چگونه برای کمک به جنگل’ Julieta والدس که در بیمارستان بستری

به روز شده

جمع آوری کمک های مالی و حمایت آغاز شده برای جنگل دانشجوی سال اول والیبال بازیکن Julieta والدس.

با توجه به GoFundMe صفحه ایجاد شده توسط هوستون Juniors VBC جوان خارجی hitter وظیفه سقوط در طول تمرین روز یکشنبه و رفت به ایست قلبی. او منتقل شد به بیمارستان کودکان تگزاس و تحت عمل جراحی قلب روز دوشنبه.

پشتیبانی Julieta والدس و خانواده

با توجه به جمع آوری کمک های مالی, صفحه, عمل جراحی خوب پیش رفت والدس قرار داده شده در پزشکی ناشی از کما و “48 ساعت آینده بسیار مهم هستند.”

“ما پیش بینی وجود خواهد داشت بسیاری از چالش ها در آینده” این صفحه را می خواند. “این صفحه در حال راه اندازی با این امید که جامعه ما می تواند کمک به کاهش برخی از بار مالی از نصب صورتحساب های پزشکی و چالش های دیگر که ممکن است رخ دهد.

“جولیتا یک جنگنده و یک برنده!”

با توجه به صفحه Julieta جوانترین از سه فرزند به Patty و فرانسیسکو. او دارای یک برادر بزرگتر و خواهر و خاویر Patty.

به عنوان یک دانشجوی سال اول والدس در 130 مجموعه جنگل. او 319 کشته شدن رتبه دوم را در این تیم پشت LSU signee دیلن Maberry. والدس’ ace درصد 17.8 درصد شد و همچنین دوم-بهترین برای بانوی Highlanders پشت همکار دانشجوی سال اول کلر Dewine.

والدس که نیز تا به حال 117 حفاری, 26 بلوک و 21 مطلب به دست آورده تیم اول به رسمیت شناختن در منطقه 15-6A پس او دانشجوی سال اول فصل است. او همچنین تمام تیم دوم-Montgomery County انتخاب.

خارج از مدرسه والدس رقابت با هوستون Juniors VBC 16 تیم نخبگان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>