کلرادو مجلس پیشنهاد جایگزین اصطلاح غیر قانونی اتباع بیگانه مهاجر مستند نشده در پنجشنبه آوردن استدلال شنیده ام در شهر نیویورک و کالیفرنیا برای یک نوسان دولت است.

اندازه گیری و تلاش های مشابه دست و پنجه نرم کردن با چه زبان فریم سیاسی گفتگو در مورد مهاجرت و به دنبال گزارش در آتش زا کلمات جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با استفاده از توصیف مهاجران.

اگر گذشت کلرادو خانه لایحه حمایت تشکر. سوزان نیاز است که قرارداد جایگزین غیر قانونی اتباع بیگانه مهاجر مستند نشده شبیه به نحوه کالیفرنیا حذف واژه های بیگانه از دولت قانون کار در سال 2015. شهر نیویورک رفت و یک گام بیشتر در سپتامبر گذشته با ممنوعیت موهن استفاده از این فاز در تلاش برای جلوگیری از تبعیض بر اساس وضعیت مهاجرت.

جریمه تا $250K: نیویورک شهرستان ممنوعیت تبعیض آمیز و استفاده از ” بیگانه غیر قانونی

برخی از کسانی که در مخالفت با اقدامات می گویند بیگانه غیر قانونی است و در اصطلاح حقوقی برای افرادی که وارد آمریکا غیر مجاز اشاره و استفاده از آن در قوانین فدرال مانند مهاجرت و ملیت. هانس فون Spakovsky همکار با محافظه کار اتاق فکر میراث پایه به نام گزینه های به اصطلاح مبهم و یا بیش از حد به لحاظ سیاسی درست است.

در همین حال حامیان این تلاش ها می گویند این واژه بیگانه dehumanizes مهاجران. تشکر. Joaquin کاسترو D-Tex., به نام پس از کنگره به جای کلمه با تبعه خارجی در سال گذشته معرفی یک لایحه به او گفت: آیا ایجاد یک محیط استقبال.

“آن را حیاتی است که ما احترام و منزلت مهاجرین فرار از خشونت و پیگرد قانونی در زبان ما” کاسترو در بیانیه ای گفت در آن زمان است. “کلمات “بیگانه” و “بیگانه غیر قانونی” کار به اهریمن جلوه دادن و dehumanize مهاجر جامعه است. آنها باید هیچ جایی در دولت ما توضیحات از انسان است.”

این لایحه را ندارد از آن گذشته این کمیته در مرحله اما مطالعات نشان می دهد ضد مهاجر شعارهای سیاسی می تواند بر سیاست و تاثیر منفی بر سلامت جسمی و روانی از اتباع خارجی است.

بی ترس: مهاجران مستند نشده دست و پنجه نرم کردن با اضطراب و افسردگی تحت مغلوب ساختن پیشی جستن

وجود دارد حدود 10 میلیون مستند نشده مهاجران در ایالات متحده با توجه به مرکز تحقیقات پیو. بیشتر از مکزیک و آمریکای مرکزی و آسیا است. تخمین زده می شود که بیش از 16.7 میلیون نفر در ایالات متحده حداقل یک مهاجر مستند نشده در خانواده خود را.

در اوایل این هفته مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ramped تا فشار خود را بر به اصطلاح پناهگاه جوامع شعار دور جدیدی از چالش های قانونی در ایالت نیوجرسی در تلاش برای به زور با همکاری مهاجرت فدرال مقامات اجرایی.

“در پیگیری های خود را شخصی و جاه طلبی های غلط مفاهیم عدالت مساوی, این وکلای منطقه هستند به طور سیستماتیک نقض حاکمیت قانون و حتی ممکن است غیرقانونی تبعیض آمیز علیه شهروندان آمریکایی” وکیل ژنرال ویلیام Barr روز دوشنبه گفت:.

کمک: اولیویا سانچز, Kevin Johnson و کریستین فیلیپس, ایالات متحده آمریکا امروز

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im