واشنگتن – به عنوان یک دبیرستان ارشد پیت Buttigieg برنده ملی مسابقه مقاله نویسی ارج برنی ساندرز به عنوان یک “پروفایل شجاعت” برای جسارت به تماس خود را یک سوسیالیست و برای اینکه یک “نیروی قدرتمند برای مصالحه و بی تعصب در کاپیتول هیل.”

“من می خواهم به می گویند” من مانند یک نوپرست,'” Buttigieg گفت: وقتی پرسیده شد که در مورد مقاله در سال 2017, پادکست مصاحبه. “من می خواهم به می گویند که من می دانستم که در مورد (ساندرز) قبل از او سرد بود.”

در حال حاضر این دو به بالا رقبا برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری با Buttigieg هشدار مخالف – که سناتور ورمونت است تفرقه شکل که اصرار بر خلوص ایدئولوژیک.

که مقاله فقط یک دلیل نبرد مداوم بین مانكن در آیووا و نیوهمشایر غیر معمول است.

همچنین چاله قدیمی ترین نامزد 78 برابر جوانترین 38.

رئیس جمهور تهمت وزن: تماس برنی ساندرز است که حزب سوسیالیست دموکراتیک

دموکراتیک سوسیالیستی است که رقابت در برابر دقیقتر مترقی دموکرات که به مدت طولانی مورد مطالعه راه هایی برای اصلاح از جمهوری خواهان عباراتی مانند آزادی و امنیت است.

ساندرز است که مورد علاقه از جوانترین رای دهندگان. Buttigieg اولین طرفداران مسن تر رای دهندگان.

ساندرز استدلال می کند او بهترین انتخابات نامزد به دلیل شور و شوق از خود را پایه و یک درخواست جدید سن رای دهندگان از جمله رای دهندگان از رنگ. Buttigieg می گوید: او نشان داد وسیعترین ائتلاف از جمله برنده آرای میانه رو و خواهان خاموش توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

به عنوان برگ برنده را در سال 2016 ساندرز در حال اجرا است به عنوان یک خارجی نامزد و یک مبارز مردمی که تجدید نظر به کسانی که مایل به لرزش چیز. Buttigieg در حال اجرا است به عنوان یک آرام بخش شکل که اغلب مورد نیاز برای التیام یک کشور تقسیم شده و پس از مغلوب ساختن پیشی جستن را شکست داد.

سابقه طولانی

اما دو دارای سابقه طولانی با شروع از 2000 مقاله که Buttigieg اشاره پس از آمدن دوم نزدیک به ساندرز در نیوهمپشایر شنبه.

“من تحسین ساندرز سناتور. وقتی که من یک دانش آموز دبیرستانی” Buttigieg گفت: قبل از تبریک ساندرز در پیروزی خود را. “من احترام او را به این روز است.”

بعد از آن در سخنان خود اما Buttigieg اشاره به ساندرز زمانی که او اظهار داشت که “سیاست ‘راه من یا بزرگراه’ یک راه برای دوباره انتخاب دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.”

“آسیب پذیر آمریکایی ها لازم نیست به دنبال ایدئولوژیک خلوص بیش از یک فراگیر, پیروزی,” او گفت:.

در ساندرز’ پیروزی سخنان او در زمان یک واکسن در Buttigieg برای پذیرش کمک های مبارزات انتخاباتی از همکاران ثروتمند.

“ما در حال بدست گرفتن میلیاردرهای و ما در حال گرفتن از نامزدها که در بودجه توسط میلیاردرهای,” او گفت:. “ما پیروز خواهیم شد زیرا ما در دستور کار صحبت می کند که به کار مردم این کشور است.”

نه اولین انتخاب

ساندرز نشده بود Buttigieg انتخاب اول برای این موضوع ورود خود را برای مسابقه با حمایت مالی John F. Kennedy Library Foundation. اما پس از نزدیک به اتمام مقاله در کارولین مک کارتی – نیویورک از حزب دموکرات که تا به حال اجرا برای کنگره پس از شوهرش به ضرب گلوله کشته شد در Long Island Rail Road – Buttigieg متوجه شدم مدت کوتاهی قبل از مهلت که مک کارتی شده بود و این موضوع از سال گذشته برنده مطلب.

بنابراین او تبدیل به کسی که او “حتی جالب تر اگر کمی بیشتر مرزی و سیاسی است.”

در این مقاله که ضرب و شتم بیش از 600 دیگران Buttigieg نوشت که “این ممکن است به نظر می رسد عجیب و غریب است برای کسی که ثابت قدم در اصول خود شهرت به عنوان یک مصلح بین تقسیم نیروها در واشنگتن است.”

نوادا مرحله نهایی مسابقات: اتحادیه کارگری کارگران هشدار در مورد برنی ساندرز’ طرح بهداشت

“اما این چیزی است که باعث می شود ساندرز واقعا قابل توجه” Buttigieg ادامه داد. “او انرژی انتظاری اعتقاد و توانایی مردم را هم ایستادگی در برابر جریان فرصت طلبی اخلاقی سازش و تعصب اجرا می شود که شایع در صحنه سیاسی آمریکا.”

