“من خوش شانس’: هوستون-منطقه, دکتر, بازیابی از COVID-19 پس از درمان های نوآورانه

پس از دردناک نبرد با رمان coronavirus دکتر هوستون در حال حاضر اعتبارات نوآورانه نقاهت پلاسما برای درمان صرفه جویی در زندگی خود.

آن را مداوم تب با درجه پایین پدید آمده است که به عنوان یکی از اولین COVID-19 علائم برای دکتر جری Wasserstein از بیتون, که با این نسخهها کار برای یک هوستون-منطقه پرستاری صفحه اصلی گروه.

“من شروع به داشتن علائم در مارس 6—درجه, تب, خواب آلودگی بیش از حد و از دست دادن اشتها و غذا فقط مزه وحشتناک” Wasserstein گفت.

او سپس تصمیم به انجام COVID-19 تست ساقی در ورزشگاه.

“آن زمان حدود 6 روز قبل از آنها اطلاع داده بود که من مثبت” Wasserstein گفت.

پس از خود-قرنطینه در خانه, سپس او شروع به تجربه جدی تنفسی مسائل. او سپس متوجه شدم پس از ارزیابی سطح اکسیژن خود را با یک پالس اکسیمتر که او نیاز به سر به بیمارستان.

“من با فرآیند له له زدن respirations. من نمی توانستم صحبت کردن و کل جمله و من کوتاه خواهد بود از نفس” Wasserstein گفت.

در سومین روز از بستری Wasserstein تحت نقاهت پلاسما درمانی در یادبود هرمان غربی.

“بخشی از داستان که بیشتر تاثیرگذار برای من این بود که بسیاری از مردم در تلاش برای پیدا کردن اهدا کنندگان برای من” Wasserstein گفت. “این شگفت انگیز بود تمام افرادی که می خواستند به کمک مالی. وجود دارد این غلیان احساسات. به عنوان من بود تخمگذار وجود دارد در بیمارستان, تخت خواب, من در تلاش بود به فکر می کنم چگونه من که قرار بود به بازپرداخت همه است.”

آن را در زمان یک زن و شوهر از روز قبل از درمان نشان داد نتایج مثبت است. این نقاهت پلاسما درمان با این نسخهها کار از طریق انتقال خون از پلاسما از بیمارانی که بهبود از coronavirus. پلاسما حاوی آنتی بادی های ساخته شده توسط سیستم ایمنی بدن به طور موثر حمله COVID-19 عفونت است. یکی دیگر از درمان Wasserstein با تجربه شامل کوه در می رم او را بر روی معده اش به نام “مستعد موقعیت” است که می تواند کمک به افزایش جریان هوا به ریه ها.

“در اوایل روز دوم پس از پلاسما درمان من خیره شد داشتن یک حس طعم و حس بویایی” Wasserstein گفت. “آنها در حال حاضر آغاز شده به من در داخل وریدی استروئید. پلاسما در طی چند روز آینده بهبود وضعیت و آنها شروع به از شیر گرفتن اکسیژن من.”

به عنوان او شروع به بهبود او از تمام چیزهایی که او می خواست به انجام زمانی که او به خانه بازگشت از بیمارستان است.

“زمانی که من به خانه من تلاش برای پیدا کردن که همسایگان من هستند و پیدا کردن در مورد خانواده خود را.”

Wasserstein گفت که او احساس راحت است که او نمی تواند قرار داده شده در یک ماسک.

“من فقط خوش شانس بود که من یک بازمانده خوش شانس که نیست باید یک ماسک” Wasserstein گفت. “آن را در زمان زمان طولانی برای بازگشت به حالت عادی. پس از 10 روز من هنوز هم نیاز به اکسیژن اما در حال حاضر من عملکرد ريوی طبیعی است.”

یک کلمه از اخطار او می خواهد برای تصویب به همراه دیگران در مورد خود را COVID-19 مبارزه ادامه با پوشیدن ماسک.

“من فقط می خواهم به مردم توصیه همچنان محتاط” Wasserstein گفت. “ما باید یکی دیگر از ظهور مجدد بیماری است. مردم احساس می کنند مانند آنها غیر قابل نفوذ به این.”

دیگر پیام او می خواهد برای به اشتراک گذاشتن است برای نگه داشتن یک نگرش مثبت است.

“به نظر می رسد از تجربه من است که اگر شما بهتر شما ادامه خواهد داد برای دریافت بهتر” Wasserstein گفت.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>