چگونه تگزاس از دست داد کنترل این ویروس

Bar owner Petros J Markantonis changes the marquee outside his bar to "Closed Again" at the West Alabama Ice House in Houston, Texas on June 26, 2020. Photo: MARK FELIX/AFP /AFP Via Getty Images

عکس: علامت فلیکس/AFP /خبرگزاری گتی ایماژ

نوار صاحب Petros J Markantonis تغییرات خیمه خارج از نوار خود را به “بسته دوباره” در غرب آلاباما خانه یخ در هوستون, تگزاس, در تاریخ 26 ژوئن سال 2020 است.

مشخص شد که تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت در حال عقب نشینی بود که او بسته میله های زندان.

تا کنون پس از راه اندازی مجدد Lone Star اقتصاد دولتی در اوایل ماه مه ابوت نادیده گرفته و درخواست از شهرداران استان و مدیران برای اعمال قوانین سختگیرانه برای جلوگیری از covid-19. 62 ساله و جمهوری خواه ظاهر شد و بارها و بارها در Sean Hannity را فاکس نیوز نشان می دهد به مشتری جلب تعهد خود را به نگه داشتن کسب و کار باز کردن در حالی که این بیماری همه گیر بی سر و صدا جمع آوری قدرت است.

در طول هفته گذشته تگزاس دیدم رکورد مورد اعداد و بیمارستان ها در هوستون, بزرگترین شهر نزدیک شدن محدودیت های خود را. حتی پس از آن ابوت توافق تنها به توقف بازگشایی. او نمی سفارش مردم به پوشیدن ماسک یا جلوگیری از بیرون رفتن.

اما جمعه او بسته سالن در ظهر بالا.

ابوت برگشت تأکید یک بحران بود که هفته ها در ساخت و رانده شده توسط چهار مجزا علل: عدم بهداشت عمومی کار می کنند مانند تماس با ردیابی های سنگین اقتصادی و فشار سیاسی ولگرد از آن شهرها و ابوت همبستگی با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کرد. هر هفته از تجارت مجاز بیشتر تگزاسی به سقوط بیمار است.

Gov. Greg Abbott Photo: LM Otero, STF / Associated Press / Copyright 2020 The Associated Press. All rights reserved.

عکس: LM اوترو STF / آسوشیتد پرس

گرگ ابوت رژیم صهیونیستی است.

در حال حاضر دوم-ترین-پرجمعیت دولت چهره چشم انداز مرگ و میر خواهم که دیده می شود در نیویورک سه ماه پیش. تگزاس است که به سرعت تبدیل شدن به مرکز جدید از این بیماری همه گیر در ایالات متحده آمریکا کشور در روز شنبه دیدم کل موارد پرش 1.9 درصد بیشترین درصد افزایش در شش هفته با بیش از 45,000 عفونت های جدید.

روز جمعه گفت در شهرستان هریس که شامل هوستون اعلام کرد اضطراری و هزاران نفر از تلفن های همراه buzzed با هشدار به پناهگاه در محل. “امروز ما خودمان را پیدا کنید careening به سمت فاجعه بار و غیر قابل تحمل وضعیت” هریس کانتی قاضی لینا هیدلگو گفت: در طول یک جلسه رسانه. “وجود دارد یک شدید و غیر قابل کنترل شیوع covid-19. بیمارستان های ما با استفاده از 100 ٪ از پایگاه خود را در حال حاضر ظرفیت و نیاز به شروع با تکیه بر افزایش ظرفیت.”

شهرستانهای اطراف Dallas Fort Worth, Austin و سن آنتونیو همه را دیدم خود را در مورد اعداد حداقل سه گانه پس از بازگشایی شروع شد اگر چه هیچ یک آغاز شده و با به عنوان بسیاری از هریس. در سراسر تگزاس رای مثبت covid-19 آزمون افزایش یافته است به 17.5% به مراتب بالاتر از 10% آستانه که در نظر گرفته شده مربوط با توجه به اطلاعات ارائه شده توسط کاخ سفید ویروس نیروی کار در روز جمعه. همان روز تگزاس دولت در بخش بهداشت و درمان قرار داده و میزان 13.2% هنوز هم بیش از دو برابر May 31 رقم 5.4%.

