اگر شما در حال سفر بین کشورها در اینجا که در آن شما باید به خود قرنطینه

مین شد, آخرین وضعیت به موسسه الزامات مورد نیاز برای مسافران داخلی جمعه زمانی که فرماندار آن صدور یک فرمان اجرایی نیاز مسافران را به دولت خود قرنطینه به مدت 14 روز برای کاهش احتمال انتقال coronavirus.

در غیاب فدرال داخلی محدودیت های مسافرتی برای جلوگیری از گسترش COVID-19 فرمانداران حداقل 40 متحده را به شدت در صدور stay-at-home سفارشات. و بیش از یک دوجین دلسرد هستند ایالتی سفر با اعلام قرنطینه مورد نیاز برای مسافران یا افرادی که زندگی می کنند وجود دارد سفر از کشورهای دیگر.

آلاسکا ایالت فلوریدا و هاوایی شدند و ایالات متحده برای اولین بار به موسسه دولت-به-دولت قرنطینه مورد نیاز برای مسافران هفته گذشته و در حدود یک دوجین کشورهای دیگر به دنبال کت و شلوار.

مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری صادر مشاوره سفر در مارس 28 اصرار ساکنان نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات به محدود کردن سفر غیرضروری به منظور کمک به محدود کردن گسترش coronavirus از این منطقه تبدیل شده است که مرکز ایالات متحده شیوع. این سازمان اشاره کرد در وب سایت خود را که آن را “نه به طور کلی به موضوع مشاوره و یا محدودیت برای سفر در داخل ایالات متحده است.”

کارشناسان حقوقی باید گفت: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ندارد قدرت برای تحمیل ملی مستند به عنوان سران کشورهایی مانند ایتالیا و اسپانیا و فرانسه و انگلیس انجام داده اند.

در اینجا تفکیک آمده است که باید برقرار قرنطینه سفارشات برای مسافران است.

آلاسکا

در آلاسکا ورود مسافران در فرودگاه ها مورد نیاز خواهد بود برای پر کردن اجباری ایالت آلاسکا سفر فرم اظهارنامه و شناسایی خود را “تعیین محل قرنطینه” که بود خانه برای ساکنان و یک اتاق هتل یا اجاره مسکن برای بازدید کنندگان.

دولت به منظور نیاز به مسافران برای رفتن مستقیم به محل قرنطینه از فرودگاه و باقی می ماند وجود دارد برای 14 روز و یا در طول مدت اقامت خود را اگر آن را کوتاه تر است.

در مارس 28, رژیم صهیونیستی است. مایک Dunleavy گسترش آلاسکا اقامت در خانه سفارش به سفر در درون دولت است. تنها کارگران که حمایت از زیرساخت های حیاتی معاف هستند.

دلاور

دلاور رژیم صهیونیستی است. جان کارنی سفارش همه خارج از کشور مسافران را به خود قرنطینه برای 14 روز. آن را نیز به هر کسی که وارد دلاور در 14 روز قبل از مارس 30 اما نمی شود به عبور مسافران از طریق دولت است.

وضعیت اضطراری اصلاح اجازه دلاور مأموران اجرای قانون برای جلوگیری از وسایل نقلیه با خارج از کشور صفحات.

فلوریدا

فلوریدا اجرایی جهت نیاز مردم ورود پرواز از نیویورک منطقه سه جانبه دولت – نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات – به قرنطینه برای 14 روز و یا در طول سفر خود را در صورتی که زمان کوتاه تر است. حکم را استثنا برای کارکنان شرکت هواپیمایی, نظامی, بهداشت و درمان و پرسنل اورژانس.

فرماندار تگزاس ریک DeSantis صادر کرده است جداگانه جداگانه منظور هدایت مردم در رانندگی از لوئیزیانا به خود قرنطینه بیش از حد. بزرگراه بازرسی راه اندازی شده اند.

هاوایی

هاوایی رژیم صهیونیستی است. David Y. Ige اضطراری اعلام حکم همه بازدید کنندگان و ساکنان ورود در فرودگاه در کشور به خود قرنطینه برای 14 روز. تکمیلی اعلام نیاز به تمام ساکنان و بازدید کنندگان سفر بین هر یک از این جزایر به انجام همان.

با توجه به وضعیت مسافران مورد نیاز خواهد بود برای تکمیل وزارت کشاورزی گیاهان و حیوانات فرم اظهارنامه خود را در پرواز و در حال حاضر آن را به پاسگاه کارکنان پس از فرود. مسافران باید پس از آن مستقیما به “تعیین محل قرنطینه” که آنها را شناسایی و در صورت باقی می ماند و در آنجا به مدت 14 روز و یا در طول اقامت خود را اگر آن را کوتاه تر است.

کانزاس

مقامات بهداشتی دولت گفت: ساکنان که سفر به کالیفرنیا فلوریدا, نیویورک, واشنگتن, یا پس از مارس 15; ایلینوی یا نیوجرسی و یا بعد از مارس 23; یا کلرادو و لوئیزیانا و یا بعد از مارس 27 باید خود قرنطینه برای 14 روز پس از بازگشت به کانزاس است.

