HPD: 71 دستگیری تا کنون در سال 2020 به صورت غیر قانونی در خیابان تصاحب

هوستون پلیس اعلام کرد این دستگیری 71 نفر متهم به شرکت در خیابان تصاحب در آن کار رانندگان غیر قانونی بلوک تقاطع ها و بزرگراه به انجام stunts.

کسانی که شماره حساب برای دستگیری از شروع سال 2020 با توجه به هوستون رئیس پلیس هنر اکودو. بیش از 40 از دستگیری بنیادی از حوادث در ماه فوریه به تنهایی.

بیشتر از JAY R. JORDAN: مرد کشته و زن مجروح در تیراندازی در نزدیکی فرودگاه سرگرمی

را تصاحب می تواند کشنده باشد. در دالاس a 20-year-old man درگذشت Feb. 9 زمانی که او سقوط کردن از یک وانت انجام دونات در یک پارکینگ.

هوستون و شهرستان هریس هنوز به دیدن هر کسی مرگ از چنین رویدادی اما دادستان این باور آن است که یک ماده از اگر اما زمانی که.

“این یک معجزه آن اتفاق افتاده است در عین حال گفت:” شان Teare فضایی جنایات ارشد در شهرستان هریس دادستان منطقه ، “و آن را به زودی اتفاق خواهد افتاد.”

تصویری: هوستون بزرگراه تبدیل شدن به پس زمینه جدید برای stunts خطرناک

در اخیر شب در هوستون یک گروه از رانندگان تعطیل دو-کشش مایل ایالات متحده 59 به انجام دونات و مسابقه کشیدن. اکودو روز پنجشنبه گفت او کارآگاهان شناسایی چند درایور و برنامه ریزی برای اجرای حکم دستگیری به زودی.

اکودو گفت: پلیس همچنین از کشف و ضبط بیش از یک دوجین از خودروهای مورد استفاده در تصاحب. بسیاری از رانندگان دستگیر شد بین 16 و 24 ساله بودند و برخی با استفاده از پدر و مادر خود را’ supped-up cars برای مانع – نادانسته به پدر و مادر اکودو گفت.

“اگر شما ارزش خود درگیر نیست در این رفتار” اکودو گفت و سپس انعکاس Teare را کرد. “این برای تلفن های موبایل. شما نمی توانید یک دوم است.”

Jay R. اردن را پوشش می دهد آخرین اخبار در منطقه هوستون. خواندن او را بر ما اخبار سایت Chron.com و ما مشترک سایت HoustonChronicle.com | او را دنبال کنید در توییتر @JayRJordan | ایمیل او را در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>