چگونه امنیت اجتماعی ذینفع دیگران که اصلا فایل مالیات هنوز هم می توانید دریافت $1,200 محرک بررسی

واشنگتن – امنیت اجتماعی ذینفع و دیگر آمریکایی ها که نیست ثبت مالیات بر درآمد در دو سال گذشته هنوز هم می توانید دریافت چک یک بار تا 1200 $در تحت یک اقتصاد جدید برنامه بازیابی, اما نمایندگان می گوید که می خواهد را به یک گام اضافی برای به دست آوردن پول است.

اکثر آمریکایی ها نمی خواهد که به انجام هر کاری برای دریافت یک پرداخت $2.2 تریلیون برنامه طراحی شده برای کمک به اقتصاد بازیابی از عواقب این بیماری همه گیر کوروناویروس. چک فرستاده خواهد شد به طور خودکار در عرض سه هفته بعد به واجد شرایط آمریکایی ها که ثبت اظهارنامه مالیاتی در سال 2018 و 2019.

افرادی که به طور معمول نمی اظهارنامه مالیاتی نیاز به یک فایل ساده اظهارنامه مالیاتی برای دریافت یکی از, پرداخت IRS گفت: در جدید ارشاد صادر شده این هفته است. که شامل کم درآمد مالیات دهندگان شهروندان ارشد تامین اجتماعی, دریافت کنندگان برخی از جانبازان و افراد معلول که در غیر این صورت نیاز به فایل اظهارنامه مالیاتی.

چین و coronavirus: این چیزی است که چین را به ضرب و شتم coronavirus. کارشناسان می گویند که امریکا نمی تواند آن را اداره کند

وزارت خزانه داری است که تحت اقتدار اقتصادی برنامه های بازیابی که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به قانون امضا شده در هفته گذشته به درخواست اداره تامین اجتماعی و سایر سازمان ها برای تامین اطلاعات آن نیاز به پردازش چک. این تصمیم نیاز به یک ساده اظهارنامه مالیاتی از کسانی که واصل نشده در دو سال گذشته می افزاید: یک گام اضافی به روند.

“یکی از دلایلی که آنها ممکن است نیاز به ساده بازده است که آنها می خواهم به مطمئن شوید که آنها در حال ارسال این چک ها به اکثر تا به روز و آدرس” گفت: Kyle Pomerleau یک اقتصاددان در آمریکا سازمانی موسسه سیاست عمومی فکر می کنم تانک. “بسیاری از مردم حرکت می کند, بنابراین این یک راه مناسب برای مقابله با آن است.”

در حرکت نزولی, Pomerleau گفت: “این است که شما در حال تغییر بخشی از فشار بر مردم و نیاز آنها به انجام کاری خود را برای دریافت تخفیف.”

که چک: در آخرین لحظات تجدید نظر به کروناویروس محرک گسترده تر واجد شرایط بودن برای $1,200 چک

تشکیل پرونده مورد نیاز مطرح شده اعتراض برخی از نمایندگان مجلس. چهل و یک سناتور با ارسال نامه ای یکشنبه به خزانه داری, منشی, Steven Mnuchin این استدلال که مورد نیاز خواهد جای “یک بار قابل توجه” بر روی بازنشسته سالمندان و افراد معلول است.

“ما قویا از شما می خواهم به اطمینان حاصل شود که محرک اقتصادی پرداخت به صورت خودکار فرستاده شده به سالمندان آسیب پذیر و افرادی که تجربه معلولیت بدون این افراد نیاز به فایل اظهارنامه مالیاتی” در این نامه گفت.

IRS گفته است که راه اندازی یک وب سایت-پورتال های مبتنی بر در IRS.gov/coronavirus برای ارائه اطلاعات بیشتر در مورد چگونه به یک فایل 2019 اظهارنامه مالیاتی و دریافت پرداخت.

چگونه خود را محرک بررسی محاسبه شده است

اگر شما در حال حاضر در زمینه خود را 2019 مالیات IRS خواهد شد استفاده از آن را برمی گرداند به تعیین خود پرداخت. اگر نه خود را تا سال 2018 بازده استفاده می شود برای محاسبه خود را بررسی کنید.

