در پایان عکس, دنی Hamlin برنده دوم مستقیم دیتونا 500 عنوان Ryan Newman مجروح در ترسناک تصادف

شهر ساحلی دایتونای فلوریدا. — پر حادثه 62 دیتونا 500 است که شامل یک دیدار از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و تحت پوشش دو روز به پایان رسید جمعه شب با دنی Hamlin, جشن پیروزی در نسکار بزرگترین مسابقه برای دومین سال در یک ردیف و نسکار نگران برای راننده Ryan Newman.

Hamlin برگزار کردن Ryan Blaney در پایان عکس دوم اضافه کاری در Daytona International Speedway پس از چند wrecks در فینال 20 دور نابود میشه در طولانی ترین دیتونا 500 در تاریخ است.

اما Hamlin را جشن بود خاموش به عنوان خدمه اورژانس تمایل به رایان نیومن پس از او درگیر در یک تصادف وحشتناک در دامان نهایی. نیومن برگزار شد که منجر به عنوان زمینه در زمان پرچم سفید تبدیل شده در حالی که مسابقه برای پیروزی و شماره 6 فورد ناودان به دیوار و سپس حرف و بیش از فرود بر روی سقف آن قبل از کوری LaJoie فورد ناودان به ماشین خود را با کوه در می رم ماشین دوباره.

ایمنی خدمه با عجله به نیومن را کمک به کمک به او را از ماشین. او بلافاصله به یک بیمارستان محلی است. هیچ فوری کلمه در وضعیت خود را.

Hamlin تا به حال برنده سه از پنج دیتونا 500s در حالی که به تازگی ضرب سالن از شهرت صاحب Joe Gibbs چهارم خود را پیروزی بزرگ آمریکا مسابقه. Hamlin همچنین برنده در سال 2016 در نزدیک ترین پایان را در تاریخ این رویداد. این سال را به پایان گرفت و چند لحظه به تصمیم گیری قبل از Hamlin برنده اعلام شد و در دوم-نزدیک ترین پایان ها در تاریخ است.

Hamlin سه حرفه برنده در دیتونا 500 کراوات او با بابی آلیسون دیل جارت جف گوردون برای سوم بیشتر در نژاد 62 سال سابقه.

در اولین وقت اضافه, مایکل مک داول و Clint Bowyer تماس در راه اندازی مجدد دومین مسابقه دوم اضافه کاری.

تماس بین راس Chastain و رایان Preece در حال اجرا در نزدیکی جلوی بسته با سه دور باقی مانده ناشی از چند ماشین خراب است که همچنین جمع آوری جوی afton wagner, تعقیب, الیوت, کریستوفر بل Ty دیلون و تایلر Reddick. نسکار مقامات کاهش یافته و پرچم قرمز برای روشن شدن مسیر خروج 18 خودرو در سرب دامان به دنبال پیروزی در وقت اضافه با Hamlin پیشرو با کریس Buescher در دوم.

پس از راه اندازی مجدد با 10 دور به رفتن نی Sorenson قطع تایر و تضعیف در مقابل Timmy تپه باعث آسیب به هر دو وسیله نقلیه و آوردن یکی دیگر از احتیاط.

یکی از بزرگ بازدید

پس نسبتا آرام — توسط superspeedway استاندارد — بزرگ یک شکست با 16 دور مانده گرفتن یک تعداد واقعا قوی اتومبیل از جمله هفت بار در جام حذفی قهرمان سری Jimmie Johnson بود که به احتمال زیاد در مسابقه نهایی خود را دیتونا 500.

هرج و مرج آغاز شد و پس از afton wagner No. 22 فورد رو فشار قوی در Aric Almirola شماره 10 فورد تداوم او را به پشت Brad Keselowski. سخت در تماس با Keselowski ناشی از خود شماره 2 فورد به چرخش تنظیم کردن یک واکنش زنجیره ای.

نزدیک به 20 ماشین درگیر شدند در mahem با جانسون Keselowski مارتین Truex جونیور و Kurt Busch زدم از مسابقه با آسیب شدید. زمانی که مسابقه بازگشت به سبز با 10 دور به رفتن تنها 22 اتومبیل های باقی مانده در سرب است.

یکی دامان قبل به خراب Kyle Busch شماره 18 تویوتا آغاز شده و او را به گودال جاده ها است. اما پس از تغییر چهار لاستیک و برگشت در مسیر دود در ادامه به پور از Busch و حاکم سری قهرمان که برنده همه چیز اما دیتونا 500 مجبور شد برای رفتن به گاراژ خود را به پایان مسابقه.

مرحله 2

دفاع از دیتونا 500 قهرمان Hamlin تا به حال منجر به راه اندازی مجدد در ابتدای دوم 65-lap مرحله و او هرگز واگذار آن برنده مرحله و بدست آوردن یک حذفی نقطه. او Joe Gibbs Racing تیمی که صرف یک تکه بزرگ از اولین مرحله در پشت زمینه در حال اجرا بودند تا با او برای بسیاری از این مرحله است.

پشت Hamlin, Kyle Busch قطب برنده ریکی Stenhouse جونیور Truex., Chastain, Johnson, الیوت, رایان Blaney, afton wagner و کریس Buescher به پایان رسید و مرحله دوم در 10 صفحه.

