شوهر, کشته در حمله به خانه در شمال شهرستان هریس آپارتمان

یک مرد به ضرب گلوله کشته شد به عنوان همسر و دو فرزند خود را مخفی می کردند در یک اتاق قفل شده است و در اوایل صبح روز پنجشنبه پلیس می گویند.

مشکوک مسلح خود را مجبور به خانواده آپارتمان در 15300 بلوک الا بلوار حدود 2 a. m. به گفته هریس شهرستان کلانتر دفتر کارآگاه قتل دنیس Wollford. مرد دستور داد دو زنان و کودکانی که زنده در داخل آپارتمان به قفل خود را به یک اتاق Wollford گفت.

ولگردی و قانونی شکنی کشتار: سه گانه قتل مشکوک دستگیر شده در جنوب شرق هوستون, پلیس می گویند

این مرد بود که یکی از زنان قفل در اتاق به نام 911 و توصیف مبارزه او شنیده بین شوهرش و مشکوک. لحظاتی بعد او شنیده ام یک گلوله به عنوان نمایندگان بودند که در راه خود را Wollford گفت.

نمایندگان وارد شده و دریافتند مرد مرده در داخل آپارتمان و مسلح هیچ جا یافت می شود. زنان و کودکان منتظر پلیس می رسند قبل از آنها خارج شد اتاق Wollford گفت.

کارآگاهان نیست انتشار یک شرح مفصل از گمان. او با پوشیدن یک ماسک و یک کوله پشتی Wollford گفت.

چه قبل از این تیراندازی مشخص نیست. Wollford این باورند که مشکوک ممکن است را انتخاب کرده اند این آپارتمان خاص به دلیل نزدیکی آن به فرار آسان همراه الا بلوار.

هر کسی با اطلاعات خواست به تماس هوستون Crime Stoppers در 713-222-راهنمایی (8477).

Jay R. اردن را پوشش می دهد آخرین اخبار در منطقه هوستون. خواندن او را بر ما اخبار سایت Chron.com و ما مشترک سایت HoustonChronicle.com | او را دنبال کنید در توییتر @JayRJordan | ایمیل او را در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>