“من متاسفم در مورد میت رامنی’: مغلوب ساختن پیشی جستن انتقاد شدید سناتور یوتا در سخنرانی پس از استیضاح تبرئه

واشنگتن – رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با استفاده از یک کاخ سفید آدرس خود را در مورد استیضاح تبرئه برای حمله به یک سناتور جمهوری خواه که رای با دموکرات ها او را محکوم به دیابت میت رامنی.

“همه چیز می تواند اتفاق می افتد زمانی که شما شکست تا بد” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: از یوتا جمهوریخواه در طول سخنرانی پنج شنبه. “من متاسفم در مورد میت رامنی.”

رامنی شد اولین سناتور در کشور سابقه برای رای دادن به محکوم کردن یک رئیس جمهور از حزب خود. رای گیری از سرقت از مغلوب ساختن پیشی جستن از این قابلیت می گویند که جمهوری خواهان بودند متحد در برابر خود حذف.

در طول توسعه یافته و ظاهرا کردن کاف اظهارات که در آن رئیس جمهور relived مناجات شکایت در مورد دموکرات ها و اعضای خود دولت او حمله استیضاح تلاش در برابر او به عنوان “بد” و “فاسد” و کار “پلیس کثیف.”

“ما تمام شده است از طریق بسیاری با هم,” او گفت: اینکه در روند استیضاح با دیگر تحقیقات از جمله پروب به روسیه انتخابات دخالت سابق مشاور ویژه رابرت مولر.

“و هرگز آن را واقعا متوقف شده است. ما شده ایم که از طریق این شرکت برای بیش از سه سال است. آن را شر آن را فاسد و آن را کثیف, پلیس, آن leakers و دروغگو و باید این هرگز اتفاق می افتد به رئیس جمهور دیگر,” او گفت:.

قبل از رئیس جمهور به نظر می رسد پت Cipollone و جی Sekulow دو وکلا و حقوقدانان در دفاع از او در استیضاح محاکمه کشید دور از تشویق آنها به عنوان وارد اتاق شد.

تهمت بود پیوست چندین متحدان خود در کنگره از جمله مظنونان حمله به دانشگاه جیم اردن از اوهایو جان Ratcliffe تگزاس, علامت مراتع کارولینای شمالی و داگ کالینز از گرجستان است. Sens. چاک Grassley آیووا, مایک لی از یوتا و جاش هاولی میسوری نیز در مخاطب است.

پس از تخمگذاری فهرست لباس های شسته شده از قولنج تهمت چرخد و به طور خلاصه تبلیغ بازار سهام و افزایش اقتصاد است. او در مورد وضعیت خود را از این اتحادیه گفت که او دریافت نمرات بالا از مردم او پس از صحبت با آدرس خود را.

اما پس از آن او تقریبا بلافاصله به استیضاح, بازگویی نسخه خود را از تحقیقات قدمت این کاوشگر روسی دخالت در انتخابات 2016.

“ما را از طریق جهنم ناعادلانه” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

“اما این چیزی است که نتیجه نهایی این است,” او گفت: برگزاری این صفحه از واشنگتن پست با تیتر “تهمت تبرئه شد.”

در آغوش یک خط او اغلب با استفاده از در مبارزات انتخاباتی خود در تظاهرات تهمت ادعا کرد که تحقیقات “همه bulls-.”

تهمت بود استیضاح توسط مجلس on Dec. 18 و سپس تبرئه شده توسط سنا در روز شنبه بیش از اتهامات او دعوت نفوذ خارجی در سال 2020 انتخابات توسط فشار اوکراین به جمع آوری خاک در سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن و سپس stonewalled این تحقیقات پس از گرفتار شدن.

مغلوب ساختن پیشی جستن ذکر بایدن و پسرش شکارچی در سخنرانی خود. مغلوب ساختن پیشی جستن به مدت طولانی استدلال کرد که دموکرات ها نادیده گرفته اند هانتر بایدن انتصاب به هیئت مدیره یک شرکت گاز اوکراین.

مغلوب ساختن پیشی جستن تیم حقوقی نیز ساخته شده هانتر بایدن یک موضوع اصلی بحث خود را در کف مجلس سنا است. آمریکا اتهام ناروا تحت فشار قرار دادند, مقامات اوکراین برای باز کردن یک تحقیق به بایدن خانواده تعاملات با شرکت. هیچ شواهدی وجود ندارد که هانتر بایدن انتصاب به هیئت مدیره هر گونه نقض قوانین.

“آنها فکر می کنند که خوب” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت sarcastically از دموکرات ها’ پاسخ به هانتر بایدن. “آن فاسد است. آن را فقط به طور کلی فساد است.”

