من یک اپیدمیولوژی. در اینجا چیزی است که من به دوستان من در مورد کوروناویروس و COVID-19.

نظر

من یک متخصص در COVID-19 ویروس توسط هر کشش, اما من با مطالعه همه گیر و عمومی دانش و آموزش است که قابل اجرا است. در اینجا افکار من در مورد آنچه اتفاق می افتد و آنچه ما باید انجام دهیم:

اول از همه, ما می رویم به دیدن یک افزایش فوق العاده ای در تعدادی از موارد از coronavirus در روزهای آینده. این است که به طور کامل به دلیل برخی از الگوی جدید در گسترش این بیماری بلکه با توجه به تغییر عمده ای در این مورد نیاز به آزمایش می شود.

تا همین اواخر, اگر شما تا به حال یک شبه آنفولانزا بیماری بود اما نه به تازگی از سفر به چین و ایتالیا و کره جنوبی و یا ایران شما نمی تواند آزمایش می شود. این تنها راه مراقبت های بهداشتی کار می کند; تست بشه اگر شما را ملاقات مورد تعریف و مورد تعریف شامل سفر.

در حال حاضر شما می توانید آزمایش می شود اگر شما بیمار هستید و باید یک پزشک را به آزمایش می شود. بنابراین انتظار می رود همه چیز به احساس خیلی بیشتر دست پاچه همه از ناگهانی. ما را ببینید صدها یا هزاران مورد جدید به عنوان تست افزایش می یابد.

است وحشت قانونی است ؟

مرتب کردن بر اساس. اما این کتاب مکاشفات یوحنا زامبی.

میزان مرگ و میر 30 مرگ در هر 1000 مورد است که احتمالا یک دست بالا گرفتن. (مخرج است که مسلما اشتباه است چراکه موارد و ما تنها تایید موارد زمانی که ما تست برای آنها.)

گفت: حتی در 3 در هر 1000 موارد این امر می تواند یک معامله بزرگ است. از طریق مقایسه میزان مرگ و میر به آنفلوانزای فصلی است که بین 1 و 2 در 1000 در موارد. بله رفتن از حدود 0x به 30x بدتر از بد آنفولانزا سال ؟ که یک مشکل است.

مرتبط با: ویسکانسین مقامات بهداشتی اعلام دومین مورد تایید شده از coronavirus

مربوط به: ‘ما نیاز به تست خیلی بیشتر از مردم’: ویسکانسین وعده ‘تهاجمی’ coronavirus تست

بر خلاف آنفولانزا COVID-19 است که به ویژه برای کودکان خطرناک است به طوری که برخی از اخبار خوشحال. این خطرناک است برای افراد مسن و کسانی که با ریه شرایط بنابراین ما نیاز به توجه بیشتری برای محافظت از آن جمعیت از قرار گرفتن در معرض.

و برای میلیون ها نفر از آمریکایی ها جدی گرفتن هر بیماری نیاز به بستری شدن یک مشکل عمده دلیل آنها نمی تواند برای آن پرداخت. ما سیستم مراقبت های بهداشتی است که احتمالا رفتن به تلاش برای نگه دارید تا با آن همه است.

با چین اساسا بسته اقتصاد جهانی ما در حال رفتن به یک ضربه بزرگ; ما ممکن است احساس تکان برای سال.

کسانی که نگرانی واقعی.

چه می توانیم بکنیم ؟

تمرکز ما باید بر روی کاهش گسترش این بیماری است. ما محدود به سیستم مراقبت های بهداشتی و ویروس در حال گسترش است به سرعت در حال حاضر. ما نیاز به آن را به طوری که ما هم برای مقابله با موارد جدید در ظرفیت سیستم.

در اینجا توصیه من:

1. شستن دست های خود را. شستن آنها بسیار است.

این زمان بهترین حدس می زنم این است که کروناویروس جدید منتقل می شود از طریق تماس نزدیک و سطح آلودگی. COVID-19 منتقل می شود از طریق تماس با سطوح آلوده. شروع کردم به شستن دست من هر بار که من وارد یک ساختمان جدید و پس از بودن در فضاهای مشترک (کلاس ویژه) علاوه بر استاندارد عمل شستشو بعد از استفاده از دستشویی و قبل از غذا خوردن. استفاده از آب و صابون. ضد عفونی کننده دست نیز کشته شدن این ویروس به عنوان نشانی از الکل (عنصر اصلی در ضد عفونی کننده دست).

وجود دارد بدون نیاز به وسواس در مورد این. فقط شستن دست های خود را. کمی تلاش بیشتر در اینجا می رود راه طولانی است.

