GILFORD, N. H. – جو بایدن بارها خود را ذکر electability بیش از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یک رئیس در نقطه فروش از مبارزات انتخاباتی خود. اما در آستانه, نیوهمشایر, اولیه, معاون سابق رئیس جمهور است که مبارزه برای آینده سیاسی خود در دولت است که در یک تاریخ تعیین که نامزد خواهد شد.

در مواجهه با خطر در پايان چهارم پنجم در روز سه شنبه نیوهمپشایر اولیه بایدن گفت: یک زن و شوهر از صد از رای دهندگان گفت: “ببخشید من زبان اما من به شما می گم اگر من ایستاده و به تماشای ما از دست دادن این کشور به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بار دوم.

“بیایید تا نگاهی به این کشور و آن را به عقب در حال حاضر,” او گفت: قابل توجه یک مبارزه تن در داخل یک زیرزمین کلیسا به یک گروه بیشتر از رای دهندگان ارشد و بازنشستگان در یک روستایی بخشی از دولت در نزدیکی دریاچه Winnipesaukee شمال کنکورد.

بایدن به گرانیت دولت پس از ناامید کننده چهارم-پایان محل در آیووا دموکرات قفقاز هفته گذشته است. حتی او اذعان او نمی تواند در دایره برنده هنگامی که گرانیت دولت پس از اتمام شمارش آراء در آن برای اولین بار-در-این-ملت اولیه.

“این یک مسابقه طولانی,” او گفت: در روز جمعه بحث در منچستر. “من در زمان یک ضربه در آیووا و من احتمالا یک ضربه در اینجا.”

دوشنبه اوکلاهما دانشگاه ایالتی بریتنی نظرسنجی ملی را نشانه رفته و در بیشتر خبر بد: حمایت خود را در سراسر کشور در میان رای دهندگان دموکرات و مستقل رای دهندگان که تکیه دموکراتیک کاهش یافت از 26 درصد به 17 درصد بیش از دو هفته گذشته.

او را پشت سر دوم ورمونت بهداشت ، برنی ساندرز (25%) و تنها کمی جلوتر از سابق شهر نیویورک شهردار مایک بلومبرگ (15%) که به معاون سابق رئیس جمهور میانه رو پایه با تشکر از میلیون ها دلار صرف تبلیغات تلویزیونی نامحدودی کشور است.

بایدن را electability همچنین به نظر می رسد در سوال. در همان نظرسنجی دو هفته پیش 44 درصد گفت: بایدن به حال بهترین شانس برنده شدن در مقابل تهمت مراتب جلوتر از رقبای خود. بایدن هنوز آگهی با 27 درصد در آخرین نظرسنجی اما ساندرز (24%) و رادیو فردا (17%) نزدیک هستند ،

گاز گرفتن پشت: بایدن به شوخی تماس زن یک “دروغ گفتن سگ رو اسب سرباز’ پس از او می پرسد و او در مورد فقیر آیووا نشان

“واضح است که بایدن را در جایگاه چهارم به پایان برساند در آیووا است صدمه دیده و درک از آنچه که خود را بزرگترین قدرت – electability,” کشورهای مشترک المنافع ویرجینیا دانشگاه, نظرسنجی, تحلیلگر تیم مالوی گفت.

بایدن بوده است کشویی در نیوهمپشایر نظرسنجی, پیشی گرفتن توسط دو مرکز-چپ, نامزد, سابق, South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg و اخیرا ایالت مینه سوتا ctq. ساندرز همچنان پیشتاز در, New Hampshire.

شبانه روزی خود را در اتوبوس به سر به یک رویداد در سیلم در دوشنبه معاون سابق رئیس جمهور را به عقب رانده وقتی پرسید که توسط یک خبرنگار چه مبارزات انتخاباتی خود نیاز به انجام متفاوت است.

“من لازم نیست که به انجام هر کاری متفاوت او گفت:” مدت کوتاهی قبل از آخرین کلمبیا کلمبیا نظرسنجی آمد. “این فقط گرفتن آغاز شده است. اگر شما متوجه من هنوز پیشرو در تمام نظر سنجی های ملی. دریافت واقعی است.”

هیچ کلمه ای: عدالت Dept. نمی تایید بایدن تحقیقات

بایدن کمپین تجمع در نیوهمپشایر شده اند کوچک تر و مطيع تر از سرریز تظاهرات فزاینده Buttigieg و کنسرت به سبک ساندرز ظاهر.

دانته اسکالا, یک استاد علوم سیاسی در دانشگاه نیوهمشایر گفت: وجود یک “فرصت خوب” بایدن را به پایان برساند تا به عنوان کم پنجم پشت Sanders, Buttigieg, Klobuchar و ماساچوست ایالت الیزابت وارن.

Warren که شد از یک کشور همسایه است و به احتمال زیاد به انجام یک کمی بهتر از بایدن اما احتمالا نمی خواهد در پایان دو بر اساس رای گیری های اخیر.

از سال 1972 هیچ نامزد حزب دموکرات در پایان پایین تر از دوم در نیوهمپشایر اولیه رفته برای نامزدی برنده.

نهایی شات: New Hampshire به شمار آخرین شانس برای برخی از تلاش 2020 دموکرات

“آن بوده است بدون خوب خیلی بد و پر از بدبختی در هفته به جو بایدن” Scala گفت. “جلو دونده می تواند از دست دادن. آنها را می توان بازگشت. اما آنها نباید خجالت.”

بایدن حامیان گفت: در این مسابقه را به نوبه خود به نفع او هنگامی که نوبت مبارزه به کشورهای با جمعیت اقلیت مانند کارولینای جنوبی است.

Klobuchar لذت می برد پس از بحث گزاف گویی در نیوهمپشایر و میره به مقام سوم با توجه به دو نظرسنجی منتشر شده در روز قبل از روز سه شنبه اولیه.

بوستون گلوب/WBZ-تلویزیون/بازرگانی Suffolk دانشگاه نظرسنجی در بر داشت Klobuchar انتخاب از 14 درصد از احتمال اولیه رای دهندگان پشت ساندرز (27%) و Buttigieg (19%). ساندرز’ 8-نقطه سرب بیش از Buttigieg منعکس شده یک شیفت از روز جمعه زمانی که این نظرسنجی در بر داشت شهردار سابق کمی جلوتر از سناتور ورمونت. بایدن و وارن بسته بود برای چهارم در این نظرسنجی در 12 ٪ در هر.

محدوده سنی: 4 دهه جداگانه 2020 نامزدهای ریاست جمهوری. در اینجا آنچه که به نظر می رسد.

نظرسنجی ها نشان می دهد تعدادی از رای دهندگان بلاتکلیف باقی می ماند.

یکی بایدن حامی گفت: او حالا خوشحال است که مبارزات انتخاباتی خود را منتشر ویدئو آنلاین بیش از آخر هفته که مسخره Buttigieg را تجربه می کنند.

“من شده اند 100% پشت بایدن راست تا شنبه گفت:” دوریس MacHaffie, 87, از گیلفرد. “او تا به حال یک آگهی در برابر Buttigieg جایی که من فکر کردم او بسیار بد از او. آن را فقط به شکست قلب من است. … در آن قرار می دهد و او را در همان خط با مغلوب ساختن پیشی جستن. این چیزی است که ما رو به دور ماندن از.”

او گفت که او هنوز هم با بایدن شعار خود را تجربه:

“ما شده است را از طریق بیش از حد. آن را فقط Band-ایدز است. آن را بزرگ باند است که ما نیاز,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de