HPD افسر کشته و 1 مجروح پس از سقوط یک هلیکوپتر به آپارتمان محل باشگاه وانجمن

یک HPD افسر کشته شد و دیگری مجروح شد و پس از یک هلیکوپتر سقوط کرد Greenspoint مجتمع آپارتمانی در شمال هوستون.

تصادف رخ داده است فقط قبل از 2 صبح در 17000 بلوک امپریالیستی دره در نزدیکی Benmar.

با توجه به HPD ارشد هنر اکودو تاکتیکی پرواز افسر و یک افسر دوم شد در پاسخ به گزارش از بدن در بایو هنگامی که هواپیما خود را careened به آپارتمان محل باشگاه وانجمن. افسران منتقل شدند به یادبود هرمان بیمارستان که در آن بازمانده افسر در حال حاضر در شرایط بحرانی پس از عمل جراحی.

“خلبان و کمک خلبان به دام افتاده بودند در خرابه برای یک دوره معینی از زمان” اکودو گفت.”رسوم دارایی در پاسخ به این صحنه و مشغول به کار feverishly برای کاهش خلبان از خرابه…ما نیاز به دعا برای این افسران.”

مقامات گفتند این یک معجزه بود که خلبان قادر به جلوگیری از ضربه ساختمان.

“وجود دارد مقدار زیادی از سوخت است که ریخته شده بود روی صحنه و به عنوان شما می توانید تصور کنید که سوخت بسیار قابل اشتعال” اکودو گفت. “آنها قرار داده و زندگی خود را در خط تا آنجا که به من مربوط می شود آنها به دست آورده و مدال شجاعت امشب زمانی که در آن محیط زیست است.”

اکودو گفت که عکس های متعدد گزارش شده در نزدیکی صحنه تصادف و شش نفر را بازداشت گرفته.

هوستون شهردار سیلوستر ترنر خواسته این شهرستان به بلند کردن خانواده این افسر که در تصادف کشته شد.

“این یک غم صبح” ترنر توییتی. “من گسترش عمیق ترین تسلیت من به خانواده این افسر که فوت کرد و از آنها بخواهید که هر کس نگه داشتن خانواده خود را همراه با مجروح خلبان خانواده و همه HPD برداشته در افکار خود و نماز است.”

امروز صبح HPD همراهی افتاده افسر از یادبود هرمان بیمارستان. افسر پشت برگ یک همسر و دو فرزند.

این است که در حال توسعه داستان.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>