فرماندار ایلینوی به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن: ‘دریافت کردن توییتر و کار خود را’

واشنگتن – به عنوان ملت با دست و پنجه نرم coronavirus جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و فرماندار ایلینویز J. B. پریتزکر درگیر در یک توییتر مبارزه یکشنبه بیش فدرال کمک های پزشکی مورد نیاز را تامین می.

“شما تلف گرانبها ماه زمانی که شما می توانید اقدام به محافظت از آمریکایی & Illinoisans,” پریتزکر یک دموکرات توییتی در مغلوب ساختن پیشی جستن. “شما باید رهبری یک پاسخ ملی به جای پرتاب بداخلاقی از صندلی عقب.”

پریتزکر شد در پاسخ به یک صدای جیر جیر از تهمت, که گفت که او و دیگر فرمانداران “نباید سرزنش دولت فدرال برای خود کاستی. ما وجود دارد برای شما به بالا باید شما موفق و همیشه خواهد بود!”

بیشتر: آگهی های جدید از گروه محافظه کار اهداف مغلوب ساختن پیشی جستن در coronavirus پیام

مغلوب ساختن پیشی جستن نظر آمد و در پاسخ به پریتزکر مصاحبه در سی ان ان که در آن او گفت: کشورهای در حال رقابت با یکدیگر و با کشورهای دیگر – برای منابع لازم پزشکی مانند ماسک و دستکش. “این باید یک تلاش هماهنگ شده توسط دولت فدرال” پریتزکر گفت: در سی ان ان “وضعیت اتحادیه”.

مغلوب ساختن پیشی جستن حمله پریتزکر آمد کمتر از 90 دقیقه پس از او در توئیتر خود نوشت که او “کار بسیار خوبی با دولت و ملت ما برنداشته است. #کار تیمی”

در پاسخ به تهمت پریتزکر با اشاره به کمبود coronavirus آزمون و همچنین تجهیزات حفاظت فردی مانند دستکش.

“کجا بودند این آزمایش زمانی که ما نیاز به آنها را؟” پریتزکر گفت: برای مغلوب ساختن پیشی جستن. “از کجا PPE? دریافت کردن توییتر و کار خود را انجام دهد.”

پریتزکر تنها نیست.

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو, D-n. y. ساخته شده همان شکایت و مانند پریتزکر و دیگر فرمانداران به نام تهمت به استناد دفاع تولید عمل می کنند و “سفارش شرکت ها با لباس و ماسک و دستکش.”

کومو در توئیتر خود نوشت: “در حال حاضر کشورهای در حال رقابت در برابر کشورهای دیگر برای تامین.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>