رئیس جمهور به یاد می آورد او تماس تلفنی با رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelensky گفتگو در قلب استیضاح پرس و جو به عنوان “یک تماس خوب است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن است و استدلال او نکردن کمک های نظامی به اوکراین را به دلیل مورد نظر خود را بررسی بایدن اما به دلیل نگرانی که دیگر کشورهای متحد نیست به اندازه کافی کمک به اوکراین است. او به نام ایالات متحده “دسته مکنده” و افزود که استیضاح ساخته شده آن را سخت تر برای او را به تمرکز بر نگرانی های داخلی مانند زیرساخت ها است.

استیضاح یک “کلمه بسیار زشت به من. این یک تیره کلمه” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “آنها به من به ارمغان آورد به مراحل نهایی استیضاح اما در حال حاضر ما که زرق و برق دار کلمه. من هرگز فکر نمی کردم یک کلمه را صدا خیلی خوب است. آن را به نام کل تبرئه.”

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین با اشاره به ظاهر خود را در یک نماز صبحانه صبح روز پنجشنبه زمانی که روحانی رئیس جمهور تخلیه در کسانی که تلاش برای استیضاح او گفتن جمعیت او قرار داده و از طریق “یک مصیبت وحشتناک توسط برخی بسیار نادرست و فاسد مردم است.”

تنش شد و قابل لمس به عنوان مجلس نانسی پلوسی که ریاست آن بر استیضاح درایو نشسته در نزدیکی واشنگتن هتل هیلتون.

“من تا به حال نانسی پلوسی نشسته چهار صندلی های دور و من گفت چیزهایی که بسیاری از مردم نمی گفته اند اما من آن را به معنای. من به معنای هر کلمه او گفت:” بعد از آن در کاخ سفید به عنوان جمعیت خندید.

او سپس تخلیه در پلوسی تماس او را “وحشتناک فرد است.”

دموکرات ها در حال “باطل مردم” و “نکبت سیاستمداران,” او گفت: “آنها با هم چوب مانند چسب.”

“این که چگونه آنها استیضاح,” او اضافه شده و گفت: “آنها احتمالا دوباره برای اطلاعات بیشتر.”

“به طوری که داستان” گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن که اظهارات عمدتا شامل ستایش فردی خواهان که او با اشاره به طول سخنرانی خود به عنوان “رزمندگان.”

“درمان شده اند بسیار ناعادلانه. خوشبختانه ما مردان بزرگ و زنان که به دفاع از ما,” او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او مظنون دموکرات نیست انجام می شود با اتهامات علیه او.

“من مطمئن هستم که آنها سعی کنید به طبخ تا چیزهای دیگر,” او گفت:. “آنها هر آنچه آنها می توانند. چرا که به جای تمایل به درمان در کشور ما و ثابت کشور ما …. آنها می خواهند برای نابود کردن کشور ما است. ما نمی توانیم اجازه دهید آن اتفاق می افتد.”

مغلوب ساختن پیشی جستن به آدرس استیضاح تبرئه در گفتار

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد آماده به خالی کردن در دموکرات در اظهارات خود را در مورد استیضاح پنج شنبه یک روز پس از سنا رای به تبرئه او از اتهامات که او مورد آزار قرار گرفته قدرت و مسدود تحقیقات مربوط به معاملات خود را با اوکراین است.

مغلوب ساختن پیشی جستن است به صحبت می کنند و از شرق کاخ سفید در ظهر. کاخ سفید و مشاوران و مرتب از این اتاق به عنوان آنها ممکن است برای اعلام دادگاه عالی نامزدی با حدود 240 صندلی قرار داده شده در یک نیم دایره در اطراف یک مرحله

این رویداد نشان دهنده یک نقطه عطف در مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری اجازه می دهد او را به راهپیمایی به سمت 2020 انتخابات از سایه عمده تحقیقات برای اولین بار پس از 2017. مغلوب ساختن پیشی جستن است lumped روند استیضاح به تحقیقات قبلی از جمله پروب در انتخابات روسیه دخالت سابق مشاور ویژه رابرت مولر.

آن را نیز می آید در یک نقطه بالا در مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری با افزایش رشد اقتصادی ایالات متحده و دموکرات بازی پس از دفاع شرم آور اشکالات در آیووا قفقاز. در طول استیضاح, نظر سنجی نشان داد که تاثیر کمی بر مغلوب ساختن پیشی جستن نشان می دهد او اب و هوای بحران اگر نه از آن بهره مند. در اوایل این هفته یک نظرسنجی گالوپ قرار داده و مغلوب ساختن پیشی جستن محبوبیت در 49% خود بالاترین علامت پس در حالی که دیگران خود را نشان داد تصویب رتبه تقریبا مشابه به عنوان قبل از استیضاح.

