‘من می دانم که ارزش زندگی انسان’: اطرافیان کمک می کند تا صرفه جویی افسر پلیس پس آتشین سقوط

پلیس در پنسیلوانیا در حال اعتباری اقدام سریع از اطرافیان برای کمک به نجات یکی از آنها افسر پس از یک تصادف آتشین.

“Daylan در واقع گفت:” من قصد ندارم به او اجازه می میرند'” گفت: Uniontown پلیس ستوان توماس Kolencik. “وجود دارد هیچ کلمه ای برای توصیف, شما می دانید.”

وجود دارد بسیاری از قدردانی از Uniontown اداره پلیس روز یکشنبه پس از یک تصادف شدید مربوط به یکی از خود را.

“ما خدا را شکر که Daylan در منطقه در آن زمان داد.” Kolencik. “این می توانست خیلی بدتر است.”

ستوان توماس Kolencik با اشاره به Daylan McLee.

“ما احساس می کنیم در خانه و خواهر من آمد و فریاد که دو خودرو به یکدیگر ضربه و یک پلیس” گفت: McLee.

McLee گفت: او زد بیرون و دیدم Uniontown افسر پلیس جی Hanley به دام افتاده در رزمناو. تصادف رخ داده در مقابل خانه اش در امتداد شرق خیابان فایتی.

“او درخواست نمی رفت. نمی توان نقل مکان کرد. پای خود را,” او گفت:. “سپس ما شروع به دیدن شعله های آتش شروع به آمدن داخل ماشین از پایین و من می دانستم که ما تا به حال به آن را دریافت. یک افسر دیگر سعی در کمک به من و من فقط پاره پاره درب باز و ما شروع به کشیدن او در سراسر خیابان قبل از ماشین مشتعل و یا هر چیز جدی است که می خواهم.”

McLee و Uniontown پلیس Captain David Rutter کشیده افسر Hanley به ایمنی در حالی که یک افسر دیگر خاموش کردن آتش. Hanley بود که پرواز به یک مورگانتاون بیمارستان با یک پا آسیب و تحت عمل جراحی قرار گرفتند. Uniontown, پلیس می گویند راننده وسیله نقلیه دیگر قادر به راه رفتن به آمبولانس و گفت: امدادگران او خوب بود.

سرهنگ Kolencik گفت: او فراتر از سپاسگزار برای آنچه McLee را برای یکی از این افسران.

“بسیاری از چیزهای دیوانه هستند که در جهان و من تا به حال بهترین به پایان می رسد در زندگی, اما من می دانم که ارزش زندگی انسان است. شما نمی توانید آن را جایگزین” McLee گفت. “آن روز پدر. من مطمئن هستم که اگر او دارای فرزند است, اما من می دانم او به خانواده و من کاملا مطمئنم که آنها در حال خوشحالم که او وجود دارد و من خوشحالم که او را در خانه و یا رفتن به خانه.”

Uniontown, پلیس می گویند افسر Hanley شد در پاسخ به کمک دو افسر در تماس دیگری که تصادف اتفاق افتاده است. که چگونه از آن اتفاق افتاد ایالتی پنسیلوانیا پلیس در حال بررسی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>