واشنگتن – هنگامی که رئیس جمهور بیل کلینتون راه می رفت به باغ گل رز با بیش از دو دهه پیش داشتن اجتناب حذف از دفتر در کشور قبلی استیضاح saga یکی از اولین کلمات خود بود “متاسفم.”

او به دنبال آن است که با کلمه “فروتن است.”

“در حال حاضر که مجلس سنا به تحقق آن در قانون اساسی مسئولیت آوردن این روند به یک نتیجه, من می خواهم بگویم دوباره به مردم آمریکا چگونه عمیقا متاسفم من برای آنچه که من گفتم و انجام” کلینتون گفت: خواندن از آماده اظهارات.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن scorched-earth واکنش او پس از استیضاح تبرئه تضاد کاملا. تهمت استفاده, اتاق شرق آدرس شنبه برای حمله به حزب دموکرات و دیگران وی را به عنوان دشمنان است.

خواستار آنها را “تفاله” و “بد” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: مخالفان او حمایت “فاسد” استیضاح به او را از ریاست جمهوری است.

“ما را از طریق جهنم ناعادلانه” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در 63 دقیقه سخنرانی که هرزگرد. “آنها را نگه داشته و آن را برای همیشه به خاطر آنها می خواستند به تحمیل سیاسی درد کسی که تا به حال فقط برنده انتخابات هستیم.”

مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارات یک روز پس از سنا رای بیشتر در امتداد خط حزب به تبرئه او از اتهامات عنوان شده است که او مورد آزار قرار گرفته قدرت و مسدود کنگره بررسی شد و در همراهی با رئیس جمهور pugilistic رویکرد است.

آنها رفتگان از اظهارات روسای جمهور گذشته که خود را تحت محاصره است.

صبر و توییتر تاکتیک: چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن مک کانل نگه داشته و ایران در خط

کلینتون این اظهارات به طول انجامید کمتر از دو دقیقه است.

مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد به صحبت کردن کاف.

کلینتون عذرخواهی به ملت برای آنچه که او “گفت و هم به دنبال این حوادث و بار آنها تحمیل شده بر کنگره و مردم آمریکا است.”

تهمت عذرخواهی به خانواده اش برای نیاز به تحمل یک “ساختگی فاسد, مقابله با برخی بسیار بد و افراد بیمار.” او تکرار ادعای خود که او هیچ کار اشتباهی انجام داد و که در تماس تلفنی خود با رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelensky ژوئیه گذشته بود “خوب است.”

میت رامنی: مغلوب ساختن پیشی جستن انتقاد شدید سناتور یوتا در سخنرانی پس از استیضاح تبرئه

خانه دموکرات ها رای به استیضاح رئیس جمهور در ماه دسامبر بیش از اتهامات که او نکردن نزدیک به 400 میلیون دلار در کمک های خارجی به اوکراین برای فشار آوردن به این کشور برای اعلام یک تحقیق در برابر رقیب دموکرات جو بایدن. چند سناتور دموکرات گفت: آنها معتقد بودند آنچه رئيس جمهور بود “اشتباه” اما حکم از بین بردن او را از دفتر.

کلینتون که در دوره دوم خود در طول استیضاح گفت که او امیدوار پایان بحث خواهد آورد و این ملت را به عقب با هم.

“من امیدوارم که همه آمریکایی ها در اینجا در واشنگتن و در سراسر سرزمین ما خواهد rededicate خودمان را به کار و خدمت به ملت ما و ساختمان های آینده ما با هم,” او گفت:. “این می تواند و باید در یک زمان آشتی و تجدید برای امریکا است.”

به عنوان کلینتون رفت و برگشت به دفتر بیضی یک خبرنگار فریاد زد: “در قلب خود آقا می تواند شما را ببخشد و فراموش کرده ام؟”

کلینتون پاسخ داد: “به اعتقاد من هر کسی که می پرسد برای بخشش باید آماده به آن را بدهد.”

کلینتون در پاسخ به سوال دیگر: آیا او احساس توجیه.

ستایش برای رامنی: هیلاری کلینتون می گوید رامنی استیضاح ایستاده بود ‘فوق العاده’

زمانی که ریچارد نیکسون رئیس جمهور استعفا از دفتر در سال 1974 به جای صورت استیضاح او به او تحویل داده وداع سخنرانی در شرق همان محل تهمت استفاده می شود پنج شنبه. او به مردم گفت آنها نباید تلخ بیش از آنچه که اتفاق افتاده است.

“همیشه بهترین خود را. هرگز دلسرد. هرگز نمی توان خرده. همیشه به یاد داشته باشید دیگران ممکن است شما متنفرم اما کسانی که نفرت شما برنده نیست مگر اینکه شما از آنها نفرت” نیکسون گفت: کارکنان Aug. 9, 1974. “و سپس شما خودتان را نابود.”

به نام او برای وحدت.

“همانطور که ما به آینده نگاه اول ضروری است برای شروع درمان زخم های این ملت برای قرار دادن تلخی و اختلافات گذشته را در پشت سر ما و به کشف این آرمان مشترک است که دروغ در قلب ما قدرت و وحدت به عنوان بزرگ و به عنوان یک مردم آزاد” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im