Hamlin و JGR هم تیمی قادر به باز کردن مرحله دوم جلو چون آنها بازمی گردد قبل از مرحله اول شکستن. و تنها پس از چهار سبز دور در مرحله اول تمام چهار رانندگان بودند با Hamlin به دنبال Truex, Busch و اریک جونز بود. اما جونز در نهایت سقوط کرد و پشت در پشت هم تیمی های خود.

نزدیک شدن به نقطه نیمه راه در مسابقه چهارم احتیاط پرچم روز بیرون آمد و در دامان 91 زمانی که B. J. مک لئود و Quin Houff سقوط کرد و در نیمی از این زمینه است.

کوین Hoffman دچار برخی آسیب به خود و شماره 4 فورد به دلیل آن او بازمی گردد قبل از گودال جاده را باز کرد تا تیم خود را می توانید شروع به کار بر روی آسیب به سمت راست پشت ماشین.

Hoffman و همکار خود استوارت-هاس مسابقه رانندگان Almirola, تازه کار کول کاستر و Clint Bowyer شد در پایین سوم در این زمینه برای خیلی از مرحله دوم.

مرحله 1

الیوت برنده مرحله اول دیتونا 500 به دست آورده و حذفی نقطه فصل است. او به دنبال Hendrick Motorsports هم تیمی الکس Bowman Aric Almirola, afton wagner, Johnson, Blaney, Stenhouse مت DiBenedetto, Buescher و Ty دیلون به دور بالا-10 finishers.

بزرگترین مسابقه نسکار فصل از سر گرفته شد بعد از ظهر دوشنبه پس روز یکشنبه به تعویق افتادن برای باران پس از تنها 20 دور به پایان رسید. روز دوشنبه اقدام آغاز شده و با احتیاط زرد پرچم که در طی آن هر کس بازمی گردد به لایو لاستیک و پر کردن سوخت.

کار تیمی در میان کسانی که مسابقه برای همان سازمان و همچنین تولید کنندگان است که اغلب محبوب در یک superspeedway آهنگ مثل دیتونا از آنجا که پیش نویس هم بسیار مهم است. و دوشنبه بود و هیچ تفاوتی ندارد.

فقط 21 laps پس از اولیه راه اندازی مجدد هر چهار Hendrick موتورسواری و اتومبیل های در حال اجرا بودند تا مقابل رهبری الیوت در شماره 9 شورلت. جانسون بومن و ویلیام بایرون صف پشت الیوت بود و چندی پس از آنها در زمان کنترل سرب و شش از بالا به 10 خودرو شد Chevrolets با Stenhouse و Ty Dillon.

اما در دامان 58 تنها با هفت برای رفتن در مرحله اول Stenhouse تماس با بایرون چپ سپر عقب ارسال شماره 24 ماشین پرواز را از طریق چمن. پس از گرفتن یک کمی هوا به عنوان او تضعیف بایرون ضربه ماشین امن تر مانع در داخل مسیر از بین بردن, از جلو, ماشین, و, او اولین راننده به خروج در این مسابقه است.

بایرون بود و قادر به خارج شدن از خودرو خود را قبل از رفتن به زمین زیر کشت مراقبت های پزشکی مرکز جایی که او مورد بررسی قرار گرفت و پاک.

“بدیهی است که من آمار در پشت سپر” بایرون گفت. “این مایه تاسف است. من احساس می کنم واقعا وجود دارد هیچ دلیلی برای این باشد که مهاجم در حال حرکت در سراسر سپر من اما این است که آنچه در آن است.”

در حالی که خودروهای فورد به خصوص Almirola, Hoffman, Ryan Newman, Brad Keselowski, afton wagner و Blaney در حال اجرا بودند به سمت مقابل زمینه پشت Chevys چند از خودروهای تویوتا به نظر می رسید که مخالف استراتژی است. فدا کردن پتانسیل مرحله امتیاز آنها می توانند کسب درآمد با اتمام این بخش در 10 صفحه Joe Gibbs Racing رانندگان Kyle Busch Hamlin, Truex و اریک جونز آویزان در اطراف در نیمی از زمین احتمالا در تلاش برای جلوگیری از هرج و مرج بالقوه باید توسعه آن در مقابل آنها.

یکشنبه هیجان منجر به طوفان

پس از این که رنگ قرمز پرچم برای باران دو بار در روز یکشنبه از سرگیری دیتونا 500 منتقل شد به شنبه. تنها 20 دور از یک برنامه ریزی 200 تکمیل شد روز شنبه با Stenhouse در شماره 47 شورلت پیشرو هر دامان. این فورد از afton wagner, Almirola, نیومن, Hoffman و Keselowski به دنبال آن بود.

یکشنبه آغاز شد و با یک بسته بندی جایگاه پر از انتظار به عنوان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دوم شد رئیس جمهور به عنوان grand marshal برای دیتونا 500 پس از جورج دبلیو بوش در سال 2004. پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دستور رانندگان برای شروع موتورهای خود را به ریاست جمهوری limo در زمان دامان حدود 2.5 مایل superspeedway خدمت به عنوان سرعت ماشین برای 40-راننده زمینه است. اما قبل از افتخاری استارت دیل Earnhardt جونیور می تواند موج سبز پرچم, دوش, آمار, آهنگ, پیشرو برای اولین بار از دو پرچم قرمز.

کمک: این شهر ساحلی دایتونای اخبار-مجله الن J. Horrow.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>