دبیرستان ارشد را برآورده نمی ساندرز زمانی که او در سفر خود به بوستون – پوشیدن اولین کت و شلوار – برای دریافت جایزه خود را. اما Buttigieg را دریافت شخصی تبریک از سوی دیگر ، تد کندی که به او ارائه شده تابستان کارآموزی در واشنگتن ،

“من احساس من تا به حال داده شده و یک بلیط به لیگ های عمده ای” Buttigieg نوشت: در خاطرات خود, “کوتاهترین راه خانه.”

برداشت کلینتون بیش از ساندرز

شانزده سال بعد هنگامی که Buttigieg شد, شهردار, South Bend, ایندیانا, او تا به حال به را انتخاب کنید بین حمایت ساندرز یا هیلاری کلینتون برای ریاست جمهوری این حزب نامزدی. او تصمیم گرفت تا کلینتون.

اما او توضیح در کتاب خود چگونه در رویداد کمپین او کمک کرد تا سازماندهی در یک محلی Humvee گیاه او زده بود با آنچه به نظر می رسید یک کشنده “عدم شور و شوق” برای کلینتون در میان کارگران کارخانه.

در مقابل, کمپین توقف در جنوب خم توسط ساندرز و تهمت به حال یک حزب مانند جو Buttigieg مشاهده شده است.

پس از کلینتون از دست دادن به مغلوب ساختن پیشی جستن Buttigieg می خواستم به رهبری دموکراتها تلاش را مجددا. او وارد اواخر مسابقه به رئیس کمیته ملی حزب دموکرات بود که تحت سلطه سابق کار, منشی, تام پرز — در مورد باراک اوباما و کلینتون اردوگاه — و مینه سوتا در کنگره کیت الیسون که تا به حال حمایت از ساندرز و ماساچوست ایالت الیزابت وارن.

در این مسابقه دیده می شد به عنوان یک پخش از 2016 interparty نبرد بین کلینتون و ساندرز. Buttigieg اقدام به فشار مناسب از طریق وسط است که استقرار در مقابل شورشیان تقسیم شده است.

در یک نقطه ساندرز به نام Buttigieg به ناموفق اصرار او را به رها کردن به اتاق را برای الیسون.

پرز برنده و Buttigieg رفت و به اجرا برای رئيس جمهور.

مبارزه برای نامزدی

در آن مسابقه وارن عملکرد ضعیف در آیووا و نیوهمشایر ساخته شده است ساندرز بی چون و چرای رهبر لیبرال ترین جناح و حزب. او همچنین می تواند غیر قابل توقف برای نامزدی اگر Buttigieg – یا مرکز دیگری در سمت چپ-نامزد – قادر به سوریه در حال شکل گیری است که بخش بزرگتر از رای دادن.

بعدی خود را در میدان جنگ است نوادا که در آن Buttigieg شرط بندی خود را بیشتر رویکرد تدریجی برای گسترش پوشش بهداشت و درمان برنده خواهد شد بیش از دولت های قدرتمند کارگری که اعضای آن ممکن است نگران است که ساندرز’ مدیکر برای همه پیشنهاد نمی ارائه بیمه درمانی به عنوان خوب به عنوان آنها در حال حاضر.

ساندرز امیدوار گسترده توسعه مبارزات انتخاباتی خود ساخته شده است به Latino رای دهندگان پس از سال 2016 خواهد به او بدهد و دوم مستقیم پیروزی که Nevadans حزبی در فوریه. 22.

ساندرز گفت: او دوست دارد Buttigieg در تماس تلفنی با “هوشمند پسر” و “پسر خوب.” برخی از هواداران خود را از آنها گرفته یک رویکرد تهاجمی تر به رقیب خود از جمله booing و شعار “وال استریت پیت!” زمانی که صفحه نمایش تلویزیون سه شنبه شب نشان داد Buttigieg پست اصلی سخنان.

برای Buttigieg می گوید او می ایستد شده توسط essay حتی اگر او بر معابر در مورد ساندرز’ شجاعت از اعتقادات خود به جای ستایش او برای ساندرز’ توانایی کار با دیگران است.

“چیزی که من واقعا تحسین در مورد سناتور ساندرز – و هنوز هم – که خود را قوام و تمایل به می گویند دقیقا همان چیزی است او معتقد است که” Buttigieg گفت: زمانی که در مورد مقاله در سی ان ان تاون هال در نیوهمپشایر هفته گذشته است. “و من فکر می کنم همه چپ و راست و مرکز باید به مربع های عمومی ساخت و در این مورد آنچه که ما فکر می کنم درست است.”

تقویم: زمانی که در حال 2020 انتخابات ریاست جمهوری مقدماتی?

2020 نامزدها در موضوعات: رای دهندگان راهنمای به جایی که آنها ایستاده در مراقبت های بهداشتی کنترل اسلحه و بیشتر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su