2. همین حالا انتخاب کنید بینی خود را.

… و یا قرار دادن انگشتان خود را در دهان خود را بر روی لب خود را و یا در چشم خود را. سطح تماس با این نسخهها کار مانند این: شما را لمس چیزی کثیف — مانند یک آسانسور را فشار دهید. ویروس چوب به دست های خود را. سپس شما مالش چشم خود را. پس از آن شما خود را لمس ساندویچ قرار داده و ساندویچ را در دهان خود. در حال حاضر وجود دارد این است که ویروس را در چشم ها و دهان. شما ممکن است فکر, اما من نمی انتخاب کنید بینی من چون من یک فرد بالغ. مشاهدهای مطالعه نشان داد که مردم نشسته در یک میز کار خود را لمس چشم ، بینی یا لب ها بین سه و 50 بار در ساعت.

2a. اگر شما سالم هستید, شما نمی نیاز به یک ماسک صورت.

شده است وجود دارد یک پیشنهاد که به صورت ماسک در واقع ارتقاء سطح آلودگی از آنجا که شما همیشه تنظیم آنها و دست زدن به صورت خود را. من نمی دانم اگر آن را درست است. اما ماسک صورت نباید پوشیده شده توسط سالم عمومی در حال حاضر مگر اینکه شما به کسی که بیمار است و شما در راه خود را و یا در واقع در مطب دکتر.

ماسک را تابع این است که برای جلوگیری از تف از پرواز کردن دهان خود را و فرود بر روی چیزهایی که شما سرفه یا عطسه. آن مگس از دهان شما خارج است و در این ماسک به جای. اگر شما کسی که بیمار است و نه در راه به پزشک و رفتن به خانه. اجازه دهید افرادی که واقعا به آنها نیاز دارید باید از ماسک. مانند پزشکان و پرستاران و افرادی که بیمار هستند.

جهان در حال اجرا پایین در ماسک. اگر هر کس می خواهد یک ماسک به طوری که آنها می توانید احساس خوب در مورد نگه داشتن خود را در شهر ساحلی دایتونای رخصتی بهار, طرح و سپس بيمارستان در هند نمی تواند آنها را خرید کنه شرم بر ما.

Coronavirus به نظر نمی رسد به هوابرد به این معنا نیست که باقی می ماند شناور در اطراف آزادانه در هوا برای مدت زمان طولانی به عنوان با سرخک. شما احتمالا نمی خواهید به آن را در تنفس مگر اینکه کسی سرفه در مقابل از شما. و اگر کسی سرفه خود را در صورت احساس رایگان به آنها بگویید که به خانه بروم و بلافاصله حرکت 6 فوت دور از آنها. (آره من می دانم که اگر شما یک کودک نو پا, این است که سخت توصیه را دنبال کنید.)

3. پاکسازی اشیاء شما و بسیاری از افراد دیگر را لمس کنید.

این درست است به خصوص از افراد خارج از خانواده خود را. فکر می کنم دستگیره درب مشترک کیبورد در مدارس و نوار سالاد انبرک. بهترین حدس هستند که این ویروس می تواند زندگی می کنند در سطوح دو به 48 ساعت شاید حتی بیشتر بسته به سطح و درجه حرارت و رطوبت.

مشترک بسیاری از خانواده محصولات تمیز کردن را برای کشتن این ویروس. اما سرکه سفید حل نمی کند. شما می توانید خود را ارزان اسپری ضد میکروبی با مخلوط کردن 1 قسمت سفید کننده خانگی به 50 قسمت آب سرد. این اسپری بر روی سطوح و ترک به مدت 10-30 دقیقه است. توجه داشته باشید: این سفید کننده است. آن را خراب کردن مبل خود را.

4. ‘اجتماعی فاصله.’ شما در حال رفتن به دریافت کنید تا بیمار از این عبارت است.

این به این معنی نگه داشتن مردم جدا از یک دیگر (ترجیحا 6 فوت از هم جدا و مطابق با اصول بهداشتی اشیاء به اشتراک گذاشته شده). این بهداشت عمومی استراتژی بعدی ما در خط دفاع و اجرای آن چیزی است که منجر به پرواز و وقایع در حال لغو و مدارس و حتی مرزهای بسته شده است.

