‘من نمی تواند پرش در مقابل میکروفون و او فشار پایین: Fauci آدرس تهمت coronavirus ادعا

Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی تبدیل به چهره کاخ سفید را علمی و پزشکی پاسخ به COVID-19 coronavirus شیوع اغلب ظاهر می شود در کنار رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در طول وظیفه نیروی اخبار کنفرانس ها.

اما او و رئیس جمهور باید همیشه به توافق حقایق اطراف شیوع.

برای مثال پس از مغلوب ساختن پیشی جستن بازی های برگزار شده تا مواد مخدر مورد استفاده در درمان مالاریا به عنوان یک پتانسیل “تغییر بازی” در مبارزه با coronavirus Fauci گفت: تنها مدرکی است که این دارو می تواند مفید بود “حکایتی است.” Fauci نیز مغایر با مغلوب ساختن پیشی جستن در جدول زمانی برای واکسن و شدت شیوع.

در مصاحبه با علم مجله Fauci گفت که او و تهمت نیست اختلاف نظر در مسائل اساسی.

“حتی اگر ما مخالف در برخی از چیزهایی که او گوش می دهد. او راه خود را می رود. او سبک خود” Fauci گفت. “اما در مسائل اساسی او گوش دادن به آنچه که من می گویم.”

اما او گفت: در اخبار کنفرانس رئیس جمهور می گوید همه چیز “در راه است که من نمی خواهد آن را بیان دلیل آن می تواند منجر به برخی از سوء تفاهم در مورد آنچه حقایق در مورد یک موضوع داده شده است.”

وقتی پرسیده شد که مورد تهمت و ادعا می کنند که چین می تواند داشته باشد گفت: جهان در مورد کوروناویروس سه یا چهار ماه زودتر Fauci رشد دفاعی است.

می خواهید به صحبت بیشتر در مورد سیاست؟: Join our Facebook group: ‘در سراسر راهرو در سراسر کشور.’

“چه شما می خواهید مرا به انجام? منظور من به طور جدی جان بیایید واقعی شما چه من می خواهم به انجام?” او پرسید: علم نویسنده کارکنان جان کوهن.

“راه آن اتفاق افتاده است که پس از او ساخته شده بیانیه ای که گفتم مناسب مردم آن را نمی بازدیدها: چون دو یا سه ماه پیش از آن می شده اند سپتامبر” Fauci توضیح داد. هر چند چین شده است برای انتقاد از عدم شفافیت و افشای اطلاعات هر چه زودتر اولین مورد شناخته شده از این بیماری در اوایل دسامبر.

“دفعه بعد آنها نشستن با او و صحبت در مورد آنچه که او است رفتن به می گویند آنها می گویند آقای رئیس جمهور مراقب باشید در مورد این و نمی گویند که” Fauci ادامه داد. “اما من نمی توانید پرش در مقابل میکروفون و فشار او را پایین. OK او آن را گفت. بیایید امتحان کنید و آن را تصحیح برای دفعه بعد.”

او گفت که نیروی کار به طور معمول برای حدود یک ساعت و نیم قبل از اخبار کنفرانس به بحث در مورد نقاط آنها می خواهید به برجسته و “کسی می نویسد: گفتار.”

“سپس او می شود و آگهی libs در سخنرانی خود. و سپس ما وجود دارد را امتحان کنید و پاسخ سوال” Fauci گفت.

Fauci گفت که او هرگز به مراجعه coronavirus به عنوان “چینی ویروس” مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان شروع به انجام پس از تایید coronavirus موارد در ایالات متحده شروع به سنبله.

‘چینی ویروس’: مغلوب ساختن پیشی جستن با استفاده از چین به عنوان یک فویل هنگامی که صحبت کردن در coronavirus فاصله خود را از انتقاد

یکی دیگر از نا امیدی است محور در دولت نیروی کار به عمل اجتماعی خود را-فاصله گرفتن توصیه ها و توقف, اخبار کنفرانس ها در شلوغ کاخ سفید اتاق جلسه.

“ما باید از نظر فیزیکی جدا کردن کمی بیشتر در آن کنفرانس مطبوعاتی” Fauci گفت. “من در حفظ و گفت:” هیچ راهی وجود دارد ما می توانیم مجازی کنفرانس مطبوعاتی?’ تا کنون هیچ. اما زمانی که شما در حال برخورد با کاخ سفید گاهی اوقات شما باید بگویم که با یک, دو, سه, چهار بار و سپس آن اتفاق می افتد. بنابراین من قصد دارم برای ادامه دهم.”

Fauci نیز خواسته شد در مورد یک تصویر از او که رفت و ویروسی در هفته گذشته که او در آن تحت پوشش صورت خود را طی یک کنفرانس خبری که تهمت توضیح وزارت امور خارجه به عنوان “دولت عمیق بخش” یک مرجع به رئیس جمهور نظریه که دیرین کارمندان دولت در حال تلاش برای تضعیف او.

“بدون نظر” Fauci گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>