آنچه اتفاق می افتد در تگزاس “می تواند رخ دهد در هر نقطه” گفت: David Lakey, معاونت امور بهداشت و درمان و افسر ارشد پزشکی دانشگاه تگزاس سیستم.

“اکثریت قریب به اتفاق مردم هنوز هم هرگز مبتلا به آن هستند و بنابراین virologically ساده لوحانه به آن” گفت: Lakey یک کمیسر سابق تگزاس’ در بخش بهداشت و درمان. “بنابراین نباید تعجب ما این است که با توجه به شرایط مناسب که آن را آلوده خواهد شد بسیاری از مردم است.”

شهرستان هریس کمیسر رادنی الیس گفت: دولت بازگشایی شد خیلی سریع در حالی که این ویروس هنوز پخش كردن, و که فرماندار hobbled تلاش های محلی برای کنترل آن.

“اگر تا کنون یک زمان وجود دارد که من آرزو پیش بینی های من در مورد آنچه اتفاق می افتد در اشتباه بودند این بود که در آن” الیس گفت. “احساسات بر روی زمین در اینجا این است که ما به مرگ می ترسم.”

ابوت را نمی پاسخ به یک درخواست برای نظر.

Pharmacist Shelly Crichlow walks a patient through sell administering a coronavirus test a COVID-19 testing site at Bear Branch Sports Field, Friday, May 15, 2020, in The Woodlands. Photo: Jason Fochtman, Houston Chronicle / Staff Photographer / 2020 © Houston Chronicle

عکس: Jason Fochtman هوستون کرونیکل / عکاس

داروساز صدفی Crichlow پیاده روی یک بیمار از طریق فروش تجویز coronavirus تست COVID-19 تست سایت در خرس شعبه رشته های ورزشی یکشنبه, مارس 15 سال 2020 در جنگل.

بیش از شش ماه به همه گیر می توان آن را سخت به یاد داشته باشید که چگونه به سرعت آن را سیاسی تبدیل شد. در اواخر ماه فوریه زمانی که یک مقام رسمی در مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری در آتلانتا هشدار داد و آن را گسترش محافظه کار رادیو پخش Rush Limbaugh اعلام کرد و آن را چیزی بیش از سرماخوردگی. مغلوب ساختن پیشی جستن گفته بود آن را تحت کنترل و اغراق شده توسط دشمنان خود را.

در ایالات متحده این بیماری در ابتدا نگهداری مشخصات پایین در خارج از شهرهای بزرگ در سواحل شرق و غرب که در آن حالت هشدار در طول زمان تبدیل به خوشنودی است. تگزاس گزارش اول آن پنج مورد و در مارس 6; چهار شد در هوستون.

انرژی کشور سرمایه sprawls بیش از یک منطقه شهری بیش از 9,400 مایل مربع – بزرگتر از نیوجرسی – در باتلاقی جنوب شرق تگزاس. جمعیت آن در حدود 7 میلیون یکی از ترین کشور متنوع است. Veined با بزرگراه و تا حد زیادی بدون مانع با منطقه بندی مسکونی محله جست و خیز کردن به نوار کسب و کار است که جست و خیز صنعتی به مواضع. آن را تا حداقل سه منطقه است که می تواند رقابت برای عنوان مرکز شهر. (که شامل رسمی مرکز شهر.)

مثل خیلی از جنوب هوستون به حال نقص رفتن به این بیماری همه گیر: بیمه. تگزاس نمی گسترش مدیکید تحت قانون مراقبت مقرون به صرفه خروج بسیاری از ساکنان بدون دسترسی به مراقبت منظم. حدود 25 درصد از ساکنان زیر سن 65 سالگی در شهر هوستون فاقد بیمه درمانی با توجه به اداره آمار تخمین می زند.

