در لیبرال Austin, تظاهرات از بند باز کردن خشونت – و سپس یک بحران هویت

AUSTIN تگزاس – استیو Arawn به یاد لحظه ای او دیگر به رسمیت شناخته شده Austin شهر او به نام خانه برای نزدیک به دو دهه است.

43 ساله داوطلب طبیب بود در یک گیاهی خاکریزی عجله به کمک یک مجروح از معترضان در مرکز شهر آستین. نشسته در بالای بالا بزرگراه به سمت چپ خود افسران پلیس بودند با رها کردن یک شلیک از کیسه لوبیا دور به جمعیت تظاهر کنندگان در اطراف او.

با وجود پوشیدن رنگ روشن جلیقه آراسته با قرمز های پزشکی صلیب Arawn به ضرب گلوله کشته شد در مچ دست و ران او یکی از صدها نفر از مردم مجروح توسط پلیس سلاح در طول دو روز از تظاهرات در مرکز شهر آستین در آخر هفته گذشته.

“سطح خشونت تکان دهنده بود” یک شگفت زده Arawn گفت: یک روز بعد مچ دست خود را پانسمان و پای او مشخص شده با قرمز تیره و بنفش کبود. “من فقط نمی توانستم باور چیزی شبیه به این اتفاق می افتد در آستین.”

مردم جمهوری آستین وضعیتی وخیم. به عنوان اعتراض به خشونت پلیس را جاروب ملت در پی جورج فلوید را کشته و در مینیاپولیس, گذاشته پشت لیبرال واحه در تگزاس مرکزی شاهد برخی از حاد ترین خشونت ها در این کشور – توسعه که شوکه شده بسیاری از ساکنان شهر و نیز لیبرال رهبری است. در شش ساعته اورژانس شورای شهر جلسه به نقد و بررسی پروتکل های پلیس شنبه شب صدها نفر از Austinites berated رهبران شهر و به نام رئیس پلیس ایران. سرمقاله در Austin American-Statesman گفت: پاسخ پلیس “مرکب از خشم و درد آورده است که معترضان به خیابان ها آغاز خواهد شد.” درباره تلفن, Austin شهردار استیو آدلر از حزب دموکرات گفت: ویدئوها از خشونت او را “فوق العاده ناراحت کننده است.”

“به نظر نمی رسد حق,” او اضافه شده است.

اما شوک نیست گسترش به سمت شرق از بزرگراه بین ایالتی 35 بتن بارو است که برای دهه ها قطعه قطعه این جامعه در نیمه هر دو از نظر جسمی و فرهنگی. به طور سنتی در سیاه و اسپانیایی محله در این شهر سمت شرق اعلام کرد: تنها چیزی که تعجب آور در مورد پلیس اسلحه های خود را بر این است که هر کسی که هنوز هم شگفت زده هنگامی که آن رخ می دهد.

“ایده این است که یک مترقی شهرستان فقط یک لیبرال فانتزی” گفت: نلسون Linder, رئيس جمهور از Austin NAACP.

مانند همه گیر است که گسترش یافته است به طور یکنواخت در سراسر ایالات متحده تظاهرات بیش از فلوید مرگ را در معرض خطوط گسل و ضعف است که باید festered در زیر سطح شهرستانها در سراسر کشور.

پلیس آستین متعهد این هفته به توقف شلیک کیسه لوبیا پرتابه به جمعیت زیادی پس از چند سیاه و اسپانیایی معترضان به شدت مجروح شدند. یک 16 ساله اسپانیایی نوجوان زده در سر و یک 20 ساله با مرد سیاه, جاستین هاول نزدیک بود کشته شده توسط “کمتر کشنده” مهمات. بستگان هاول یک دانشگاه ایالتی تگزاس دانشجو می گویند پزشکان باید به آنها گفت که او یک جمجمه شکسته و صدمه به مغز.

در یکی دیگر از مثال پلیس از یک زن با یک “تاثیر مهمات” که در سمت چپ او فریاد برای نوزاد دلخراش صحنه که گردش به طور گسترده ای در رسانه های اجتماعی رها کردن خشم در سراسر شهر.

در تظاهرات شبانه در خارج از پلیس ستاد تظاهرکنندگان را آغاز کرده اند که نشانه برگزاری فراخوانی برای رهبران شهر به “پال خواستار قطع بودجه دولت از پلیس است.”

در طول یک آدرس عمومی دوشنبه, Austin رئیس پلیس برایان مانلی نگاه دردناک و برگشت برگزار اشک به او گفت که حوادث را ترک کرده بود او را “خرد.” اما برای بسیاری از Austinites رئیس نظرات کمی بیشتر از نمایشی توبه یک ریاکارانه ورزش در منحرف سرزنش.

