سنبله بزرگ در شهرستان هریس coronavirus موارد شنبه

بیش از 50 نفر تست مثبت برای COVID-19 در شهرستان هریس سهشنبه, بزرگترین تک-بعد سنبله پس از همه گیر ناشی از کروناویروس جدید وارد اینجا در اوایل این ماه.

این موارد جدید — 31 در هوستون و 25 در بقیه شهرستان — منعکس کننده هر دو افزایش یافته و در نهایت تست در حال انجام در این منطقه است و بیشتر در جامعه گسترش ویروس دکتر گفت: Umair شاه, مدیر اجرایی, شهرستان هریس, بهداشت عمومی. او گفت: آن را سخت به بگویید که چقدر منتسب به هر یک.

“نگرانی از این است که این می تواند طبیعی جدید حداقل برای یک زمان” شاه گفت. “وجود دارد رفتن به یک افزایش سریع مداوم افزایش اببس و جریان? ما فقط نمی دانم که در آن ما در منحنی سمت راست در حال حاضر.”

شاه افزود که نگرانی این روند می تواند ادامه بخار ویروس به نظر می رسد چیدن و باید آن را آهسته دلایل شهرستان هریس مقامات سهشنبه با صدور گسترده اقامت در خانه سفارش دهید. شاه گفت که بدون چنین سفارش ادامه داد: افزایش این بیماران می تواند پایمال کردن سیستم مراقبت های بهداشتی.

که در زمان اثر در 11:59 بعد از ظهر سه شنبه و منقضی خواهد شد مارس 3, بسته, بسیاری از کسب و کار و هدایت ساکنان را به جز برای مواد غذایی و ماموریت.

همچنین در روز سه شنبه کمیسیون دادگاه رای به گسترش شهرستان هریس را فاجعه اعلام یکی از چندین اقدامات با هدف تقویت خود در پاسخ به کوروناویروس. در این بیانیه که اجازه می دهد تا به بخش با سرعت بیشتری خرید لوازم مورد نیاز و خدمات خود باقی خواهد ماند تا آوریل 29.

مشخص نیست که چگونه بسیاری از موارد نیاز به بستری. شش نفر از شهرستان هریس ساکنان که آزمون برگشتم مثبت سهشنبه در بیمارستان هستند اما هوستون هنوز نمی باید چنین شکست. از جمله ضعف مهم هستند زیرا آنها نشان می دهد که شدت بیماری است.

شده است وجود دارد یک مرگ در شهرستان هریس نسبت به این ویروس تا کنون.

56 موارد جدید را به شهرستان هریس در مجموع به 134 بیش از هشت بار به مقدار یک هفته پیش. خیلی از این دلیل است که وجود دارد بسیار کمی تست در حال انجام و سپس تقریبا همه به یک شهر هوستون در بخش بهداشت و درمان آزمایشگاه پیوستن به دقیق دستورالعمل های فدرال. پس از محدودیت های سست و تست گزینه های را افزایش داده اند تا حد زیادی از درایو-از طریق تست سایت های به خصوصی labs.

شاه تاکید کرد که موارد جدید هستند و نه بازتابی از جامعه انتقال امروز اما یک هفته به دو هفته پیش است. بود که چندی پس از هوستون دام نشان می دهد و بازار مال فروشان لغو شد پس از تایید این منطقه برای اولین بار غیر سفر مربوط به مورد Montgomery County مردی که می خواهم با حضور در بازار مال فروشان کوک کردن رویداد.

بسیاری از موارد جدید منتشر شد, محلی, وارد نیست در اینجا با افرادی که می خواهم سفر شاه اشاره کرد.

موارد در شهرستانهای اطراف نیز در ادامه به افزایش پنج شنبه هر چند هیچ کدام به طور چشمگیری به عنوان شهرستان هریس. وجود دارد 10 در برازوریا ، چهار در هر دو مونتگمری و فورت خم شهرستانهای استان و سه در شهرستان گالوستون. وجود دارد در حال حاضر 254 موارد در منطقه هوستون بیشتر و 1,048 در دولت است.

“این بسیار دشوار است برای تصمیم گیری در سیاست” شاه گفت. “هر کس می خواهد قادر به حرکت در زندگی خود را نمی تواند مختل شود. اما ما نمی خواهیم برای دیدن نمایی افزایش می یابد در مواردی که امروز چه سنبله در موارد نشان می دهد ممکن است در فروشگاه برای ما اگر ما را قوی عمل است.”

[email protected]

twitter.com/ChronMed

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>