چگونه چندین ایالت ماندم, به همان روز تهمت ترویج قصد بازگشت به حالت عادی

واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال اطمینان آمریکایی ها در روز دوشنبه که دستورالعمل با هدف کاهش گسترش coronavirus اما که در حال صدمه زدن به اقتصاد کوتاه مدت خواهد بود. اما در همان زمان مقامات دولتی در حال آماده شدن برای یک مقدار طولانی تر shutdown از عملیات عادی.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نورد از 15 روز برنامه در تاریخ 16 مارس به “خم منحنی” جدید کروناویروس موارد و کاهش فشار بر سیستم مراقبت های بهداشتی. بسیاری از مقامات بهداشتی باید گفت که دو هفته از کار از خانه و اجتماعی فاصله گرفتن نیست به اندازه کافی زمان.

“امریکا را دوباره و به زودی باز برای کسب و کار. بسیار به زودی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در کاخ سفید در نشست خبری روز شنبه. “خیلی زودتر از سه یا چهار ماه است که کسی بود نشان می دهد.”

مغلوب ساختن پیشی جستن خود گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی هفته گذشته این کشور می تواند اجتماعی فاصله از طریق ژوئیه یا اوت. هر چند تهمت نمی اعلام یک تاریخ خاص او در نظر دارد برای لغو این دستورالعمل تاکید کرد که او نمی خواهید “درمان بدتر از مشکل خود را.”

درمان در مقابل بیماری: مغلوب ساختن پیشی جستن سیگنال رشد بی حوصلگی با کروناویروس مربوط به خاموش شدن ناگهانی اقتصادی

در ضمن فرمانداران سراسر کشور اجرا قوی تر محدودیت از آنچه که کاخ سفید توصیه کرده است و روز دوشنبه نشانه های آن می تواند بسیار طولانی تر از اولیه 15 روز برنامه ریزی کنید.

در اینجا این است که چگونه متحده بیشتر محدود جنبش عمومی در همان روز مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: آن را تقریبا زمان برای بازگشت به حالت عادی.

متحده سفت اجتماعی محدودیت فاصله

مریلند و ماساچوست روز دوشنبه دستور بسته شدن غیر ضروری کسب و کار, توقف کوتاه از پناهگاه در محل سفارشات اما مصرف بنیادی ترین اقدامات تا به امروز در هر دو کشور.

مریلند رژیم صهیونیستی. لری هوگان گفت که او احساس اندازه گیری لازم بود چرا که بیش از حد بسیاری از مردم نادیده گرفتن سفارش خود را برای جلوگیری از جمعیت 10 یا بیشتر “به معنای واقعی کلمه به خطر انداختن زندگی” از دیگران است.

Coronavirus مستند سفارشات: این کشورها در حال سفارش ساکنان به ماندن در خانه یا پناهگاه در محل. چه معنا است ؟

در ایندیانا در روز دوشنبه رژیم صهیونیستی است. اریک هولکوم همچنین به دستور دولت خود را به ساکنان باقی مانده در خانه های خود را به جز برای برخی فعالیت های مجاز مانند مراقبت از دیگران و سفارش لوازم.

نیویورک و کالیفرنیا و چند ایالت دیگر در حال حاضر اعمال سختگیرانه تر اجتماعی فاصله مورد نیاز در قالب کانکس-در-محل و یا اقامت در خانه سفارشات. حتی اگر تهمت کاسته دستورالعمل های فدرال در هفته آینده آن را نمی خواهد تحت تاثیر قرار سفارشات امضا شده توسط فرمانداران در آن و کشورهای دیگر.

بیشتر کشورهای تعویق انداختن گسترش اولیه انتخابات

رود آیلند و آلاسکا شد آخرین متحده در روز دوشنبه به تغییر خود را در انتخابات مقدماتی ریاست جمهوری بیش از نگرانی از گسترش coronavirus.

رود آیلند رژیم صهیونیستی است. جینا Raimondo اعلام کرد که با امضای یک فرمان اجرایی به تعویق انداختن دولت, مارس 28 اولیه 2 ژوئن. او گفت: دولت هیئت مدیره از انتخابات نیز درخواست شده انتخابات را “در درجه اول از طریق پست رای گیری.”

آلاسکا حزب دموکرات اجرا می شود که در آن ریاست جمهوری اولیه لغو فرد در رای گیری برنامه ریزی شده برای آوریل 4 و اعلام تمدید مهلت ارسال آثار به پست الکترونیکی در یک رای گیری از مارس 24 مارس 10.

COVID-19 بر انتخابات: چند متحده به تعویق انداختن انتخابات در حال تغییر راه به انتخابات coronavirus مسائل

“حتی در شرایط دشوار ما نگه مسئولیت ما به طور جدی به اجازه می دهد به عنوان بسیاری از آلاسکا که ممکن است حق دارند در این انتخابات گفت:” کیسی Steinau صندلی از آلاسکا حزب دموکرات است.

چند کشورهای دیگر در حال حاضر اعلام تغییرات به خود انتخابات به سرکوب بالقوه برای جامعه گسترش coronavirus.

فرمانداران کشیده تعطیلی مدارس

در دوشنبه, ویرجینیا, مقامات اعلام کرد مدارس باقی خواهد ماند بسته از طریق پایان سال تحصیلی از اولیه بسته شدن فقط چند هفته.

“تعطیلی مدارس و لازم است برای به حداقل رساندن سرعت که در آن COVID19 گسترش و حفاظت از ظرفیت های ما در سیستم بهداشت و درمان,” ویرجینیا رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم گفت.

کارولینای شمالی, فرماندار, روی کوپر نیز گسترش یافت و نزدیک است که دولت مدارس را از طریق مه 15 روز دوشنبه برای پاسخ به آنچه که او به نام “به سرعت در حال تحول سلامت بحران است.”

“من متعهد به تضمین این که ما دانش آموزان آموزش و پرورش به عنوان بسیاری از آموزش و پرورش به عنوان آنها می توانند در این سال کوپر گفت.

کانزاس اولین دولت به شاتر مدارس برای بقیه سال و کالیفرنیا مدارس تعطیل هستند با احتمال آنها نمی بازگشایی با توجه به رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom. کشورهای دیگر را لغو و یا با توجه به لغو تست استاندارد.

‘من نمی تواند پرش در مقابل میکروفون و او فشار پایین: Fauci آدرس تهمت coronavirus ادعا

کمک: ویلیام کامینگز و جوی پادگان

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>