HPD: دستگیری مظنون دوم بن بست با پلیس در چهار ماه

یک مرد بازداشت شده بود روز شنبه پس از دوم بن بست با پلیس در حدود چهار ماه در شمال هوستون آپارتمان با توجه به هوستون SWAT فرمانده لری Baimbridge.

مرد بلافاصله شناسایی اما او متهم شده بود با تشدید حمله به یک عضو خانواده است.

پلیس نامیده می شدند به آپارتمان حدود 5 بعد از ظهر دوشنبه در 5600 جلوگیری از آنتوان. مرد به دختر گفت: او را تهدید به کشتن او در زور اسلحه. هنگامی که پاسخ افسران وارد, مرد قفل درب و حاضر به بیرون آمدن Baimbridge گفت. او گفت: این مرد را تهدید به شلیک کرد اگر پلیس وارد, باعث تماس برای پشتیبان گیری از هوستون SWAT افسران.

SWAT مذاکره کنندگان نمی تواند او را نوازش بیرون از خانه و با صحبت کردن بیش از یک بلندگو. در نهایت با مگس کش زدن افسران تن به تن سنگ از طریق پنجره خود را در تلاش برای پرت کردن او را به یک تلفن همراه Baimbridge گفت.

این زمانی است که انسان تسلیم شد.

“هنگامی که ما را شکست پنجره, من حدس می زنم او متوجه همه چیز شد و جدی گرفتن و تصمیم به رها کردن و بیا بیرون” Baimbridge گفت.

Baimbridge نمی دانم که آیا افسران بهبود سلاح در خانه است. اگر او مرد گفت: به احتمال زیاد خواهد شد در صورت هزینه های اضافی از آنجا که او یک محکوم گناهکار. پلیس نیز در حال بررسی این مرد دخالت در یک گزارش تجاوز جنسی از در روز قبل از آن, او گفت:.

Baimbridge اضافه شده است که چهار ماه پیش در همان رهبری وزارت امنیت عمومی تگزاس سربازان در یک تعقیب از طریق همان مجتمع آپارتمانی.

“تقریبا همان چیزی که اتفاق افتاده است,” او گفت:. “آنها قادر به در و سگ ما واقع او پنهان داخل یک گنجه… بنابراین او این کار را انجام میدهیم.”

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>