دولت رهبران جمهوری خواه نیز تا به حال یک سنت undercutting قدرت خود را از حزب دموکرات به رهبری شهرستانها به خصوص پس از ابوت در زمان کار در سال 2015 گفت: Renée متقابل مدیر ارشد, سرگرمی دانشکده امور عمومی در دانشگاه هوستون. “این استدلال بیش از یک شهرستان ممنوعیت کیسه های پلاستیکی و یا در fracking چیزی است نسبت به این” او گفت:. “Covid آن را به سطح دیگری.”

رهبران محلی شد برای اولین بار به عمل در برابر ویروس شروع با 6 مارس لغو South by Southwest جشنواره در آستین. هوستون و شهرستان هریس و سپس برش های کوتاه هوستون دام نشان می دهد و بازار مال فروشان نزدیک به سه هفته اقتصادی نیروگاه که در حال حاضر هشت روز به اجرای آن. “آن را مانند پنج سوپر کاسه گفت:” الیس شهرستان کمیسر. “که در زمان برخی از گستاخی می دانند.”ابوت تا حد زیادی در حاشیه ماند. فشرده به آنچه که دیگر فرمانداران انجام داده بود به blunt این بیماری را گسترش مسئله یک پناهگاه-در-سفارش – او گفت که به مقامات محلی. او دستور داد که آسیب پذیر به ماندن در خانه ممنوع پرستاری-صفحه اصلی بازدید کنندگان و موظف قرنطينه برای بازدید کنندگان از نیویورک که در آن ویروس مواج بود.

ابوت در نهایت تحمیل مستند آغاز آوریل 1. آن را تنها یک ماه به طول انجامید. او همچنین گفت: سفارشات قبل از empted هر شهر یا شهرستان از قوانین.

People belly up to a bar in Houston on May 23. Photo: Bloomberg Photo By Callaghan O'Hare / 2020 Bloomberg Finance LP

عکس: ایسنا عکس Callaghan اهار

مردم حلقه به یک نوار در هوستون در مارس 23.

“یکی از راه اصلی که فرماندار اشتباه محاسبه و ناشی از موج دوم زمانی است که او باز تگزاس, او در زمان دور محلی توانایی به تصویب عقل سلیم مورد نیاز” گفت: خاک رس Jenkins, قاضی دالاس کانتی بالای آن انتخاب مقام اجرایی.

در هوستون فلش نقطه شهرستان هریس قاضی هیدلگو ماسک سفارش که شامل 1000 $خوب است. Hidalgo 29 ساله شهروند متولد در Bogota, اولین بار نیست رهبر محلی به دستور ماسک. اما او سفارش ملتهب دولت جمهوری خواهان, نقشه کشی, تظاهرات فریاد از ظلم و ستم و در نهایت یک شفاعت از ابوت.

تگزاس بازگشایی در فاز اول با رستوران ها در 25 درصد ظرفیت سپس میله ها و کسب و کارهای دیگر. ظرفیت محدودیت ها به تدریج کاسته. هر فاز به ارمغان آورد یک پرش در موارد 10 تا 14 روز بعد گفت مرلین Felkner یک استاد سلامت عمومی در دانشگاه تگزاس در آستین. “آن را واقعی آسان است برای دیدن به دنبال عقب” Felkner گفت. “این احتمالا یک کمی سخت تر از رفتن به جلو است.”

ویویان هو سلامت اقتصاددان در دانشگاه رایس در هوستون است که بیشتر مهم است. او به نام این وضعیت را “یک فاجعه در راه های بسیاری.” با وجود توصیه هایی که دولت اطمینان از موارد نبود به سرعت در حال افزایش است قبل از کاهش محدودیت “است که همه نادیده گرفته شد,” هو گفت. “تقریبا هر روز وجود دارد آرامش در دستورالعمل.”

