هانتسویل او-B کارگران فریاد از John Krasinski

تگزاس او-B در بر داشت خود را در انظار یکشنبه هنگامی که یک Infinite ایجاد شده توسط کارگران آن کردم غیر منتظره فریاد از John Krasinski در یوتیوب جدید سری.

Krasinski را “خبر خوب” نشان می دهد شروع به ارسال در اواخر ماه مارس است. در میان تورنت خبر ناراحت کننده ناشی از جهانی coronavirus همه گیر نشان می دهد تمرکز بر روی اخبار خوب از سراسر جهان است. میزبان Krasinski نیز اغلب به ارمغان می آورد در مهمانان مشهور از طریق تماس تصویری.

ویروسی نقاشی: اسم حیوان دست اموز بد ارائه می دهد الداین ISD alumna $5K برای پرتره

کاربر توییتر @TyEashaHandy توییتی او-B ویدئو در اوایل ماه آوریل که ویژگی های هانتسویل او-B کارگران انجام محبوب ترین ها #somethingnewchallenge به لحن چیزی جدید Wiz Khalifa and Ty Dolla $ign.

روز یکشنبه SGN تصویری تا به حال یک سورپرایز ویژه برای اهالی تگزاس در 2:02 خوانده شده را علامت.

در HoustonChronicle.com: انتظار تغییرات بزرگ زمانی که Houston-مدارس منطقه بازگشت بعد از سقوط

“و اگر به عنوان نمایش هر روز به افزایش به چالش کافی نبود این قهرمانان به نحوی پیدا کردن قدرت به آن را تمام انجام با کمی اضافی شادی در قلب خود” Krasinski می گوید قبل از نشان دادن تصویری از منطقه او-B.

The Infinite شد و پس از جمع آوری از دیگر لحظات مثبت از کارگران ضروری.

یکشنبه قسمت از SGN به پایان رسید با یک مجازی مدل که برجسته شانس رپر, Rainn Wilson, برادران جوناس و بیلی Eilish.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>