چگونه به Astros’ الکس Bregman به تجزیه و تحلیل بچه خود را در نوسان

به روز شده

Astros سوم baseman الکس Bregman ایجاد کرده است یک نقطه بر روی وب سایت خود را برای پدر و مادر ها تصویری از فرزند خود را بیس بال یا سافت بال نوسان و اجازه Bregman بازخورد در نوسان مکانیک.

آستروس star نوشته شده این پیشنهاد را در رسانه های اجتماعی و در AlexBregman.com که دارای یک فرم برای مردم به پر کردن و دستورالعمل در مورد نحوه آپلود تصویری.

چندلر در رم HOUSTONCHRONICLE.COM: Alex Bregman قطعات راه خود عامل

“من بسیار هیجان زده برای به اشتراک گذاشتن چیزی است که من انجام میدم برای چند ماه در حال حاضر” Bregman می گوید در این ویدئو. “یکی از چیزهایی که من بیشتر در مورد پرشور است نوسان مکانیک. به عنوان یک بچه در حال رشد در آلبوکرک. من احاطه شده توسط بازیکنان که به طور مداوم تحت فشار قرار دادند به من. من نیز تا به حال مربیان بزرگ است که به من آموخت اصول نوسان که من کار کرده اند به منظور بهبود در طول سال. شروع (چهارشنبه) بازیکنان 17 و جوانتر – سافت بال و بیس بال – با پدر و مادر تایید می کنید AlexBregman.com و آپلود یک ویدیو از نوسان خود را. من انجام بهترین من می تواند به نقد و بررسی به عنوان بسیاری از نوسانات را به عنوان من می توانم و من قصد دارم برای به اشتراک گذاشتن با شما چه چیزی به من کمک کرد من بهبود نوسان به عنوان یک بازیکن لیگ اصلی بیس بال. نوسان خود را باید با پدر و مادر خود را تایید. هر هفته ما ارسال خلاصه فیلم من از بررسی مجموعه ای از نوسانات ما را انتخاب کنید از طریق یک وب سایت به نام random.org. برای اطلاعات بیشتر ، AlexBregman.com. من به دنبال به جلو به بررسی به عنوان بسیاری از نوسانات را به عنوان من می توانم هر هفته است.”

Bregman وب سایت نمونه ویدئوها از آنچه که او به دنبال و شامل پدر و مادر در دوربین معرفی خود و دادن Bregman اجازه استفاده از این ویدئو, به دنبال یک زن و شوهر نوسانات از کودک است.

فهرست اسامی را از طریق عکس ها در بالای صفحه برای برخی از الکس Bregman بزرگترین لحظات در این زمینه با آستروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>