اگر شما یک VPN در اینجا به همین دلیل شما نیاز به یک

منتشر شده

تصویر این: شما در حال مراقبت از کسب و کار خود را جرعه جرعه در نعناع, mojito, یخ, قهوه, لذت بردن از رایگان وای فای عمومی در حالی که شما فروشگاه برای AllBirds بر روی لپ تاپ شما. هنگامی که شما در نهایت تلو تلو خوردن بر آل جفت کفش شما به سرعت نوع اطلاعات کارت اعتباری خود را بدون فکر در جهان است. کوچک آیا می دانید نشسته در طرف دیگر از Philz Coffee, یک هکر فقط در حال انتظار برای سرقت اطلاعات شما.

یا نه این سناریو به نظر می رسد به احتمال زیاد به شما, من می خواهم شما را به یک لحظه در نظر گرفتن مقدار شخصی و اطلاعات خصوصی شما را وارد کنید آنلاین بدون حتی فکر کردن در مورد آن از اطلاعات اعتباری خود را به شماره امنیت اجتماعی. در حال حاضر در نظر بگیرید مضر تاثیر یک هکر سرقت گفت: اطلاعات.

خوشبختانه, یک راه حل وجود دارد. Vpn یا شبکه خصوصی مجازی طراحی شده برای نگه داشتن شما و داده های خود را امن در حالی که شما گشت و گذار در وب است. فکر می کنم از آن به عنوان خصوصی خود را تونل بین شما و یک سرور از راه دور توسط VPN. این شبکه همچنین با این نسخهها کار با تکاپوی اطلاعات خود را از طریق یک فرایند شناخته شده به عنوان رمزگذاری به طوری که بالقوه هکرها نمی توانند خود را بخوانید آدرس IP و دیگر اطلاعات مهم است.

یکی از بهترین VPN در خارج وجود دارد KeepSolid VPN نامحدود: اشتراک طول عمر.

نه تنها آن را با همه چیز من فقط توضیح داده شده اما آن را نمی باید هر گونه سرعت و یا محدودیت پهنای باند بنابراین شما می توانید لذت بردن از کامل مرور سرعت در حالی که حفاظت از هویت خود را. به علاوه می توانید آن را حتی به شما اجازه می دهد برای دور زدن سانسور اعمال شده با توجه به محدودیت جغرافیایی.

اگر شما هنوز هم کمی اشتباه در مورد چرا شما نیاز به یک VPN و چگونه کار می کنند لطفا این فوق العاده مفید تصویری از KeepSolid VPN:

KeepSolid VPN نامحدود: اشتراک طول عمر استفاده می شود در سراسر پنج دستگاه برای $39 (از 199 دلار!), بنابراین اقامت شما محافظت حتی اگر شما بر روی تلفن خود و یا قرص. به دنبال محافظت از خود و خانواده تان هستید ؟ فقط برای $20 بیشتر شما می توانید این اتصال VPN به ده دستگاه های مختلف است.

اگر شما هنوز هم مطمئن نیستید پس این تمجید ممکن است شما را متقاعد کند. این محصول که دارای PC Mag بالا, VPN, جایزه انتخاب سردبیر توسط دانلود نرم افزار به دست آورده و بررسی لپ تاپ نرم افزار بهترین VPN برای لپ تاپ.

در پایان 40 دلار است که قیمت های کوچک به پرداخت زمانی که اطلاعات شخصی شما در معرض خطر است.

Hearst Newspapers شرکت های مختلف در برنامه های بازاریابی وابسته که بدان معنی است که ما ممکن است کمیسیون پرداخت می شود در سرمقاله انتخاب محصولات خریداری شده را از طریق لینک های ما به سایت های خرده فروش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>