‘من به آنها تماس بگیرید رزمندگان’: هوستون مردی که جان سالم به سرطان و COVID-19 اعتبارات تیم پزشکی

Houstonian دنی دیویس جان سالم به در سه جنگ با سرطان تنها به صورت یک حمله بی امان از رمان coronavirus در اوایل ماه جولای.

“من فکر می کنم من آن را قرارداد در یک رویداد تیراندازی در gun club,” دیویس گفت:. “من احساس ضعیف است. من تا به حال سرفه من تا به حال بزرگ شبانه و اسهال است.”

دیویس گفت که وجود یک نقطه محوری هنگامی که او احساس کردند که او تا به حال مشکل فقط ایستاده.

“من حتی نمی تواند ایستاده در حمام. من کل خانواده رو از من گرفت و مرا به یادبود هرمان در Gessner. آنها با قرار دادن اکسیژن متر بر من. و در هیچ زمان آنها تا به حال من در اتاق اورژانس.”

آن را یک سونامی’: Texas شهرستان مجبور به فروشگاه بدن در کامیون خود را به عنوان دولت مجموعه رکورد جدید برای COVID-19 مرگ و میر

او اضافه کرد که زمانی که او تازه پذیرفته شده در ER او ملاقات یک دکتر که “تراوش اعتماد به نفس.”

“من فقط به او نگاه کرد و گفت: تو رو COVID-19. ما میخوایم شما از اینجا’,” دیویس گفت:.

دیویس گفت که تیم پزشکی درمان او را در ER برای 33 ساعت است.

“آنها از من مراقبت میکنی. این افراد باید شجاعت,” دیویس گفت:. “اولین چیزی که آنها به من lay me در معده است. آنها شما را با قرار دادن در معده خود را برای دریافت اکسیژن خود را به سطوح بالاتر است.”

در دومین روز از COVID-19 درمان دیویس شروع به احساس بهتر است.

“من ریه ها باز شد ، روز دوم آن را آسان تر برای نفس کشیدن,” دیویس گفت:. “به آرامی و قطعا با هر روز ریه های من بودند بهبود است. من تو را دیدم آن را با چشم خود من را در چهارم یا پنجم بعد.”

دیویس موفق به ضرب و شتم این ویروس پس از هفت روز از بستری شدن در بیمارستان و او اعتبار هوستون پزشکان و پرستاران برای پرستاری او را به سلامت هر مرحله از راه است.

“من آنها را رزمندگان–پزشکان و پرستاران,” دیویس گفت:. “ما در حال پیروزی در نبرد در برابر COVID-19 هر روز در هوستون. شما می دانید که شما در دست خوب هستند و شما می توانید از وجود دارد.”

یکی از کلیدی ER پزشکان درمان coronavirus بیماران دکتر شبانه Walia صحبت در مورد چقدر مهم است برای پزشکان و پرستاران برای ایجاد یک پیوند با بیماران در طول یکی از مهمترین و احساسی ناراحت کننده بار زندگی خود را.

“آنچه مهم است این است که برای ایجاد رابطه دوستانه با یک بیمار” Walia گفت. “هنگامی که شما در حال ورود به یک استرس بالا و وضعیت به طور خاص با COVID-19 آن را به ویژه مهم است به یک کمی از زمان برای تسکین برخی از استرس است.”

خسته اسناد: هوستون ICU doc می گوید مراقبان خسته توصیف طولانی مدت اثرات COVID-19

در حال حاضر پس از مصیبت دیویس تشویق دیگران به دنبال مراقبت های فوری و نمی شود می ترسم اگر تست شما مثبت برای COVID-19.

“به دنبال علائم اولیه. خودتان را به بیمارستان اگر تست شما مثبت است. آیا نمی شود ترس,” دیویس گفت:. “من در جولای 7th کردم و از آنجا در تاریخ 14 ژوئیه. من دارم زندگی می کنم اثبات این که این پروتکل کار می کند.”

دیویس همچنین گفت که او حمایت از پوشیدن ماسک به خاطر حفاظت از آن کمک می کند تا دیگر Houstonians.

“من میخوام پوشیدن یک ماسک و من میخوام انجام آن به دلیل احترام من را برای شهروندان هوستون,” دیویس گفت:. “شما آن را از احترام به هر کس دیگری در جامعه.”

زمانی که او برای اولین بار به خانه آمد و پس از COVID-19 نبرد دیویس گفت: او فقط خیلی خوشحال به نوزادان.

“اولین چیزی که من انجام داد این بود که نشستن روی نیمکت و سلام به سگ من,” دیویس گفت:.

هیچ چیز را حفظ خواهد کرد دیویس را برای بیش از حد طولانی است. او در حال حاضر در جاده ها به, بهبود, او گفت:.

“ریه ها من هنوز هم تحت تاثیر قرار, اما هر روز من قوی تر,” دیویس گفت:. “هوستون نیست که به نگرانی در مورد این ویروس. ما بهترین تیم پزشکی در جهان در اینجا. ما هم این است.”

[email protected]hron.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>