“من خیلی شوکه’: محلی کباب مشترک ایجاد GoFundMe صفحه سارق پس از سرقت از گوشت آن

زمانی که یکی از صاحبان شرکت از 225° شهری دود نشان داد تا به کار در آخرین پنج شنبه صبح او “شوکه” برای دیدن خالی اتاق ذخیره سازی بدون گوشت تولید و یا موجودی. ساموئل باج گفت: همه کباب رستوران مواد غذایی به سرقت رفته بود یک شبه.

باج گفت: دوربین های امنیتی نشان داد سارق را شکست به رستوران واقع در 1015 corey rose جاده در حدود 2:30 صبح و رها نکرد تا حدود دو ساعت بعد. دزد که نیست گرفتار شده است, پاک کردن, فروشگاه, سرقت موارد از گوشت سینه, گوشت, مرغ, بال و کاهو و شیر و پنیر و نان است.

مشخص نیست که چگونه بسیاری از مردم درگیر شدند اما باج گفت: او معتقد است که “چند نفر” شد و بخشی از جرم و جنایت. صاحب رستوران اضافه شده است که تمام مواد غذایی آنها را از دست داده است و تخمین زده می شود ارزش بین 12000 دلار و $15,000.

ازدحام نجومی: هزاران نفر از زنبور عسل پتو پرلند خانه

“آنها در زمان همه چیز را” باج گفت. “من خیلی شوکه کرد. ما حتی نمی تواند باز روز بعد … ما در حال اجرا در اطراف مانند یک سیرک تلاش برای به دست آوردن نان و محصولات خود را به باز کردن از آنجا که ما نمی خواهم به اجازه دهید آنها را برنده شوید.”

کباب کسب و کار نگه داشته است درهای خود را باز برای منظقه و تحویل پس از coronavirus همه گیر آغاز شده است. از ماه مارس باج گفت: این یک مبارزه به عنوان او گذاشته بیش از نیمی از کارکنان خود را.

باج و شریک زندگی خود را دانیل Jimenez که باز محل در ماه ژوئن گذشته ایجاد یک GoFundMe حساب شنبه برای کمک به جایگزین کردن آیتم هایی که گرفته شد. از بعد از ظهر چهارشنبه در این صفحه مطرح شده است و نزدیک به 1500 دلار از آن $15,00 o هدف است.

“این چشم باز و فروتنی برای دیدن تجمع مردم در اطراف ما و کمک به ما در طول این زمان,” او گفت:. “مردم در آینده و سفارش یک تن از مواد غذایی و فقط به ما نشان عشق. این اجازه می دهد تا شما می دانید که وجود دارد هنوز هم مردم خوب در خارج وجود دارد.”

اگر چه رستوران ها مجاز به بازگشایی در 25 درصد از آن ظرفیت 225° شهری دود آن را نگه داشته dine-در منطقه بسته شده است. تاسیس است که هنوز فروش مواد غذایی خود را برای منظقه و تحویل.

استقرار روزانه باز است از ساعت 11 صبح تا 9 p. m. برای سفارش و اطلاعات تماس 210-444-9956 و یا بازدید 225urbansmoketx.com.

پریسیلا آگور کلی انتساب گزارشگر MySA.com | [email protected] | @CillaAguirre

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>