هو گفت: دولت و تست تماس با ما-ردیابی قابلیت های ناکافی و ابوت باید اجازه ماسک الزامات و “تعطیل میله وقت پیش.”

در 16 ژوئن به عنوان موارد همچنان به صعود رهبران تمام دولت شهرستانها عمده نوشت ابوت گدایی مناسب برای پیاده سازی ماسک سفارشات. اما اشاره کرد که وجود دارد در واقع یک راه آنها می تواند انجام دهد که در حال حاضر. او نمی گویند آنچه در آن ممکن است.

در San Antonio, Bexar County قاضی نلسون ولف در بر داشت راه گریز. در ژوئن 17, او دستور داد تا کسب و کار نیاز به ماسک و یا در صورت جریمه به جای قرار دادن تعهد در عمومی به طور مستقیم. ابوت نمی شی. شهرها و شهرستانهای سراسر کشور تصویب ماسک حکم در روز.

برای هوستون, آن را خیلی دیر شده بود.

تگزاس دومین تعداد تخت های بیمارستانی در کشور پس از کالیفرنیا. بیش از یک پنجم هستند در هوستون با توجه به دولت داده اما قوی پزشکی زیرساخت مواجه است فشار است.

افزایش تقاضا منجر بیمارستان کودکان تگزاس سیستم وجود دارد برای شروع پذیرش بالغ covid-19 بيمار دوشنبه. در روز پنج شنبه ابوت به حالت تعلیق در اعمال جراحی الکتیو در شهرستان هریس و دیگر مناطق عمده شهری به ظرفیت بیمارستان.

The Texas Children's Hospital at the Texas Medical Center campus in Houston. Photo: Bloomberg Photo By Callaghan O'Hare / © 2020 Bloomberg Finance LP

عکس: ایسنا عکس Callaghan اهار

تگزاس بیمارستان کودکان در مرکز پزشکی تگزاس پردیس در هوستون.

حتی هوستون تگزاس مرکز پزشکی وسیع و پیچیده از بیمارستان و امکانات پژوهشی و دانشکده های پزشکی که صورتحساب خود را به عنوان بزرگترین پزشکی شهرستان در جهان تحت فشار است. با احتیاط از مردم اجتناب از مراقبت های پزشکی لازم است برای ترس از گرفتن ویروس مسئولان باید به دنبال اطمینان از بیماران که آنها به خوبی آماده شده و هنوز هم اتاق را برای بیماران.

این مرکز گفت: اواخر این هفته است که این منطقه را فشرده-مراقبت از ظرفیت 1,330 تخت رسیده بود حداکثر ظرفیت یک وضعیت است که نیاز به تبدیل از دیگر امکانات به covid-19 بخش.

وضعیت کمتر وخیم تر از آن برای تلفن های موبایل با سه بار که بسیاری از تخت های موجود در مازاد لایحه McKeon, مرکز پزشکی تگزاس, مدیر اجرایی گفت: در روز شنبه ،

همانطور که از شنبه تگزاس بود 143,371 موارد که 29,163 بودند در شهرستان هریس و هوستون. که حدود نیمی از آنچه ایالت نیویورک بود در اواخر ماه آوریل در اوج شیوع آن اما راه پیش رو برای تگزاس هنوز هم می تواند بلند و ترسناک است. در فوری-مرکز مراقبت در جنوب آستین خط به صورت سریع covid-19 آزمایشات پیچیده در اطراف این ساختمان در 5 صبح یکشنبه. مردم نشسته در tailgating صندلی و در بالای سطل. یک گروه از مردان که نوشیدن آبجو از کولر.

“این رفتن به یک ماه بسیار پر مشغله برای سیستم مراقبت های بهداشتی” گفت: Lakey دانشگاه تگزاس رسمی.

در یک مصاحبه تلویزیونی دوشنبه شب ابوت گفت که او آرزو او می خواهم بسته میله ها هر چه زودتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>