به روز شده

هوستون (AP) — مادر 5 ساله گواتمالا پسر شکایت ایالات متحده مهاجرت و گمرک بیش از مراقبت های پزشکی او دریافت کرده است در بازداشت به سر دچار آسیب قبل از خانواده دستگیر شد.

طرح دعوی در دادگاه واصل اواخر جمعه در کالیفرنیا می پرسد یک قاضی به ترتیب کودک باید به یک متخصص مغز و اعصاب اطفال یا اطفال جراح مغز و اعصاب. آن را نیز به دنبال جلوگیری از یخ از تلاش برای بلافاصله اخراج خانواده است.

پسر افتاد از یک سبد خرید در دسامبر شکسته جمجمه او و دچار خونریزی در اطراف مغز خود را. حدود یک ماه بعد او و خانواده اش بازداشت شده یخ در آنچه آنها فکر روال چک در. پسر 1 ساله برادر و مادر خود را گرفته شد به یخ خانواده بازداشتگاه در Glazer, تگزاس, در حالی که پدر خود را گرفته بود به یک مرکز بازداشت در کالیفرنیا است.

کودک بستگان و طرفداران ادعا می کنند که یخ به درستی درمان علائم ناشی از این حادثه آغاز شد که قبل از او بازداشت شد. پسر سردرد شدید و حساسیت فوق العاده به سطح نرمال صدا با توجه به عمه اش و دکتر امی کوهن یک مدافع کار کردن با خانواده است. او همچنین شروع به خود را با توجه به عمه اش. آنها ادعا می کنند این پسر مادر التماس کرد برای مراقبت های پزشکی, اما نادیده گرفته شده است.

یخ کرده در دفاع از مراقبت از این پسر را دریافت کرده است در Glazer. آژانس می گوید کادر پزشکی در بازداشتگاه انجام شده متعدد و بررسی یو پی اس و هیچ ماندگار عصبی مسائل. پس از آسوشیتد پرس اولین پرسش در مورد مورد در دوشنبه یخ در زمان این پسر به بیمارستان کودکان از سن آنتونیو در روز سه شنبه و چهارشنبه که در آن او در بر داشت به حالت عادی MRI و هیچ نشانه ای از ادامه خونریزی در جمجمه او.

پسر دیده نمی شد در بیمارستان توسط یک متخصص مغز و اعصاب کودکان با توجه به سوابق پزشکی به دست آمده توسط خانواده اش وکلای مدافع. با توجه به سوابق پزشکان بیمارستان مشورت بخش جراحی مغز و اعصاب و مشخص شد که هیچ پیگیری لازم بود چون MRI روشن بود.

کوهن گفت که این پسر تا به حال یک قرار ملاقات برای دیدن یک متخصص مغز و اعصاب قبل از خانواده بازداشت شده بود توسط ICE. علائم خانواده اش گزارش آغاز شد و قبل از بازداشت خود و می تواند ناشی از ضربه به سر حتی اگر اولیه خونریزی از بین رفته است به این معنی که MRI به اندازه کافی نخواهد بود, او گفت:.

سن آنتونیو بیمارستان نیز ندارد مدارک از کالیفرنیا بیمارستان که برای اولین بار او را تحت درمان با توجه به آخرین رکورد. پزشکان در بیمارستان برای اولین بار مشخص شد که پسر نیاز به یک جراحی مغز و اعصاب را دنبال کنید تا در عرض چهار هفته.

در بیانیه روز شنبه, یخ گفت: مشخص شد که “مسائل حاضر بودند که مورد نیاز نیاز به بالا بردن پرونده به یکی دیگر عصبی متخصص.” آن کاهش یافته است به نظر شنبه در طرح دعوی در دادگاه. بیمارستان کودکان از سن آنتونیو کاهش یافته است به نظر جمعه در این مورد.

AP است خودداری نام پسر و خانواده اش در, چرا که آنها از ترس اخراج قریب الوقوع به گواتمالا که در آن پسر می گوید: او در معرض تهدید است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de