واشنگتن – چند قانونگذاران جمهوریخواه کنگره ابراز نگرانی شنبه بیش از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات به زندان محکوم شدند دیرین متحد راجر سنگ مسئله ای است که باعث سریع تماس برای تحقیقات توسط دموکرات ها و نقد است که رئیس جمهور بود و دخالت در یک پرونده جنایی.

“من فکر نمی کنم او باید اظهار نظر در مورد این سیستم گفت:” لیندزی گراهام سناتور. R-S. C. “من فکر نمی کنم که مناسب است.”

یک تعداد انگشت شماری از دیگر توافق کردند. “رئیس جمهور باید بدست درگیر” گفت: سناتور. سوزان کالینز یک مین خواه.

“من فکر می کنم رئیس جمهور جیر تشدید وضعیت” گفت: سناتور. جان کندی, R-La., که افزود: “او به عنوان صدای جیر جیر. من آرزو می کنم او می خواهم صدای جیر جیر که کمتر نمی خوای اتفاق می افتد.”

بیشتر: مغلوب ساختن پیشی جستن از برکات دادستان کل لایحه Barr برای ‘مسئول’ راجر سنگ جمله

بیشتر: دادستان ترک راجر سنگ مورد به عنوان DOJ backtracks در زندان توصیه برای مغلوب ساختن پیشی جستن متحد

دادستان در ابتدا توصیه می شود که سنگ خدمت به هفت تا نه سال در زندان پس از متهم شدن در ماه نوامبر از دروغ گفتن به کنگره و مانع روسیه تحقیقات برای محافظت از مغلوب ساختن پیشی جستن و مبارزات انتخاباتی خود را. در روز سه شنبه تهمت توییتی توصیه ناعادلانه بود و آن را به نام “سقط جنین از عدالت” است که نباید اجازه داده شود. چند ساعت بعد وزارت دادگستری گفت: این امر کاهش محکومیت توصیه.

پس از اعلام تغییر, توصیه, چهار حرفه دادستان درگیر در این پرونده کناره گیری کرد – و یکی در سمت چپ و وزارت دادگستری به طور کامل. وزارت دادگستری را تکذیب کرد مقامات مغلوب ساختن پیشی جستن نقش مهمی در تصمیم خود برای کاهش, توصیه.

در حالی که دموکراتها خواستار بررسی و از او پرسید که دادستان کل ویلیام بر آورده شود قبل از کنگره به شهادت دیگر جمهوری خواهان مجلس سنا تا حد زیادی شانه ای بالا انداخت نگرانی.

حتی در حالی که برخی بر این باورند که رئیس جمهور باید بدست درگیر در این موضوع را ندارد و آن را باور موجه کنگره بررسی است. بسیاری به نام محکومیت شدید و گفت: رئیس جمهور حق دارد به شک و تردید از دادستان فدرال با توجه به تحقیقات به روسیه و مبارزات انتخاباتی خود که ابری خود را برای اولین بار در سال.

“من فکر می کنم آن را کاملا مناسب که رهبری خواهد دخالت کند اگر آنها را به یک بی عدالتی” گفت: سناتور. کوین کرامر R-N. D. “در هر صورت اگر آنها را ببینید یا بیش از حد سخت از مجازات و یا بیش از حد نور از مجازات. آن را مناسب برای آنها دخالت کنند.”

سناتور. Tim Scott, R-S. C. گفت: نگرانی در مورد رئیس جمهور دخالت اغراق آمیز به نظر می رسد. “من فکر می کنم بسیاری از علوفه. به نظر نمی رسد به یک آتش است.”

بیشتر: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ousts الکساندر Vindman, Amb. گوردون Sondland روز پس از تبرئه سنا

مغلوب ساختن پیشی جستن ادامه داد: به وزن در این مورد روز شنبه, ستایش Barr برای “در اختیار گرفتن” از سنگ محکومیت توصیه. “تبریک به دادستان کل لایحه بار برای گرفتن شارژ از یک مورد که کاملا خارج از کنترل و شاید باید حتی شده به ارمغان آورد” مغلوب ساختن پیشی جستن است.

نظرات همراه با رئیس جمهور حذف چند مقامات دولت که علیه او شهادت در خانه را استیضاح پرس و جو پرسش در مورد تهمت رفتار پس از استیضاح محاکمه.

خواسته در مورد اینکه آیا او بر این باور تهمت آموخته هر درس از استیضاح دیابت لیزا Murkowski R-آلاسکا گفت: “خوب گرفته نشده است بسیار قوی شاخص این هفته است که او دارد.”

سناتور. میت رامنی جمهوری خواه یوتا که تنها ایران رای به محکومیت رئیس جمهور در یکی از استیضاح مقالات گفت که او انتظار ندارد که رئیس جمهور برای تغییر راه خود را.

“من نمی دانم که شما در حال دیدن چیزی متفاوت از امروز شما را در گذشته” رامنی گفت. “رئيس جمهور است که او, او نمی کند و تغییر زیادی است.”

کمک: David Jackson

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im