“من یکی از شما: سیاه و آتش می گوید: پلیس اسلحه کشید بر او

به روز شده

پراویدنس, R. I. (AP) — مقامات عذرخواهی به سیاه و سفید رود آیلند آتش نشان است که می گوید او با نژاد برفلد توسط یک جفت از افسران پلیس که با نزدیک شدن به او را با اسلحه کشیده شده به عنوان او در یک خودرو در خارج خود را در ایستگاه های آتش نشانی.

در یک عاطفی مصاحبه با WPRI-TV, ترل Paci گفت که او در وظیفه و چت چهارشنبه شب با یکی از دوستان که حذف شد مواد غذایی که ناشناس افسران نزدیک و خواستار به می دانم که اگر او مسلح بود.

عصر جدید: مینیاپولیس خواهد از بین بردن آن نیروی پلیس اعضای شورای تعهد

“من در لباس پوشیدن در لباس کامل بود و من رادیو در دست” Paci, 23 گفت: در این مصاحبه که پخش شد شب جمعه از مشیت تظاهرات به خود جلب کرد که بیش از 10 ، 000 مردم است.

“گفتم من آتش نشان هستم PFD من یکی از شما — نمی شلیک کنید و آنها هنوز هم نگه داشته و با نزدیک شدن به خودرو با اسلحه کشیده” Paci گفت: مبارزه با اشک.

Paci گفت: یکی از افسران خود را جستجو ماشین دوست قبل از رانندگی. ساعت بعد او گفت: یک مشیت پلیس گروهبان در بازدید از ایستگاه آتش نشانی و عذرخواهی کرد پس از مشاهده بدن دوربین فیلم.

شهردار Jorge الرزا به نام Paci حساب “عمیقا نگران کننده” و گفت: این شهرستان راه اندازی کرده است یک بررسی. ارز رخ داده است پس از 9 بعد از ظهر حکومت نظامی بود که به تصویب رسید پس از درگیری های خشونت آمیز بین پلیس و خرابکاری که هدفمند مرکز شهر بازار دو شب پیش از آن.

“هیچ کس نباید به تجربه چیزی شبیه به این و عذرخواهی ما را به نمایندگی از شهرستان ما برای تروما ناشی از آن است,” دموکراتیک شهردار در بیانیه ای گفت. “ما ایستاده با آتش Paci و با تشکر از او را برای خود تعهد تزلزل ناپذیر به شهر که او محافظت روزمره از طریق خدمات خود را.”

سخنگوی پلیس لیندسی Lague گفت که این گروه را بررسی و تصویری از ارز خواهد منتشر نمی شود تا زمانی که تحقیقات به پایان رسید.

عمومی, خداحافظی: هوستون به برگزاری شش دقیقه مشاهده عمومی جورج فلوید را در تابوت

در بیانیه صادر شده در اواخر شنبه پراویدنس فصل برادرانه منظور از پلیس اصرار داشت این حادثه نه شامل دهها و دفاع از افسران درگیر است. آن گفت: پلیس در جستجوی دو مظنون که برگزار شد تا یک فرد با زور اسلحه و knifepoint و ماشین Paci و دوست خود نشسته بودند در همسان شرح خودرو است که در آن متهمان فرار کرد.

درک سیلوا رئیس جمهور از مشیت اتحادیه آتش نشانان گفت: در توییتر که “این وضعیت روشن می سازد که حتی در لباس یک جوان سیاه نیست ایمنی بدن, فرم, تاثیر, سیستمیک, نژادپرستی نهادی.”

“در حالی که ما ارزش کار ما ارتباط با مشیت و می دانم که وجود دارد بسیاری از افسران کار به پلیس تغییر فرهنگ این حادثه ثابت می کند که وجود دارد این است که کار بیشتری باید انجام شود” سیلوا هنوز توییتی.

“تمام آن طول می کشد برای شر به پیروزی است برای مردم خوب به انجام هیچ چیز نیست. و ما نمی توانیم هیچ چیز” Paci گفت WPRI.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>