“من غمگین و دل شکسته گفت:” یوجین Sepulveda برجسته Austin نیکوکار و کارآفرین و مشاور ارشد آدلر شهردار. “من شده اند در تماس با ما استخدام مقامات و مقامات منتخب بیان بسیار با صدای بلند که این Austin ما می دانیم و عشق است.”

این ترساندن نشان دهنده حس استثنایی ساخته شده به بافت آستین و روان. مانند آبی زندگی قایق در دریای تگزاس قرمز تاکو-وسواس موسیقی-جشنواره-استقبال شهر از مدتها پیش و از مد افتاده خود را به عنوان یک غیرمتعارف پناه برای نوازندگان و شاعران و روشنفکران و تنبلها. حتی در حال حاضر نزدیک به نیم قرن گذشته در آن اوج هیپی بسیاری از Austinites نظر خود شهر قابل زندگی تر و لیبرال تر از بسیاری از مکان ها در امریکا است. هر بعد از ظهر به شهر سبز-آبی و آبراه ها و پارک ها را پر کنید و با خیال جمعیت جوان سفید مردم basking در آفتاب پرتاب دیسک های پرواز و شناور در دست و پا زدن تخته.

“Austin واقعا جای خنک برای افرادی که آگاه هستند از بی عدالتی رخ داده در جهان” گفت: Chas مور بنیانگذار Austin عدالت ائتلاف. “من به مردم بگویید تمام وقت, آستین سفید است مردم آتلانتا. از آن جایی که یک فرد سفید می آیند و مناسب در سمت راست و در هر کجا و دیدن خود است.”

سنتی و اسپانیایی محله در این شهر سمت شرق ساکنان توصیف یک واقعیت متفاوت. تنها یک ماه پیش فعالان محلی اشاره کرد Austin پلیس و کشته شدن غیر مسلح 42 ساله مایک راموس. در تظاهرات در سراسر شهر سیاه Austinites می گویند آنها به طور منظم قربانیان خشونت پلیس.

“من اینجا زندگی می کردند تمام زندگی من و اولین بار من تو را دیدم یک پلیس کشتن کسی که گناه من در مدرسه ابتدایی” گفت: Anthony Evans, 25, با اشاره به مرگ 18 ساله دانیل Rocha در سال 2005. “این حادثه و ما نمی توانیم این چیزها دیگر.”

رچا مرگ منجر به 1 میلیون دلار حل و فصل در میان بیش از 8 میلیون دلار در شهرک شهر doled به صورت غیر قانونی تیراندازی مرگ و میر مربوط به پلیس آستین بین سال های 2005 و تا سال 2017 با توجه به CBS Austin.

حتی Austin معترضان متهم شده اند نژادی, جهل, در روزهای اخیر پس از تنها سیاه و سفید متعلق به کسب و کار در شرق خیابان ششم – قلب این شهر مرکز شهر سرگرمی منطقه – غارت کردند.

“مردم بحث در مورد سیاه و سفید زندگی می کند توجه و سرمایه گذاری در جامعه و سپس آنها بیرون رفتن و آسیب تنها سیاه و صاحب کسب و کار در منطقه” مور گفت. “چگونه است که هر گونه احساس؟”

آدلر شهردار مدعی است که این شهر ساخته شده است گام های قابل توجهی در سال های اخیر است. در میان آنها: افزایش حداقل دستمزد برای کارکنان شهرستان به 15 دلار در ساعت و در آغوش سبز معامله جدید حمایت توسط Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز, D-n. y. شهرستان ایجاد یک عدالت اداری به منظور بررسی تاثیر شهر سیاست باید در جمعیت های آسیب پذیر. در سال 2018 شورای شهر رای به آستین دولت اول “آزادی شهر” لقبی به مجموعه ای از سیاست هایی که در حفظ و پلیس از پژوهنده در مورد کسی وضعیت مهاجرت و جرم زدایی از خرده جرائم که بدام انداختن نامتناسب تعداد اقلیت در عدالت کیفری خط لوله است.

“ما شده است داشتن یک مکالمه ثابت برای سال در مورد چیزهایی که به خوبی کار نمی کند و ما قادر به گرفتن بسیاری از چیزهایی که انجام می شود” آدلر گفت.