کنتاکی

کنتاکی رژیم صهیونیستی است. اندی Beshear اجرایی جهت هدایت شهروندان به سفر به کشورهای دیگر با استثنا ساخته شده برای کار, برای خرید لوازم ضروری برای دریافت مراقبت های پزشکی و یا مراقبت از یک جزئی سالمندان یا فرد معلول و یا زمانی که مورد نیاز توسط دادگاه. ساکنان بازگشت از یکی دیگر دولت باید خود قرنطینه برای 14 روز.

مین

مین فرمان اجرایی نیاز مسافران را به دولت خود قرنطینه برای 14 روز بدون در نظر گرفتن دولت خود را اقامت. نظم همچنین خواستار بازدید کننده و نه به دولت اگر آنها در حال تجربه علائم COVID-19.

ماساچوست

همه مسافران به ماساچوست دستور به خود قرنطینه به مدت 14 روز و بازدید کنندگان خواست تا از سفر به ماساچوست در صورتی که علائم کروناویروس. بهداشت و درمان, بهداشت عمومی, عمومی, ایمنی حمل و نقل و تعیین شده ضروری کارگران معاف هستند.

نوادا

رژیم صهیونیستی. استیو Sisolak صادر سفر مشورتی خواسته همه نوادا ساکنان و بازدید کنندگان را به خود قرنطینه برای 14 روز پس از ورود یا بازگشت. مشاوره صدق نمی کند به مراقبت های بهداشتی, بهداشت عمومی, عمومی, ایمنی حمل و نقل و عرضه مواد غذایی ضروری کارکنان.

داکوتای شمالی

داکوتای شمالی, وزارت بهداشت صادر شده حبس سفارش برای افراد پس از رسیدن به دولت از خارج از کشور یا 23 متحده به خود قرنطینه به مدت 14 روز با توجه به پرسشنامه در وب سایت آژانس. بخش توصیه snowbirds و spring breakers نیز خود به قرنطینه با توجه به KFGO و KVRR.

اوکلاهما

رژیم صهیونیستی. کوین Stitt اجرایی جهت نیاز مردم ورود پرواز از نیویورک سه جانبه دولت منطقه (نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات), واشنگتن, وزارت امور خارجه کالیفرنیا یا لوئیزیانا به قرنطینه برای 14 روز. هواپیمایی پرسنل نظامی مراقبت های بهداشتی و اورژانس کارگران معاف هستند.

رود آیلند

رود آیلند اجرایی سفارش نیاز به 14 روز خود قرنطینه برای هر فرد در سفر از هر کشور دیگر. آن را نمی شود به بهداشت عمومی ایمنی و بهداشت کارگران است. نظم است که به طور خاص به کسانی که از نیویورک لغو شد پس از رود آیلند مقامات انتقاد برای توقف اتومبیل جدید و پلاک و درب-به-درب جستجو برای نیویورک مسافران است.

کارولینای جنوبی

کارولینای جنوبی اجرایی سفارش نیاز به افرادی که وارد دولت از New York, New Jersey, کانکتیکات یا نیواورلئان به خود قرنطینه برای 14 روز. هواپیمایی و نظامی پرسنل مراقبت های بهداشتی کارگران و پاسخ گوی اضطراری معاف هستند.

تگزاس

رژیم صهیونیستی. گرگ ابوت دستور ورود مسافران از New York, New Jersey, کانکتیکات یا نیواورلئان به خود قرنطینه برای 14 روز. او بعد از اضافه کالیفرنیا لوئیزیانا واشنگتن و آتلانتا و شیکاگو Detroitand میامی. بزرگراه پست های بازرسی در حال راه اندازی برای جمع آوری یک فرم از لوئیزیانا رانندگان در ایالت’ در مرز مشترک. پرسنل نظامی معاف هستند همراه با بهداشت و درمان اضطراری و یا انتقادی-زیرساخت های کارگران است.

ورمونت

ورمونت اجرایی سفارش نیاز به کسی مقیم یا نه, سفر به ورمونت “برای هر چیزی غیر از ضروری هدف” به خود قرنطینه برای 14 روز. اهداف ضروری عبارتند از ایمنی شخصی: مواد غذایی خرید دادن یا دریافت مراقبت های پزشکی و کار. فرماندار توصیه هر کسی که COVID-19 علائم از آمدن به ورمونت همراه با مردم از زیر متحده و شهرستانها: New York, New Jersey, کانکتیکات, فلوریدا, لوئیزیانا, دیترویت و شیکاگو است.

غرب ویرجینیا

غرب ویرجینیا اجرایی سفارش نیاز به هر کسی که در سفر از نیویورک, نیوجرسی, لوئیزیانا, ایتالیا یا چین برای منزوی کردن برای 14 روز. معافیت های ساخته شده برای افرادی که رفت و آمد به داخل و یا خارج از کشور برای کار پرسنل نظامی و اورژانس و مراقبت های بهداشتی کارگران است.

کمک: Nicquel تری الیس, Jorge L. Ortiz, ایالات متحده آمریکا امروز; جان کمپبل ایالت نیویورک تیم – ایالات متحده آمریکا امروز شبکه; رنو روزنامه مجله آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>