‘من نمی توانم جزئیات لب خود را’: جامعه ناشنوا چهره دیگری مانع ارتباط به عنوان ماسک صورت جدید تبدیل عادی

مری بث Pagnella که زندگی با عمیقی از دست دادن شنوایی بیشتر از زندگی خود می بالد خودش بودن بسیار عالی لب خوان.

اما در میان coronavirus شیوع خواندن لب دشوارتر شده است با دولت فدرال و مقامات معرفی و برخی از نیاز مردم به پوشیدن ماسک ،

“من احساس می کنم خیلی از دست داد و از آنجا که [مردم] هستند با پوشیدن ماسک و من نمی توانم جزئیات لب خود را” Pagnella گفت: ایالات متحده آمریکا امروز. “قادر به شنیدن به اندازه کافی سخت است. در حال حاضر لب خواندن سخت است, بیش از حد.”

با پوشیدن ماسک صورت تبدیل شده است و طبیعی جدید برای زندگی روزمره — و آن را ادامه خواهد داد تا به عنوان مطلب متحده شروع به شل اجتماعی فاصله محدودیت برای بازگشایی اقتصاد خود را.

این یک چالش از دست داده است در جامعه ناشنوا.

موج دوم از coronavirus: وقتی که آن ضربه و آن چه خواهد بود ؟

“در زبان اشاره آمریکایی, گرامر زبان وجود دارد و در صورت بیان گفت:” پیتر کوک صندلی وزارت از زبان اشاره آمریکایی در کلمبیا کالج های شیکاگو است.

“به منظور واقعا برقراری ارتباط در زبان شما نیاز به این صورت بیان” طبخ شده است که ناشنوا گفت: ایالات متحده آمریکا امروز.

حتی تماشای تلویزیونی کنفرانس های مطبوعاتی می تواند مشکل کوک گفت. در حالی که برخی از دولت های محلی باید ASL مترجمان در دسترس بسیاری از همین حالا — از جمله در نزدیکی-روزانه کاخ سفید coronavirus نیروی کار جلسات.

انجمن ملی ناشنوا و شورای ملی معلولیت باید با ارسال نامه به کاخ سفید برای درخواست ASL مترجمین به در دسترس باشد سی ان ان گزارش شده است.

“بنابراین ما تکیه بر هر یک از دیگر” گفت: طبخ. “آن بوده است بسیار مهم برای ما با استفاده از چیزهایی مانند رسانه های اجتماعی و حتی توییتر [و] برنامه های مانند مارکو پولو [برای] نگه داشتن ما متصل و نگه داشتن ما آگاهانه به عنوان یک جامعه است.”

ساخت یک ماسک? در اینجا که در آن به خرید مواد خود را در خانه

بسیاری از سازمان ها از جمله انجمن ملی ناشنوا در حال ارائه خدمات مانند ویدئوها با مترجم های روز رسانی در COVID-19.

جلسه سخنرانی و ناشنوا مرکز در سیاتل, واشنگتن, همکاری با Hypernovas تولیدات و ایجاد یک مجموعه ای به نام “چه اتفاق می افتد!?!?!?!?” ارائه coronavirus به روز رسانی در ASL. میزبان نشان می دهد جاشوا کاستیا ناشنوا عملکرد هنرمند همچنین سهام راهنمایی در مورد همه چیز مثل کار کردن در سلامت روانی خود را در طول بحران.

لیندسی Klarman مرکز اجرایی, مدیر گفت: ایالات متحده آمریکا امروز است که آنها از نزدیک با مقامات دولتی برای اطمینان از جلسات مطبوعاتی و سایر ویدئوها شامل یک مترجم و یا بسته نوشتن شرح تصاویر و.

“من فکر می کنم نکته اصلی به خاطر داشته باشید این است که ما لازم نیست همه اطلاعات راه همان” Klarman گفت. “ما اصلا دسترسی به زبان از طریق صحبت به زبان انگلیسی, و خیلی بیشتر است که ما می توانیم برای حمایت از تنوع فرهنگی در جامعه ما بهتر است همه ما می شود.”

هر دو طبخ و Pagnella نیز به دنبال راه های خلاقانه برای کمک به جوامع خود. یکی از آنها این است که با ایجاد ماسک روشن.

Pagnella ایمیل فرستاده شده یک دانش آموز کالج در کنتاکی که ایجاد شده قابل استفاده مجدد پاک کردن ماسک ها برای افراد ناشنوا و کم شنوا. نوجوانی دانشجو در دانشگاه کنتاکی شرقی تحصیل در آموزش و پرورش برای افراد ناشنوا و کم شنوا ایجاد یک GoFundMe حساب برای کمک به کشتی ماسک به صورت رایگان.

اخبار الهام Pagnella برای ایجاد ماسک با دوستان خود با استفاده از چگونه به راهنمای توسط لارنس برای به اشتراک گذاشتن با افراد ناشنوا و سخت از شنیدن جامعه در زادگاه او از الکساندریا ، برخی از آنها خواهد شد به دانش آموزان در دانشگاه Gallaudet یک دانشگاه خصوصی برای آموزش افراد ناشنوا و کم شنوا در واشنگتن ،

“من نمی تواند دوختن اما من خیلی مایل به یاد بگیرند که یکی از دوستان من در حال رفتن برای وام یک ماشین دوخت به من” Pagnella گفت.

واقعیت را بررسی کنید: چه چیزی درست و چه چیزی نادرست در مورد کوروناویروس?

برای طبخ او را در رسیدن به مد گروه مطالعات در دانشگاه کلمبیا شیکاگو به دانش آموزان را در ماسک برای دانش آموزان خود را و یا احتمالا برای ایجاد یک کلاس برای ترم پاییز.

“وجود دارد یک حس collectivism و به اشتراک گذاری اطلاعات و من فکر می کنم این چیزی است که در سراسر کشور واقعا پیوند جامعه ناشنوا” گفت: طبخ.

“در همان زمان [آن را] تصدیق وجود دارد که برخی بسیار مهم و مسائل جدی است که ما نیاز به دسترسی به عنوان یک جامعه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>