“من دوست دارم شوهرم’: Buttigieg در پاسخ به Limbaugh ادعا امریکا آماده است برای یک گی جمهور

واشنگتن – پیت Buttigieg گفت: او را “سخنرانی در ارزش های خانواده” از زمان مجری رادیویی محافظه کار Rush Limbaugh, که گفت که دموکرات ها و امریکا آماده نیست برای یک گی جمهور.

Limbaugh که اهدا شد مدال آزادی ریاست جمهوری رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ایالت متحده آمریکا, گفت: روی خود را نشان می دهد که دموکرات ها می ترسند برای انتخاب Buttigieg.

“آنها می گویند چگونه این رفتن به نگاه 37 ساله پسر گی, بوسیدن شوهر خود در مرحله بعدی به ‘آقای مرد’ دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن? چه رفتن به اتفاق می افتد وجود دارد ؟ ” مجری رادیویی محافظه کار گفت. “آنها به دنبال در که و آنها رو به توان گفت که با وجود تمام پیشرفت های بزرگ و با وجود همه wokeness و با وجود همه زمین که پوشش داده شده است و آمریکا هنوز آماده نیست برای انتخاب یک پسر گی, بوسیدن شوهر خود در بحث مرحله جمهور.”

ظاهر می شود در سی ان ان Buttigieg, 38 پاسخ دادند.

“من دوست دارم شوهر من. من وفادار به” Buttigieg گفت. “در مرحله ما معمولا فقط برای یک آغوش. اما من او را بسیار دوست دارم و من قصد ندارم به سخنرانی در ارزش های خانواده از امثال Rush Limbaugh.”

مدال آزادی: آنچه در آن است و چرا تهمت جایزه آن را به راش Limbaugh در طول دولت از اتحادیه ؟

اگر Buttigieg موفق به کسب نامزدی حزب دموکرات او خواهد بود که برای اولین بار گی نامزد به نمایندگی از یک حزب بزرگ در انتخابات ، او و شوهر خود تصفیه و تزکیه سابق, مدرسه, معلم, ازدواج شده است پس از سال 2018 است.

Buttigieg تا به حال قوی نمایش در مقدماتی حزب دموکرات تا کنون ادعا اوایل پیروزی در آیوا قفقاز و به سختی انتهایی پشت سن. برنی ساندرز من-VT., در نیوهمپشایر اولیه.

بسیاری از Buttigieg دموکراتیک رقبای دفاع سابق South Bend شهردار پس از Limbaugh نظرات. سناتور. الیزابت وارن D-Mas., توییتی که آنها را “نفرت انگیز و توهین آمیز” در حالی که سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن آنها را به نام “بخشی از شرارت این دولت است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن است و بارها و بارها گفت که او هیچ مشکلی با Buttigieg گرایش جنسی و گفت که او فکر او می تواند رای برای یک گی جمهور.

Buttigieg ضربه دولت به ویژه معاون رئیس جمهور مایک پنس بر موضع خود در تجاوز مسائل. پنس سابق فرماندار ایندیانا در طول تصدی خود پیشرو دولت امضا و به قانون “آزادی مذهبی” لایحه که منتقدان گفت: یک مجوز به تبعیض علیه افراد همجنسگرا. اما به زودی پس از او امضا, اندازه, او همچنین از امضای متمم در نظر گرفته شده برای آن را روشن است که کسب و کار در دولت نمی تواند تبعیض بر اساس گرایش جنسی.

جو بایدن: من “نا امید” در لیندزی گراهام

بیشتر: او کشیده رای خود زمانی که او در بر داشت از پیت Buttigieg همجنسگرا است. او می گوید: “من در حال اجرا به رئیس جمهور ،

شعار ایمان خود Buttigieg گفت: در سال گذشته “اگر من همجنسگرا بودن یک انتخاب, این یک انتخاب است که ساخته شده بود به مراتب بالاتر از پرداخت درجه. و این چیزی که من آرزو می کنم که مایک Pences جهان خواهد فهمید. که اگر شما یک مشکل با who I am, مشکل خود را با من نیست — خود نزاع آقا با خالق من.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>