فقط به فلوریدا رسید آمار یک رکورد جدید برای COVID-19 مرگ یک کلانتر تصمیم وجود دارد بدون نیاز به پوشیدن یک ماسک اگر شما یک معاون در Marion County است.

کلانتر بیلی جنگل ارسال یک ایمیل به کارکنان این هفته به دست آمده توسط Ocala Star-بنر سفارش خود نمایندگان برای جلوگیری از پوشیدن ماسک در محل کار. سفارش نیز به بازدید کنندگان به دفتر خود و افزود: معافیت برای افسران در مکان های خاص از جمله بیمارستان و با توجه به واشنگتن پست.

“در حال حاضر من در حال حاضر می توانید شنیدن ناله و فقط بنابراین شما می دانید که من این تصمیم و من باید وزن آن را برای دو هفته گذشته” جنگل گفت: در ایمیل. “ما می توانیم بحث و استدلال می کنند در تمام طول روز از چرا و چرا. این واقعیت است که مقدار حرفه ای است که به همین دلیل ما باید با من می توانید پیدا کردن مقدار دقیق از حرفه ای ها که می گویند چرا ما نباید.”

در روز سه شنبه فلوریدا گزارش 217 جدید مرگ و میر. دولت ثبت بیش از 543,000 موارد از رمان coronavirus و 8,765 مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

COVID-19 شیوع: 15 نفر مرده در کتی مرکز نوتوانی تحت بررسی پس از COVID-19 شیوع

“اگر یک فرد مایل به حذف یک ماسک آنها خواسته خواهد شد که به ترک” جنگل اظهار داشت: با توجه به Star-بنر. “اگر فرد راحت با ایستاده و انتظار در لابی با افراد دیگر مودبانه درخواست خود را به شماره همراه و توصیه آنها را به ایستادگی در خارج و یا نشستن در وسیله نقلیه خود را و شما خواهد شد پیام های متنی و یا تماس با آنها را با خود به اتمام معامله.”

در ماه جولای مراکز کنترل بیماری و پیشگیری خواست آمریکایی ها به پوشیدن ماسک برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus.

“ما در حال دفاع در برابر COVID-19,” CDC مدیر Dr. Robert R. Redfield گفت. “پارچه پوشش صورت یکی از قدرتمند ترین سلاح ما باید به سرعت و متوقف کردن گسترش ویروس – به ویژه هنگامی که استفاده جهانی در یک جامعه تنظیم می باشد. همه آمریکایی ها باید مسئولیت برای محافظت از خود و خانواده و جوامع خود.”

alison.medley@chron.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im