افراد با یک تنظیم درآمد ناخالص $75,000 یا کمتر خواهد بود واجد شرایط برای یک بار پرداخت تا 1200 $($2,400 مشترک اظهارنامه مالیاتی) و 500 دلار برای هر فرزند واجد شرایط. کسانی که با کم و یا هیچ بدهی مالیاتی نیز دریافت خواهد کرد $1,200 ($2,400 به صورت مشترک می گرداند).

پرداخت خواهد شد و شروع به فاز برای آمریکایی ها که درآمد بیش از 75000 دلار یا $150,000 برای بازگشت مشترک. مقدار دریافت می کنید خواهد بود کاهش 5 ٪ از مقدار درآمد شما بیش از $75,000. برای مثال یک فرد با یک $85,000 حقوق و دستمزد را دریافت 700 دلار پس از کم کردن 5 درصد از 10 ، 000 دلار یا 500 دلار است.

پرداخت خواهد شد و فاز به طور کامل به صورت تک filers با درآمد بیش از $99,000, $136,500 برای سرپرست خانوار filers با یک فرزند و $198,000 مشترک filers با کودکان است.

محرک بررسی ماشین حساب: محاسبه چقدر پول شما می توانید دریافت کنید

چگونه پول ارائه?

آمریکایی ها که در حال حاضر ارائه شده IRS با اطلاعات حساب بانکی دریافت پول به عنوان یک پرداخت مستقیم. کسانی که نمی خواهند یک بررسی در پست الکترونیکی اگر چه کارشناسان هشدار می دهند منتظر فیزیکی چک می تواند بیش از سه هفته. کسانی که می خواهند مستقیم سپرده اما خود را ارائه اطلاعات حساب بانکی می توانید انجام این کار از طریق IRS جدید پورتال آنلاین.

در حالی که وب پورتال را فراهم می کند که اطلاعات و پاسخ به سوال دیگر “عدم دسترسی به وب سایت و یا عدم آگاهی و حتی اگر یک اینترنت – این است برای رفتن به یک چالش بزرگتر برای افراد کم درآمد گفت:” گرت واتسون یک اقتصاددان در مالیات بر بنیاد واشنگتن-بر اساس فکر می کنم تانک. “IRS باید کشف راه هایی برای رسیدن به آن دسته از افراد خارج از پلت فرم دیجیتال.”

تهیه مالیاتی خدمات – تجاری و غیر انتفاعی – باید قادر به کمک به افراد در به روز رسانی اطلاعات خود را اگر آنها دسترسی به وب است.

در ضمن خدمات پرداخت آنلاین از جمله Venmo شده اند در بحث و مذاکره با مقامات وزارت خزانه داری در مورد کمک به توزیع چک به مصرف کنندگان است.

خواهد coronavirus انصراف از کنوانسیون?: بایدن می گوید: “آن را سخت به تصور یک Dem کنوانسیون در ماه جولای

جاستین هیگز سخنگوی Venmo صاحب پی پال تایید کرد که مذاکرات در راه هستند اما کاهش یافته است به ارائه اطلاعات بیشتر.

Jodie کلی مدیر اجرایی معاملات الکترونیکی ارتباط گفت: این صنعت به ارائه کمک های خود به خزانه داری “به سرعت و ایمن ارائه محرک پول را به مصرف کنندگان آمریکایی.”

“پرداخت های الکترونیکی می تواند در ارائه این بودجه به مراتب سریع تر از زمان آن طول می کشد برای چاپ, ایمیل, و, پول نقد, چک,” او گفت:. “این مهم نیز روش زایمان برای بیش از 14 میلیون آمریکایی که حساب های بانکی و در نتیجه لازم نیست یک راه برای پول نقد چک.”

واتسون گفت: IRS و خزانه داری نیاز به اقداماتی برای اطمینان از مالیات دهندگان حریم خصوصی حفظ شود در هر گونه همکاری با خدمات پرداخت آنلاین.

مایکل کالینز را پوشش می دهد کاخ سفید است. رسیدن به او را در توییتر @mcollinsNEWS.

مراقب باشید: Coronavirus محرک بررسی کلاهبرداری هستند را به فریب شما را از $1,200: آنچه شما باید بدانید

ذخیره و یا صرف ؟ در اینجا این است که چگونه به استفاده از خود را $1,200 محرک چک از دولت coronavirus بسته امداد

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>