HPD گروهبان که نوشته شده نژادپرستانه رسانه های اجتماعی بیهوده گویی بازنشسته پیش از دوشنبه انضباطی شنیدن

هوستون پلیس گروهبان که نوشته شده نژادپرستانه نظرات به social media بازنشسته دوشنبه جلوتر از برنامه ریزی شنوایی انضباطی با توجه به پلیس.

گروهبان. رابرت Clasen 25 سال کهنه هوستون اداره پلیس برطرف شد وظیفه پس از طولانی بیهوده گویی دوشنبه که مقصر آمریکایی های آفریقایی تبار برای سیستمیک نژاد پرستی.

پلیس آموخته پست جمعه. روز بعد Clasen خدمت کرده بود با اخطار انضباطی یک جلسه نقد و بررسی مجموعه 11 صبح دوشنبه که شامل هوستون رئیس پلیس هنر اکودو و اعضای کارکنان فرماندهی. اما Clasen ارسال نامه خود از بازنشستگی موثر ساعت 10 صبح دوشنبه, پلیس گفت:.

Clasen را بیهوده گویی ظاهرا باعث شد در سراسر کشور تظاهرات بیش از این کشتار در دست مینیاپولیس پلیس جورج فلوید دیرین سوم بخش ساکن جورج فلوید. Clasen استدلال کرد که افسران اقتباس کرده اند در دهه های اخیر به نیازهای جامعه مانند پوشیدن بدن از دوربین ها و گزارش استفاده از زور به سرپرستان.

در پست خود او هم مقصر خروس بی عدالتی های اجتماعی گفت: آنها گرفته نشده مراحل مورد نیاز برای شکستن چرخه فقر است.

“توقف ترساندن بچه های خود را: پلیس نه به کشتن آنها در اینجا برای کمک و حفاظت از آنها” Clasen نوشت. “سفید آیا مردم از آنها نفرت و هیچ کس به آنها را دریافت کنید.”

او افزود: “جامعه سیاه و سفید نیاز به یک غول بزرگ آینه و آن نیاز به ایستادن در مقابل آن آینه و می گویند به صورت جداگانه من مشکل است. نه پلیس و نه سیستم و نه نژادپرستی سفید نیست مردم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن من مشکل من حل است.”

هوستون افسران پلیس اتحادیه رئیس جمهور جو Gamaldi محکوم کرد پست با عنوان “ننگین.”

نیکول Hensley کمک به این گزارش.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>