‘I Love Rock ‘N’ Roll’ ترانه سرا آلن مریل می میرد از coronavirus; Joan Jett سوگواری

آلن مریل که اشعاری سرود “I Love Rock ‘N’ Roll” که شد عصر-تعریف آمار برای همکار کرنش Joan Jett مرده است از عوارض ناشی از کروناویروس در سن 69.

دختر لورا مریل اعلام کرد مرگ پدرش در Facebook یکشنبه ساعت پس از خروج خود را از شهر نیویورک در اتاق بیمارستان.

“Coronavirus در زمان پدر من امروز صبح,” او نوشت. “من داده شد 2 دقیقه برای گفتن خداحافظی من قبل از من عجله. او به نظر می رسید مسالمت آمیز و به من چپ وجود دارد هنوز هم با روشنایی ضعیف تابیدن از امید که او نمی تواند یک صدای تیک تیک در سمت راست از سی ان ان و فاکس نیوز صفحه نمایش و … در آن زمان من در درب آپارتمان من من دریافت کرد که او رفته بود.”

مریل نوشت ruefully در مورد شوخی با پدرش در مورد “سرد” او تا به حال پایین آمدن با هفته پیش.

ستاره کشور Joe Diffie می میرد: Carrie Underwood, Brad Paisley سوگواری

“من تا به حال فقط عکس پرتره خود را برای آلبوم جدید خود. پیامک با او پیش از آن. او با بازی کردن ‘سرد’ او فکر او بود,” او نوشت. “من ساخته شده یک میلیون و جوک در مورد ‘رونا” و چگونه آن را ‘getcha’…پسر من احساس احمق. اگر هر چیزی می تواند از این من خواهش می کنم از شما به طور جدی از این. پول مهم نیست.”

آلن مریل نوشت: “I Love Rock ‘N’ Roll” را برای گروه خود را فلش و ثبت آن در سال 1975. در ادای احترام پست در توییتر یکشنبه شب Jett به یاد می آورد از شنیدن این آهنگ برای اولین بار. او ثبت شده آن در سال 1982 و آن را بزرگترین ضربه, تیراندازی به شماره 1 به مدت هشت هفته در ایالات متحده نمودار.

“من هنوز هم می تواند به یاد داشته باشید تماشای فلش در تلویزیون در لندن و در حال دور توسط این آهنگ که فریاد زد ضربه به من” نوشت: Jett. “با قدردانی عمیق و غم به قصد او یک سفر امن به طرف دیگر.”

چوب زیر گهواره Meat Loaf سوگواری مریل که در گروه خود را برای چهار سال, on Facebook.

“اجازه دهید این یک درس برای همه ما سعی می کنید به ماندن در تماس با مردم شما را واقعا دوست دارم و در مورد مراقبت. زندگی بسیار کوتاه است. آلن من متاسفم که من را در رسیدن به شما سال پیش. من شما را بسیار دوست دارم” نوشته Meat Loaf, اصرار طرفداران به بازی “I Love Rock ‘N’ Roll” با صدای بلند.

“جشن زندگی آلن مریل. سپس می گویند نماز برای آلن و جهان است.”

لورا مریل نوشت وجود دارد به احتمال زیاد نمی تواند یک مراسم تشییع جنازه پدرش.

“ما احتمالا قادر نخواهد بود به سوگواری او به درستی با یک تشییع جنازه” او نوشت. “من فقط از دست بزرگترین عشق زندگی من و نمی قادر خواهد بود به آغوش هر کسی که من و خود نیاز به قرنطینه برای دو هفته….به تنهایی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>