مغلوب ساختن پیشی جستن است که با استفاده از این پروب به فروش یک آمریکا-علیه-آنها موضوع در مبارزات انتخاباتی به نظر می رسد به احتمال زیاد به تیز انتقاد خود را از دموکرات ها در اظهارات. یکی دیگر از هدف بالقوه: یوتا بهداشت ، میت رامنی تنها جمهوری خواه که عضو دموکرات ها در رای گیری را محکوم مغلوب ساختن پیشی جستن در یکی از اتهامات عنوان شده علیه.

ملی نماز صبحانه: مغلوب ساختن پیشی جستن انفجار استیضاح پشتیبانی سالانه در نماز صبحانه در صبح روز بعد از نهایی رای گیری مجلس سنا

“او در حال رفتن به صداقت رفتن به صحبت با صداقت و با تواضع گفت:” کری وزیر استفانی گریشام در فاکس نیوز. “او و خانواده رفت و از طریق بسیاری.”

“من فکر می کنم او را میخوام همچنین بحث در مورد چگونه فقط به طرز وحشیانه ای او تحت درمان قرار گرفت و شاید که مردم باید پرداخت که” او اضافه شده است.

چنین واکنش را نشان دهنده خروج از گذشته چند هفته در دادگاه هنگامی که برگ برنده تا حد زیادی برگزار زبان خود را در روز-به-روز استیضاح اخبار و سازی و روشن از حمله به هر یک از سستی میانه سناتور جمهوریخواه مانند رامنی که بیان رزرو خود را در مورد تعامل با مقامات اوکراین.

سخت انتقاد از رامنی آغاز شد و بلافاصله پس از رای گیری. در اولین بیانیه پس از تبرئه, گریشام توصیف رامنی به عنوان یک “شکست خورده جمهوریخواه نامزد انتخابات ریاست جمهوری.” رامنی سابق فرماندار ماساچوست و 2012 ” نامزد انتخاب شد و به مجلس سنا در سال 2018 از ایالت یوتا است.

سخت تر از تفلون?:مغلوب ساختن پیشی جستن نشان می دهد او انعطاف پذیر ترین سیاستمدار مدرن در تاریخ ایالات متحده

به عنوان طولانی انتظار دموکرات ها کاهش یافت و به مراتب کمتر از 67 رای نیاز به حذف رئیس جمهور از دفتر. مجلس سنا رای دادند 52-48 روز چهارشنبه به تبرئه مغلوب ساختن پیشی جستن در این اتهام که او مورد آزار قرار گرفته قدرت و 53-47 در این اتهام که او مسدود کنگره است.

مغلوب ساختن پیشی جستن victory lap آغاز شد و اوایل روز شنبه به عنوان او با استفاده از یک آدرس در ملی نماز و صبحانه به حمله حامیان استیضاح درایو در برابر او.

“همه می دانند که من و خانواده ما بزرگ کشور و رئیس جمهور شما قرار داده شده است از طریق یک مصیبت وحشتناک توسط برخی بسیار نادرست و فاسد مردم” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

رئیس جمهور که گفت: او را در گسترش آن افکار در ظهر نشانی گفت: رهبران مذهبی که استیضاح حامیان “می دانم آنچه انجام می دهند اشتباه است اما آنها خود را به مراتب جلوتر از ما بزرگ کشور است.”

هیلاری کلینتون: هیلاری کلینتون میاد رامنی ‘فوق العاده’ استیضاح ایستاده می گوید دیگران رای دادند خیانت به’ قانون اساسی

مغلوب ساختن پیشی جستن کاخ سفید در واکنش به احتمال زیاد قرعه کشی مقایسه بیل کلینتون در سخنان او پس از تبرئه در استیضاح اتهامات باعث شده رابطه او با کاخ سفید کارآموز Monica Lewinsky.

“من می خواهم بگویم دوباره به مردم آمریکا چگونه عمیقا متاسفم من برای آنچه که من گفتم و اصلا به دنبال این حوادث و بار آنها تحمیل شده بر کنگره و مردم آمریکا” توبه و پشیمانی کلینتون گفت: در طول یک باغ گل رز سخنرانی در فوریه. 12 سال 1999.

کلینتون خواسته همه آمریکایی ها به “rededicate خودمان را به کار و خدمت به ملت ما و ساختمان های آینده ما با هم.”

“این می تواند و باید در یک زمان آشتی و تجدید برای آمریکا,” او گفت:.

عواقب سیاسی: محاکمه شده است. مغلوب ساختن پیشی جستن به دست آورد. در حال حاضر آماده برای سیاسی خرید اینترنتی.

جذابیت صبر و توییتر تاکتیک: چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن مک کانل نگه داشته و ایران در خط در استیضاح

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>