ایلینوی مدرسه منطقه ممنوعیت دانش آموزان از پوشیدن لباس خواب در حالی که آموزش آنلاین

یک اسپرینگفیلد ایلینوی مدرسه منطقه است که هنوز هم اجرای یک کد لباس حتی اگر دانش آموزان خود را در خانه.

اسپرینگفیلد منطقه مدرسه کتاب می گوید: دانش آموزان مجاز به پوشیدن لباس خواب در حالی که از راه دور, یادگیری, CBS وابسته WCIA گزارش شده است.

COVID-19 روز رسانی: تگزاس می بیند دوم-بالاترین تست مثبت رای دادن به تاریخ

برخی از پدر و مادر بودند و گیج و ناراحت قانون است.

“من تصمیم برای بچه ها به در خانه و من واقعا نمی ببینید که چگونه هر منطقه می آیند و می گویند آنچه که من بچه نمی تواند پوشیدن در خانه من” پدر و مادر الیزابت Ballinger گفت. “من فکر نمی کنم آنها حق می گویند چه اتفاقی می افتد در خانه من. من فکر می کنم آنها به اندازه کافی به نگرانی در مورد به عنوان مخالف به آنچه که کودکان و نوجوانان هستند ، آنها نیاز به مطمئن شوید که آنها در حال گرفتن آموزش.”

دیگر پدر و مادر فکر می کردم آن را معقول و منطقی به درخواست دانش آموزان به نشان می دهد تا برای مدرسه آنلاین به عنوان آنها را در فرد.

در این منطقه گفت: این سیاست به اجرا گذاشته خواهد شد به صورت فردی با عواقب بالقوه ذکر شده در کتاب از جمله بازداشت در تماس با پدر و مادر دانش آموز یا توبیخ شفاهی.

مدارس و پدر و مادر هنوز در حال دست و پنجه نرم کردن با یک سال تحصیلی از ناشناختهها از جمله امکان آموزش از راه دور و یا بعد از شروع تاریخ. شهرستان هریس مقامات بهداشتی توصیه می شود مدارس باقی می ماند آنلاین-تنها از طریق حداقل سپتامبر.

هوستون ISD را شروع مدرسه پس از روز کارگر باقی می ماند و فقط آنلاین کلاس برای شش هفته اول سال تحصیلی.

وجود دارد هیچ خبری مشابه در یک کد لباس در شهرستان هریس. نگه داشتن لباس خواب را در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>