اما Linder, NAACP رئیس جمهور که از نقل مکان به ایالت از جنوب گرجستان در سال 1980 گفت: Austin طولانی رنج می برد از همان نگرش نژادپرستانه که تعریف زندگی در اعماق جنوب – هر چند کمتر آشکار هستند. این ناهماهنگی بین ادراک و واقعیت او گفت: کمک می کند تا توضیح, سردرگمی, سفید Austinites احساس زمانی که آنها مجبور به مقابله با خشونت پلیس.

“در آستین مردمی تظاهر آنها لیبرال اما آنها هرگز در برخورد با این مسائل نژادی قبل از” Linder گفت. “این شهر بسیار بی تجربه در برخورد با درگیری بین مردم سیاه و سفید از افراد پلیس و اقلیت ها ، و اگر وجود دارد هر گونه رویارویی آنها در حال آماده شده برای آن است.”

Linder دفتر واقع شده است و به طور سنتی محله سیاه و سفید است که از دست دادن ساکنان برای دهه بسیاری از آنها مجبور با بالا رفتن سرسام آور قیمت مسکن که به همراه این شهر تحول از تنبل, کالج, شهر و زندگی-موسیقی مکه به آسیا, ترافیک-مسدود technopolis شناخته شده به عنوان “سیلیکون تپه.” اگر آنها از هم جدا شده و تنها چند مایل است یک سال 10 تفاوت در امید به زندگی بین شهر ثروتمند سمت غرب و فقیر سمت شرق است. در سال 2015 مارتین رفاه موسسه نشان داد که آستین دارای بالاترین سطح اقتصادی به تفکیک هر بزرگ منطقه مترو در کشور است.

در مرکز شهر آستین راسل بنگور 36 ساله سفید از معترضان گفت که او احساس کردند که این شهر نابرابری اقتصادی را تحت تاثیر قرار که آیا پلیس را هدف قرار تظاهرکنندگان با سرعت بالا سلاح در تظاهرات اخیر.

“من فکر می کنم بسیاری از پلیس به طور خودکار فرض کنیم که هدف آنها در یک فرد است که آنها را در یک طبقه اقتصادی پایین تر و لازم نیست که منابع” بنگر گفت. “یک فرد سفید ما به نفع شک. آنها فکر می کنم ما ممکن است صاحبان اموال و یا کسی ارزش مراقبت.”

در پاسخ به برخی از سفید تظاهرکنندگان آغاز شد در سکوت ایستاده در مقابل سیاه و اسپانیایی معترضان زمانی که آنها درگیر شدن با پلیس تبدیل بدن خود را به سپر.

“به عنوان یک فرد سفید ما در اینجا به گوش دادن و استفاده از بدن ما برای حفاظت و سپر و مردم اسپانیایی زبان گفت:” دانیل رایشمن, 33. “من دیده ام بیشتر مردم سفید تصمیم به استفاده از امتیاز خود را شبیه به آن.”

با وجود طرح هایی به عنوان decriminalizing جزئی جرائم آدلر گفت که او تحت هیچ توهمی در مورد چرکین نژادی مسائل داخل اداره پلیس آستین. سال گذشته مدیر اسپنسر Cronk راه اندازی شد رسیدگی به این بخش بعد از اتهامات ظاهر که دستیار ارشد بارها و بارها با اشاره به رئیس جمهور باراک اوباما و دیرین, سیاه, شهرستان councilwoman با استفاده از n-word.

هر چند گزارش نهایی هیچ شواهدی از این به اتهام جرائم در متن پیام یافته های led برخی از اعضای شورای شهر را برای یک تغییر رادیکال در بخش فرهنگ است. رهبران شهر تصمیم به تاخیر در شروع بخش جدیدترین کادت کلاس برای ایجاد تغییرات در برنامه درسی مربوط به مسابقه بهداشت روان و د تشدید تاکتیک.

ایده آدلر گفت: برای ایجاد یک برنامه آموزشی است که تضمین افسران خواهد رفتار بیشتر شبیه “جامعه محافظ” از “رزمندگان.”

که گفتگو شد و در حال انجام آدلر گفت: زمانی که فلوید کشته شد و پلیس آستین مانند ادارات در سراسر کشور – در بر داشت خود را در شورش دنده رو با هزاران نفر از تظاهرکنندگان خشمگین.

“من فکر می کنم این است که هنوز هم یک مکان جادویی شهرستان از نوآوران و اوایل پذیرندگان که در بسیاری از سطوح در هر روز در حال انجام کارهای درست” آدلر گفت. “من در شهر ما و فکر می کنم ما مترقی اما مانند دیگر شهرستانها در سراسر کشور این لحظه نشان داده است ما باید یک راه طولانی برای رفتن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>