“من آماده هستم برای خانواده’: هوستون پلیس کشتن مشکوک که به سخره ماموران با تیراندازی

شرق هوستون که به نام 911 و گفت: اعزام “من آماده هستم برای خانواده” کشته شد پلیس پس از صرف بیش از 30 دقیقه تیراندازی در تصادفی در داخل یک محله آرام.

تماس آمد و در حدود 12:45 a. m. به گفته رئیس پلیس هوستون هنر اکودو. 911 تماس گیرنده شنیده تیراندازی قبل از مرد گفت: “من مجدد قطعه من و من آماده میشم” با توجه به اکودو.

ماموران با عجله به محله اما منتظر برای حمایت از یک هلیکوپتر پلیس که خال خال مرد پشت یک خانه در 7900 جلوگیری از خط خیابان لحظات بعد. که مسلح که هویت نمی شد بلافاصله منتشر شد شروع به شلیک تفنگ خود را قبل از رفتن به خانه جلوی ایوان اکودو گفت.

بیشتر از JAY R. JORDAN: 3 کشته در سرقت آشکار در جنوب شرقی هوستون آپارتمان

مرد مانده در ایوان برای حدود 30 دقیقه در حالی که به طور متناوب شلیک تفنگ اکودو گفت. با این نقطه افسران گشت احاطه شده خانه بعضی ها با تفنگ در حالی که آنها منتظر SWAT افسران.

مدت کوتاهی قبل از 1:30 صبح مرد مطرح تفنگ خود را به سمت افسران است که زمانی که سه افسر پلیس با تفنگ باز آتش در گمان. امدادگران بودند که مرحله بندی در اطراف گوشه تلفظ مرد مرده.

انسان را گام به پدر گفت اکودو که او از ترس خود را گام به مادر او گفت: تا به حال یک خلق و خوی و ممکن است مست.

“هنگامی که ما از شمارش نهایی همه دور از اینجا مرخص ما گمان ما خوش شانس هستید هیچ کس دیگری مجروح شد” اکودو گفت.

سه افسران سوال نمی شد بلافاصله شناسایی شده است. هوستون پلیس درگیر در تیراندازی مانند این به طور معمول قرار داده شده در مرخصی اداری انتظار تحقیقات داخلی.

Jay R. اردن را پوشش می دهد آخرین اخبار در منطقه هوستون. خواندن او را بر ما اخبار سایت Chron.com و ما مشترک سایت HoustonChronicle.com | او را دنبال کنید در توییتر @JayRJordan | ایمیل او را در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>