در حال حاضر شما می توانید محدود کردن چهره به چهره جلسات به خصوص آنهایی که بزرگ است. زوم بسیار عالی ویدئو کنفرانس گزینه است. اگر شما صرف زمان در به اشتراک گذاشته فضاهای دیدن شماره 1. سوال در مورد بهداشت طرح در مدرسه فرزند خود را. نگه داشتن کودکان خود را در خانه اگر آنها بیمار هستند. اگر شما می توانید ارتباط از راه دور انجام دهید که کمی بیشتر است. اگر شما کسی را رئیس و کارکنان می تواند انجام دهد شغل خود را از راه دور آنها را تشویق به انجام این کار.

جلوگیری از اجتماعات بزرگ مردم اگر ممکن است به خصوص اگر آنها در منطقه با موارد و یا مکان هایی که تعداد زیادی از مردم سفر به. اگر شما حضور گروه حوادث و شروع به احساس می کنید حتی کمی بیمار در عرض دو تا 14 روز شما نیاز به خود منزوی کردن بلافاصله. مانند برای ریز خارش در گلو خود را.

5. تمام برنامه های سفر خود را در مورد به مختل شود.

اگر شما با توجه به رزرو پرواز در حال حاضر استرداد بلیط. بسیاری بیمه سفر را پوشش نمی دهد لغو به علت یک بیماری همه گیر. نگاه برای “انصراف” به هر دلیلی” بیمه سفر.

ملاحظات خطرات مرتبط با سفر شما برنامه ریزی: چقدر بد خواهد بود اگر شما گیر کردم که در آن شما در حال رفتن برای سه تا شش هفته است ؟ چقدر بد می شود آن را به طور جدا در صفحه اصلی به صورت دو تا سه هفته پس از بازگشت خود را? آیا شما را از تماس مستقیم با افرادی که بیش از 70 و/یا ریه شرایط ؟ وجود موارد در منطقه خود را که شما ممکن است حمل به مکان های جدید و گروه های از مردم ؟

6. اگر شما بیمار هستید در خانه بمانند.

برای عشق که مقدس است در خانه بماند. سهم خود را به جهان واقعا درست نیست که مهم است.

7. وجود دارد یک فرصت خوب مدرسه لغو خواهد شد و غیرضروری حرکت محدود است.

اگر کسی در خانواده مریض می شود خانواده شما تقریبا قطعا جدا برای دو تا سه هفته (خواست به ماندن در خانه). شما می توانید شروع به فیلم با ملزومات برای این سناریو اما اجرا نمی شود و خرید به ارزش یک سال از کاغذ توالت. دوباره نمی آخرالزمان. دو هفته’ ارزش اقلام ضروری به اندازه کافی است. دوباره پر کردن هر نسخه خود را بررسی کنید و عرضه قهوه و بستر زن سبک و جلف و اره منبت کاری اره مویی پازل.

8. زمانی که بهداشت عمومی کار می کند در نتیجه حداقل چیزی که قابل انتشار تا کنون: هیچ چیز اتفاق می افتد.

اگر این همه fizzles و شما شروع به احساس مانند “واه که همه سر و صدا برای هیچ چیز ؟” ارسال با تشکر از شما توجه داشته باشید به بخش های محلی خود را از بهداشت عمومی برای یک کار خوب انجام می شود. آنها در حال کار بسیار سخت در حال حاضر. انگشتان عبور برای آن نتیجه است.

9. وجود دارد برخی از مثبت اینجا.

همه این ها شستن دست ها می تواند توقف فصل آنفولانزا در آهنگ های خود را! ما یک فرصت برای ما کاهش جهانی انتشار کربن توسط راه دور بیشتر در پرواز کمتر و درک که در آن چیزهای ما می آید.

ما می توانیم با استفاده از این شیوع به فکر کردن در مورد این مشکلات با ما سیستم مراقبت های بهداشتی. ما می توانید آن را به تأمل در مواضع ما از امتیاز و ضمنی و تعصبات. ما می توانید شروع به تبریک یکدیگر با استفاده از دست جاز.

من واقعا هیجان زده در مورد این فرصت ها.

وجود دارد بسیاری از ما هنوز نمی دانند در مورد این ویروس. آن را حتی نمی وجود دارد-90 روز پیش. بنابراین در ارتباط باشید; آن است که در حال تحول و وضعیت. سازمان بهداشت جهانی معقول پرسش و پاسخ.

ممکن است نیروی با شما.

مالیا جونز اجتماعی اپیدمیولوژی و متخصص با آموزش. او یک دستیار دانشمند در سلامت جغرافیا در اعمال جمعیت آزمایشگاه در دانشگاه ویسکانسین-مدیسون که در آن او مطالعات الگوهای فضایی از بیماری های عفونی و دیگر فعالیت های انسانی. این ستون در ابتدا به نظر می رسد در میلواکی ژورنال سنتینل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>