه در دانشگاه است.

“واقعیت این است که مدرسه دگرگون شده به آموزش از راه دور به این معنی است که ما دانش آموزان هستند و نه به دست آوردن همان سطح از آموزش از دانشگاه علاوه بر این واقعیت است که این مدرسه نیاز به پول زیادی برای اجرا در حال حاضر که همه چیز را از راه دور گفت:” دادخواست فشار برای بازپرداخت جزئی در دانشگاه نیویورک. (که در دانشگاه ها گفت: آن را سرشکن کردن اتاق و هیئت مدیره هزینه های برای دانش آموزانی که تا به حال به حرکت می کند.)

هیچ کالج, تورهای لغو عمل و نشست

گسترش ویروس نیز تحت تاثیر بسیاری از سنت های اطراف انتخاب یک کالج است. برای مثال بسیاری از دانش آموزان را لغو پردیس, تورهای برخی از برنامه ریزی شده ماه در پیش است.

پذیرش کالج مدیران نگران اثر خود را در ورودی این کلاس قرار می گیرند. امید آموزان پذیرفته شده می توانید بعد از بهار امسال برخی از کالج ها نیز تمدید مهلت برای پرداخت سپرده به محل امن در موسسه. انجمن ملی برای پذیرش کالج, مشاوره, تجارت, گروه ایجاد کرده است یک پایگاه داده قابل جستجو از کالج ها که تغییر کرده اند, را پذیرش شیوه های.

این ویروس نیز در حال تغییر اهمیت سنا عنصر از کالج پذیرش: عمل و آزمون نشسته است. کالج مدیره لغو را تا تاریخ آزمون مجموعه برای اواخر این ماه و مه, تاریخ آزمون. عمل به عقب رانده آوریل آزمون به ماه ژوئن است.

ابطال می تواند تسریع دانشگاه’ جنبش به دور از آزمون. منتقدان از آزمون های استاندارد می گویند که آنها ناعادلانه به نفع ثروتمند دانش آموزان با زمان و منابع را به آماده شدن برای آنها و چند دانشگاه را متوقف کرده اند و نیاز به آنها را برای پذیرش. حداقل دو دانشگاه مورد غربی رزرو دانشگاه اوهایو و منسفیلد در دانشگاه پنسیلوانیا پیوست که گروهی در میان شیوع کروناویروس. منسفیلد گفت: سیاست جدید اعمال شده به آن تقاضا برای پاییز سال 2020 کلاس و مورد غربی گفت: سیاست خود را اعمال می شود به کلاس شروع در پاییز 2021.

به عنوان عدم قطعیت ساخته شده برای دانش آموزان جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هفته گذشته اعلام کرد دولت خواهد چشم پوشیدن از بهره وام های دانشجویی فدرال. اما وزارت آموزش و پرورش است و در عین حال به می گویند که چگونه این برنامه کار می کنند.

شخص ثالث پیمانکاران که جمع آوری وام پرداخت نشده ارائه وضوح یا نه. FedLoan نگهداری وب سایت گفت: این کار با دولت فدرال به “به دست آوردن راهنمایی بیشتر. ما خواهد شد ارائه اطلاعات بیشتر آن را به عنوان در دسترس می شود.” وام servicer دریاچه های بزرگ به سادگی گفت: در وب سایت خود را برای بررسی دوباره برای اطلاعات بیشتر.

دموکرات ها می خواهند به کمک بیشتر برای وام گیرندگان در میان ساختمان بحران اقتصادی فشار برای بخشش بدهی برای کمک به وام گیرندگان که در حال مبارزه برای ایجاد خود را وام دانشجویی پرداخت. مجلس سنا طرح معرفی پنج شنبه قدرت را به وزارت آموزش و پرورش برای پوشش وام پرداخت های ماهانه برای مدت زمان اضطراری ملی اعلام شده است. وام گیرندگان نیز می توان با توجه به سه ماه مهلت پس از اورژانس به پایان رسید.

جمهوری خواهان نیز نشان می دهد تسکین وام دانشجویی اگر چه در شکل های مختلف است. در لایحه معرفی شده توسط رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل روز پنج شنبه پرداخت وام خواهد بود متوقف شد به مدت سه ماه و بهره تعلق نمی. وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos را با اقتدار به گسترش تعلیق پرداخت برای بیشتر از سه ماه.

آموزش و پرورش پوشش در ایالات متحده آمریکا امروز ساخته شده است ممکن است در بخشی از یک کمک مالی از بنیاد بیل و ملیندا گیتس. بنیاد گیتس ارائه نمی دهد سرمقاله ورودی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>